Bitkiler ölüyor acil bakarmısınız

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka susuzmu bıraktın çokmu gübreledine ne yaptın. Hemen flush at bol suyla yıka toprağı en az 50 litre

Ganyotçu

Yeni üye
Kanka susuzmu bıraktın çokmu gübreledine ne yaptın. Hemen flush at bol suyla yıka toprağı en az 50 litre
Suyu herzaman kontrollü verdim , yarasa gübresi ve biocanna kullanıyorum ama gübreden olduğunu sanmıyorum çünkü yıllardır kullanıyorum hiç böyle bi sorun olmadı . Flush yapsam toprak kurumucak ne yapacam bilmiyorum, ölenlerin hepsi toprak kurumadığı için ölüyor . Bugün deneme amaçlı birine flush attım yarına sağ çıkarsa hepsini flushlıcam artık

MarijaneyTR

Doktor
bu bitkiler benim olsaydı psikolojim alt üst olurdu , çok geçmiş olsun kanka 1 kilo mal heder olmuş insallah kurtarırsın . allah yüzün e baksın çok üzüldüm yemin ederim ki :(

Weeezzy

Üye
kanka kafam güzelken senin sayfanda takılı kalmıştım fotolar beni de üzdü valla umarım kurtarırsın

Ganyotçu

Yeni üye
bu bitkiler benim olsaydı psikolojim alt üst olurdu , çok geçmiş olsun kanka 1 kilo mal heder olmuş insallah kurtarırsın . allah yüzün e baksın çok üzüldüm yemin ederim ki :(
Vala psikolojim bozuldu, aylardır gözüm gibi bakıyordum birden böyle oldular hergün biri ölüyor çözümde bulamıyorum gözümün önünde eriyip gidiyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ********* ***** **** ******* ***** ********** **********