Bitkim Çiçeklenmeye Girmiş Mi ?

Kankalar herkese merhaba.Bitkilerimin 32.gunu.Jack Herrer Auto diye biliyorum genetiği.Birisi Bir hafta önce çiçeğe girdi somek oluşumları başladı ama diğerini çözemedim.Buda çiçeğe mi giriyor yoksa dişilik organı mi göstermiş .Yardımcı olursanız sevinirim.Simdiden Teşekkür ederimIMG_20211127_043421.jpgIMG_20211127_043319.jpgIMG_20211127_043447.jpgIMG_20211127_043430.jpgIMG_20211127_043357.jpgIMG_20211127_043512.jpg

HighMann

Müptezel
yaprakların uçlarındaki yanmalar gübre fazlalığına işaret ediyor bitkinin genel durumu bu hariç güzel görünüyor gelişimi boyu vs güzel ideal ışığın 40-45 oda ideal dahada yukarı çekmene gerek yok bence hasatın bol olsun güzel gelişim

bloomun ilk 3 haftası gelişim olacağı için budama önerilmiyor sonrasında ise haftada 2-3 yaprak olacak şekilde yapmanı tavsiye ederim savunmayı çalıştırır thc arttırır kanıtlanmış bi tekniktir :)
Tamamdır kanka hiç ellemeyim o zaman şimdi 3 hafta sonra yaparım hafif bir budama gerçi toprağı kapatan kısımları aldım ben ama

casper5564

Yeni üye
Kankalar herkese merhaba.Bitkilerimin 32.gunu.Jack Herrer Auto diye biliyorum genetiği.Birisi Bir hafta önce çiçeğe girdi somek oluşumları başladı ama diğerini çözemedim.Buda çiçeğe mi giriyor yoksa dişilik organı mi göstermiş .Yardımcı olursanız sevinirim.Simdiden Teşekkür ederimEkli dosyayı görüntüle 10082Ekli dosyayı görüntüle 10083Ekli dosyayı görüntüle 10084Ekli dosyayı görüntüle 10085Ekli dosyayı görüntüle 10086Ekli dosyayı görüntüle 10087
Maaşallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • İstanbul İstanbul:
    * ***** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ******* ***** *** *** ********* * ***** * ****** **** ** ******* *** ***** * *** ****** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ********** ** ***** *** ********* ** ***** *** ****** *** ** ********* ********* ****** ******
    ***** ** ***** ********* ******* ***** ***** ***** ******* *** hahahaha** ********
    ** ***** *** ** ***** *** *** ***** ** **** ***** **** ********* *** ** *** **** **** *****
    +1
    ** **** ******** ***** ** ***** ** ***** ********* ******* ***** ***** ***** ******* *** hahahaha** ********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +2
    +1
    *** **** ******** ***** ******** ********** **** **
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    *** **** ***** ******* ***** ** *** ****** *** ** ********* * *** **** ******** ***** ******** ********** **** **
    ***** hahahaha* ****** ****** ****** *******
    **** ***** *** ***** *** ***** ******** ********* ********** ** ****** *** ***** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ******* ******* ***** ********* **** **** ******** *** **** ******** ***** ******** ********** **** **
    *** ** ***** **** * *** ******** **** ***** ******* ******* ***** ********* **** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ****** ** ****** *** ****** ***** *** ***** *** ***** ******** ********* **
    ******* ***** * * * ****** **** ***** ******** ******** ******** ********* ******* ** ** *** **** *** *** ***** ***** ******* hahahaha* ****** ****** ****** *******
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: ******* ***** * * * ****** **** ***** ******** ******** ******** ********* ******* ** ** ***...