Bitkim ne durumda ?

xxx47xxx

Yeni üye
bugün tam 9. Günü bitkinin genetik olarak ak 47 auto diye aldık bakalım 24 saat ışık veriyorum büyümesi gelişimi normal mi grow gübre vermeye baslamalimiyim ? 9. Güne göre nasıl gelişimi siz değerli dostlardan bilgi almak istiyorum . Nem 60 -70 arası gidip geliyor işi 24-27 arası gidip geliyor havalandirmam iyi vantilatör 2 metre uzaktan direk olarak vurmuyor sağa sola oynatarak düşük seviyede çalışıyor ışık mesafesi 40-45 cm su an toprak bildiğin kırmızı tarladan aldığım toprak perlitle karıştırdım iyice elestirilerinizi bekliyorum şimdiden tesekurler

Son düzenleme:

MasterOf

Kıdemli Üye
Kanka ben olsam light mix bi toprak kullanirdim 30 tl karsiliginda buyuk bi soru isareti silinirdi kafamdan

S

silas

Guest
Gelişim güzel, bitki sağlıklı bakalım memleket toprağı bitkiye iyi gelecek mi? 2 hafta sonra başla gübreye

S

silas

Guest
Elinin üstünü bitkinin yanına koyup sıcaklığı kontrol ederek bitkinin dibine kadar sokabilirsin ışığı. Boya gitme yok demek ki ışık mesafesi iyi ama dahada yaklaştırabilirsin bitkiye sıcak gelmeyecek şekilde.

Aguş

Doktor
photo'da ilk 2 hafta 24 saat verip bir sıkıntısını görmedim sonra 18/6 geçiyordum

Ben autoya 4-5 saat karanlık veriyorum. Hem ışık Hem bitki dinlensin diye. Bu benim seçimim. Daha iyi olduğunu düşündüğüm için değil. 24 saat vermek hasat suresini 1-2 hafta kisaltiyor olabilir.
Photo da çiçeklenme döneminde 12saat olmalı ışık. Weg döneminde 18-20-24 farkeder mi bilmiyorum denemedim. Muhakkak merak edip deneyen ler olmuştur. Daha faydalı olsa muhakkak haberimiz olurdu. Dönüşü olmayan bir zarar vereceğini düşünmüyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ** ******** ********* *******