Bitkimde bit benzeri böcekler. Reisler yardım

Omega

Yeni üye
Bitkimde bugün fark ettim yapraklarda bu tarz benekler var. Diplerde örümcek ağına benzer lifler var.
Büyüteçle baktım yaprakların üzerinde bite benzer böcekler dolaşıyor. Beneklerde muhtemelen larva.
Çözümü nedir acil yardımınızı bekliyorum

.
böcekler bunlar

Ekli dosyalar

• 1673272865858.jpeg
    1673272865858.jpeg
    173.5 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Bitkimde bugün fark ettim yapraklarda bu tarz benekler var. Diplerde örümcek ağına benzer lifler var.
Büyüteçle baktım yaprakların üzerinde bite benzer böcekler dolaşıyor. Beneklerde muhtemelen larva.
Çözümü nedir acil yardımınızı bekliyorum

Kanka büyüteçle gördüğün biti internete un biti diye arat eğer gördüğün oysa tarifi verim onu uygula aynı sıkıntı bende de vardı şuan temiz

Albord

Üye
Spider mites gibi duruyor.

Canna'nın böcek ürünü başarılıydı diye hatırlıyorum.
Ucuz ve zor olsun dersen, neem bitkisinin yağını alabilirsin. Neem oil diye geçiyor, aktarlarda da olabiliyor. Bunu az sabunlu suya katıp fısfıslıyorsun, böcekleri öldürmüyor ama üremelerini engelliyor. Düzenli kullanımda sorun ortadan kalkıyor, ama Bud evresine kadar çözmezsen sıktığın her malzeme sömeğe yerleşir.

kral Arthur

Kıdemli Üye
Kanka Almanlar bu sorunu önlemek için uğur böceği satın alıyor. Bitkinin üzerine bırakıyor ne kadar bit varsa yalayıp yutuyor

Omega

Yeni üye
Şimdilik arap sabunu zeytin yağı uyguladım akarlar öldü. Larvaları içinde neembazal satın alıcam

kral Arthur

Kıdemli Üye
Böcekleri haşereleri Uzak tutuyor dolabına ex olarak eklemen yeterli olacak 10 cm boyu ayrıca bitkiye aramotik tat ve cbd thc yönden baya etkisi oluyor araştır kulan ben kullanıyorum hiç haşere sorunum yok

Maho1221

Üye
Bro benim nacisane fikrim sarı yapışkanlardan al ne kadar bit ufak sinekler vesaire varsa hepsi ona yapışıyor ben bu growumda eşeklik ettim almadım bin pişman oldum senin paylaştığına benzeyen bitler bana da musallat oldu bide benimki blomdaydı saolsun Bi buradan Bi arkadaş soyledi aldım öldü hepsi bitki temizleyici yaz çıkar o ilaç ama faydasını gorur musun bilemem

Maho1221

Üye
Bro benim nacisane fikrim sarı yapışkanlardan al ne kadar bit ufak sinekler vesaire varsa hepsi ona yapışıyor ben bu growumda eşeklik ettim almadım bin pişman oldum senin paylaştığına benzeyen bitler bana da musallat oldu bide benimki blomdaydı saolsun Bi buradan Bi arkadaş soyledi aldım öldü hepsi bitki temizleyici yaz çıkar o ilaç ama faydasını gorur musun bilemem
Tropikal bocek ilaci

Damned13

Yeni üye
Kankam o yapışkanın ismi nedir acaba . Bendede şuan kabinde minik minik uçuşan vızıltılar var siyah siyah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ***** hahahaha ***** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    ******* **** ****** ****** hahahaha* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ******** hahahaha** ****** ****** *******
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha ***** ****** ** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* ***** *** ***** ******** hahahaha** ****** ****** ******* ***** ***** ***** ******* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    hahahaha ***** ****** ** ******
  • L lavrens33:
    ******** ******** **** ********** hahahaha **** **** ********** **** ** ********* ****** *********
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** *** hahahaha* ** ** *****
  • Bomberx Bomberx:
    **** **** ***** *** ********* ****** **** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** *** hahahaha*** ***** **** ******* *** ****** ********** **** ***** *** ********* ****** **** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ** hahahaha**** ****** *********
  • Bomberx Bomberx:
    ********* ** **** hahahaha*******
  • L lavrens33:
    *** ****** ******* **** *
  • L lavrens33:
  • G Greenman06:
    *** ********* *** *** ********* **** ******* **** **** ******** ** ********** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    *** ******* * *** ****** ******* **** *
  • Night owl Night owl:
    *** **** *** ****** ******* **** *
  • Night owl Night owl:
  • L lavrens33:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** ** ****** **** ****