blue dream x2 yapraktaki sorun nedir?

selamın aleyküm kankalar herkese iyi growlar auto bd bakıyorum 27sinde toprağa ektim şuan 10 günlükler toprak olarak solucan gübresi aldım bez saksı almak istiyordum fakat malum siteler güvenli değil bitkiler ölüp gitmesin bardakta diye mecbur yoğurt kovasına ektim fotoğrafları bırakıyorum yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler :)10 gün sonra bitkiyi yakmayacak şekilde azar azar güvercin gübresi vermeye başlıyacam başka önerileriniz var mı kök güçlendirici vs.
tüm fotoğrafları ekledim bu yapraktaki sorunlar bir bitkide diğerinde yok anlamış değilim

Son düzenleme:

Shepard

Müptezel
Kovaların altına-kenarlarına matkap ya da tornavida ile delik aç air saksı mantığına getirirsin olayı ileride kökler havaya iht duyacak

Kovaların altına-kenarlarına matkap ya da tornavida ile delik aç air saksı mantığına getirirsin olayı ileride kökler havaya iht duyacak
aynen kanka yapıcam musait oldugum zaman bir de bi sorum daha olacak boya gider diye kovanın hepsine doldurmadım toprağı sonradan bidaha dokerim diye düsündüm ama hata mı yapmısım yavas yavas kenarlarına falan eklesem mi yoksa kalsın mı böyle

OttoMan347

√SEFİR√
Kalsın şimdilik sık sık değiştirmek aşırı strese sokar 1 kere değişmem yeterli çok da fark etmeyecek zaten büyük saksıya almana bişey kalmamış gibi

Shepard

Müptezel
aynen kanka yapıcam musait oldugum zaman bir de bi sorum daha olacak boya gider diye kovanın hepsine doldurmadım toprağı sonradan bidaha dokerim diye düsündüm ama hata mı yapmısım yavas yavas kenarlarına falan eklesem mi yoksa kalsın mı böyle
Sıkıntı olmaz biraz boy atsın ondan sonra eklersin toprak suladıkça çöküyor zamanla 25-30. günlerde ekleme yapabilirsin

trexx

Yeni üye
kovaların altını iyice deldiysen sıkıntı olmaz gayet güzel büyürler orada. kök güçlenmesi için deniz yosunu gübresini öneririm. çiçeklenmeye girince de 2. hafta yarasa gübresi sonra muz kabuğu

Orayı bir şey yemiş ama sorun yok 10 güne göre olması gerektiği gibi sağlıklı
Kanka sponsorun hediye verdiği toprağa ektim 1-2 gün sonra kurt gibi uçan böcekler ortaya çıktı sonradan fark ettim bitkiyi topraktan ayırsam ölürdü o yüzden ellemedim bende çok minik böcek karıncanın 3/1i kadar bu ibneler yedi galiba yaprakları nasıl temizlerim bu böcekleri topraktan bilgisi olan var mı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ******* ********** * ******** hahahaha**
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha** **** *** ******** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** **** **** ***** ******* ******** ******* ******* ********** * ******** hahahaha**
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha* ** hahahaha*******
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ******* ** **** ***** hahahaha****** ***** hahahaha ******* ***** hahahaha ******* ****** **** **** ***** ******* ******** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ** * ******* ****** hahahaha ***** ***** ****** ** ********** ********* ****** hahahaha*****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahaha********
  • Didrug Didrug:
    ***** **
  • Didrug Didrug:
    ********** ******* **** **
  • Didrug Didrug:
    **** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** *** **** **** ********* ***** ****** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    ****** ***** hahahaha**** * ** ****** ********** **** ****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** hahahaha** **** ********
  • Didrug Didrug:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ***** *** ****** ****** ********* hahahaha** ******* ** * ** ****** ***** ******** ***** ******** ** *** **** ******** * ***** ******* ***** ********** *** ***** **** **** hahahaha**** ********* ****** ********* ********
  • Didrug Didrug:
    ***** ** ****** ****** ***** **
  • Didrug Didrug:
    **** ********* ***** ******* hahahaha
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** ******* **** ***** ******* **
  • Didrug Didrug:
    * ***** ***** **** **** **** ******* ****** ****** **** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha* *****
    T terbiyeligunahkar: ******** hahahaha* *****