bloom 87. gün hala şeffaf tricomlar

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knklar 20. gün 12-12e aldığım fem tohumlar ortalama 30.günde pistillerini verdiler. 7litre 6 tane saksım var hepsi 1-2 gün arayla aynı anda pistil verdi. genetik açıklamasında 45-50 gün yazıyordu bloom süresi ama şuan ilk pistil çıktığı günden bugüne kadar 87 gün geçti. veg döneminde eğitim flan vermedim hiç hızlıca hasat versin diye. bloom döneminde çektiği tek sıkıntı besin eksiklikleri. bu kadar uzaması normal mi daha ne kadar uzar bu durum?

ELON KUSH

Kıdemli Üye
tricomlar yüzde 15 amber bir kaç rakı kıvamı var ve kalanı full şeffaf. önceki 2 growumda 60. günde amber görüp hemen flush atıp kuruduktan sonra kesiyordum. sıgaralar boş oluyordu. bu grow 60. günde yine tek tük amber gördüm ama kesmedim rakı kıvamı gelene kadar. ama günler geçiyor harmanlığım artıyor hasat zamanı gelmiyor. daha kaç gün daha beklerim?

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Valla bilemedim kankam. İlk pistil denmi sayıyorsun. 87 günü. Yoksa toplamı 87 gün.

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Bitkinin genel fotoğrafını atarsan bi fikir olur knka. Bence küçük bitkiler diye biraz daha uzamış olabilir. Ya da gidişat da bir problem olabilir

Myhtra

Müptezel
Kanka yaprakların hasatın habercisi bu dönemde mikroskop ile trikomlara bakman gerekli diğer bir teyit yöntemi bir tırtık al şekerleri Buda karton kutuya koy 2-3 gün kurut kanka eğer tam kurumamışsa 60-70C fırında 20 dakika kurut ondan sonra sarıp içebilirsin biraz yakacaktır boğazını ancak kafasını bu şekilde anlayabilirsin

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kabin sıcaklığını düşür kankam trcomlar üzerinde olumlu etkisi oluyor. 25 lere falan indirmeyi dene.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
  • kropotkin kropotkin:
    ******** ********** ******* ** ******** **** ** ******** ***** * ****** * ****** ****** ****** dready
  • Sleepless Sleepless:
  • kropotkin kropotkin:
    kropotkin kropotkin: *** ****** ***** *******