Blue Dream Photo Pc grow

koala

tembel hayvan
Diğerinde de anladığım kadarıyla cal mag eksikliği ve azot fazlalığı görüyorum emin olmamakla birlikte bu ya bu sebeplerden ya da kök hastalığına ipucu verebilir emin olamadım kanka fotolara baktım Bilmjyorum diyeyim.sana kolay gelsin araştırmalarında. Eğer root rootsa rezi değiştirmen yetmez rezi çamaşır suyuyla temizle bak unutma seyrwlti hazırlayıp durula sonra her şeyini temizle kokun değip iz birakabilcegi

Ü

Üye silindi 24114

Guest
Diğerinde de anladığım kadarıyla cal mag eksikliği ve azot fazlalığı görüyorum emin olmamakla birlikte bu ya bu sebeplerden ya da kök hastalığına ipucu verebilir emin olamadım kanka fotolara baktım Bilmjyorum diyeyim.sana kolay gelsin araştırmalarında. Eğer root rootsa rezi değiştirmen yetmez rezi çamaşır suyuyla temizle bak unutma seyrwlti hazırlayıp durula sonra her şeyini temizle kokun değip iz birakabilcegi
Temizledim aga sicak su kaynattim limon tuzu erittim icinde bi avuc. Herseyi temizledim onunla. Dinlenmis suyu doldurdum ph 5.80 e getirdim root boster 1ml flora serisi 1ml, cal mag 1ml, orca 1ml ayarladim hastayi attim kalanin koklerini temizledim actim kokleri tarar gibi orcali suyla yikadim temizledim bakteriler ölsün diye oksijenli su daha iyi olurdu aslinda amaam yoktu iste Neyse sonra aldim bizim keratayi hava motoruyla hava tasini da degistirmistim tabi sonuna kadar actim havayi kopurtuyo suyu jakuzi gibi serefsizim bi oturttum onu kokler bugun bembeyaz.

koala

tembel hayvan
Kanka eline sağlık on numara yapmışsın ya. tebrik ederim, köklerini attığın fotoğraf eski ama herhalde

Ü

Üye silindi 24114

Guest

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** dready**********
  • 4glow20 4glow20:
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
    G GaribanMüptezel: **