Bitkiden Feminized Tohum Alma - Saklama ###HASAT### GÜNCEL

Şuan yetişmekte, anne bitkiyle görüntü olarak herhangi bir fark yok açıkcası ama henüz vegde olmasına rağmen dişiliğini gösterdi benimkiler. Auto olabilir dedi Toni reyis, takipteyim gelişimini auto mu oldu photo mu oldu öğreneceğiz yakında
Hadi bakalım reisim sende kervana katıldın 200 tl ye tohum mu olur **** :(

Şuan yetişmekte, anne bitkiyle görüntü olarak herhangi bir fark yok açıkcası ama henüz vegde olmasına rağmen dişiliğini gösterdi benimkiler. Auto olabilir dedi Toni reyis, takipteyim gelişimini auto mu oldu photo mu oldu öğreneceğiz yakında
Auto yapmışsın helal olsun kanka hahhaah auto daha iyi bol togumda

Ratata

Kıdemli Üye
Valla görcez bakalım sonuç ne olacak, 10 günü geçti pistiller çıkalı hala büyüyor keratalar :D

12 12 den önce ilaçlamaya başladım bir ayın sonunda polenler oldu en altta tek dala yaptım fakat polenlerin içi hep boş toz yok ne yapmam lazım bir ayı geçti ama polenler oluştu fakat içi boş yardım bir bilgisi olan varmı
Polen değildir onlar keseciklerdir, bence biraz bekle polenlenecektir.

@Prof.Dr.Tonii birkaç sorum olacak başkan, Bitkide kesecikler ortalama ne kadar sürede oluşuyor, kolloidal uygulamamdan bu yana 1 hafta oldu ama bitki hala aynı duruyor. Sabah ve akşam işlemi tekrarlamamız gerektiğini tecrübenle sabit söylemişsin, benim setup yaşadığım yerden uzak olduğu için sürekli gidemiyorum sadece günde 1 kez uygulamayı gerçekleştirebiliyorum, o yüzden 40ppm yerinde daha yüksek ppm değerine sahip gümüş suyu alıp uygulasam sence daha mı mantıklı?

@Prof.Dr.Tonii birkaç sorum olacak başkan, Bitkide kesecikler ortalama ne kadar sürede oluşuyor, kolloidal uygulamamdan bu yana 1 hafta oldu ama bitki hala aynı duruyor. Sabah ve akşam işlemi tekrarlamamız gerektiğini tecrübenle sabit söylemişsin, benim setup yaşadığım yerden uzak olduğu için sürekli gidemiyorum sadece günde 1 kez uygulamayı gerçekleştirebiliyorum, o yüzden 40ppm yerinde daha yüksek ppm değerine sahip gümüş suyu alıp uygulasam sence daha mı mantıklı?
bitki eger tepki vermiyorsa yapraklarda sararma kuruma renk degiştirme gibi gümüş suyun sahtedir

Rioo

Üye
@Tonii üstad topraktan köklere uygulama şeklini anlatırmısın nasıl olması gerekiyor

Rioo

Üye

Üstad çiçeklenmenin başlarında Auto GDP sadece bir dalına 5 gün sabah akşam 40 ppm kollaidal gümüş suyu uyguladığım bitkide kesecikler oluşmaya başladı sanıyorum doğrumu düşünüyorum. Kese olduğuna eminim. Ve sadece uyguladığım dalda mevcut. Bu konuda başarıya ulaşırsam kendimle gurur duyucam gerçekten :D Çeşitli bir kaç yerinde daha var çekemedim. Üzerinde hiç thc bulunmuyor ben polen olduğunu düşünüyorum diğer dallardaki sömeklerde asla aynı görüntü yok bence kesinlikle polen.

Üstad çiçeklenmenin başlarında Auto GDP sadece bir dalına 5 gün sabah akşam 40 ppm kollaidal gümüş suyu uyguladığım bitkide kesecikler oluşmaya başladı sanıyorum doğrumu düşünüyorum. Kese olduğuna eminim. Ve sadece uyguladığım dalda mevcut. Bu konuda başarıya ulaşırsam kendimle gurur duyucam gerçekten :D Çeşitli bir kaç yerinde daha var çekemedim. Üzerinde hiç thc bulunmuyor ben polen olduğunu düşünüyorum diğer dallardaki sömeklerde asla aynı görüntü yok bence kesinlikle polen.
evet polen kesesine benziyor ama %100 emin degilim dişilik kesesinede bi tık benziyor çünki

Rioo

Üye
evet polen kesesine benziyor ama %100 emin degilim dişilik kesesinede bi tık benziyor çünki
Kanka calyx değil olsa üzerinde trikom olur bunda hiç yok fotoğraftan tam net anlaşılmıyo yakından baksan teşhisi kesin koyarsın. Bu arada bu tecrübeyi sayende edindik çok teşekkür ediyorum sana kral.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • kralartur01 kralartur01:
    ** **** ********* ****** ***** ******** ****** **** *** *** ***** * **** * ****** ** ****** **** ******* *********
    *** ** hahahaha** **** ****
  • C clackster:
  • C clackster:
    ******* **** ** ***** ******** ****** **** ****** ******** **
  • N newbieweeder:
  • C clackster:
    ********* ** ** ********* *** ***** ******** ***** ******** *** ****** ******** ** *** ******* **** ** ******** ***** *** ******* ***** **** *** ***** *** ******** ****** ***** ******** ** **** *** *** **** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ********
  • muadip muadip:
    ******** ***** ******** **** hahahaha* hahahaha** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ** **
  • muadip muadip:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    *** ***** ******* ******** ****** hahahaha**** ** **** ****** hahahaha*** ** ** ********* *** ***** ******** ***** ******** *** ****** ******** ** *** ******* **** ** ******** ***** *** ******* ***** **** *** ***** *** ******** ****** ***** ******** ** **** *** *** **** ********
  • muadip muadip:
    *** ******** ** **** ******* ******* ********* *** ***** hahahaha* *** **** ********* ** ******* ******* ******** ******
  • C clackster:
    *** ***** ******* ******** ****** hahahaha**** ** **** ****** ***** ***** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: **** ****** ******** *****