Bluedream Auto Hasat Yakın mı ?

valar_morghulis

Yeni üye
Herkese merhaba , iyi forumlar dilerim.
Değerli görüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Mikroskoba illa ki ihtiyaç var mı sizce ? Nasıl bir yol izlemeliyim ?
-Bitkinin tam 2. ayı.

Ü

Üye silindi 21985

Guest
Başkan sana bi yorum yapmak isterdim ama kelin ilacı olsa kendi başına çalar Mış bende yeniyim darısı bizim başımıza güzel görünüyor

M

MalrukLord

Guest
tricomlara bakmak lazım onun haricinde söylenen her şey falcılığa girer. Websitelerinde hasat için ne derlerse desinler ben işler yolunda gittiyse en az 80 güncüyüm :D 90 da olabilir tabi. Çiçeğin auto olduğunu varsayarak varsa overdrive a başlamanda fayda var diyorum.

valar_morghulis

Yeni üye
tricomlara bakmak lazım onun haricinde söylenen her şey falcılığa girer. Websitelerinde hasat için ne derlerse desinler ben işler yolunda gittiyse en az 80 güncüyüm :D 90 da olabilir tabi. Çiçeğin auto olduğunu varsayarak varsa overdrive a başlamanda fayda var diyorum.
3 tane var bu kızlardan , bu kız fena çıktı hiç büyümeden 18/6 periyotta 25 günde çiçeğe başladı. Geç olsun güç olmasın dediğin gibi. Overdrive mevcut hemen başlıyorum. Ve hemen bir mikroskop ediniyorum. Değerli görüşlerin için çok teşekkür ederim hocam.

Organik

Kıdemli Üye
Bitkinin baktiginda tamami %60-70 amberlestiyse hasat geldi demektir.arkadasinda dedigi gibi mikroskop alabilirsen daha net sonuc olur senin icinde ama cokta bisey kalmamis en fazla 2.5haftaya hazir flush girip son surecte kecoboynuzlu pekmezle desteklersin yada boost tarzi gubrelerin varsa pisman etmez.Bana sorucak olsan en fazla 1haftaya flush girerdim.

szrlkrsii

Müptezel
kanka az daha kızarsın zaten o kenardaki yapraklar da ölmeye baslicak sonra karanlıga alırsın zaten 3 günde öyle piser sonra bi 10 gün kes kenara at ekmegin arasina bile koyar yersin

valar_morghulis

Yeni üye
Bitkinin baktiginda tamami %60-70 amberlestiyse hasat geldi demektir.arkadasinda dedigi gibi mikroskop alabilirsen daha net sonuc olur senin icinde ama cokta bisey kalmamis en fazla 2.5haftaya hazir flush girip son surecte kecoboynuzlu pekmezle desteklersin yada boost tarzi gubrelerin varsa pisman etmez.Bana sorucak olsan en fazla 1haftaya flush girerdim.
Hocam değerli yorumun için çok teşekkürler. Harfiyen uyacağım önerine. Dün overdrive başladım , şişiyor gibi geldi bana da genişleme ve amber pistil sayısı gözle görülür artış içinde.

Son düzenleme:

valar_morghulis

Yeni üye
h
kanka az daha kızarsın zaten o kenardaki yapraklar da ölmeye baslicak sonra karanlıga alırsın zaten 3 günde öyle piser sonra bi 10 gün kes kenara at ekmegin arasina bile koyar yersin
Haha ekmek arası olayı çok iyi hocam umarım sonucu dediğin gibi olur. Overdrive başladım dün. Dediğin gibi izlediğim videolarda da genellikle yaprak renklerinden ayırt ediyorlar. Yeşil - kahve ve açık sarı olarak gidiyor şuan için. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

valar_morghulis

Yeni üye
Mikroskobu edindim dostlar. Ne durumdalar acaba fikirlerinize çok ihtiyacım var . @silas34

Son düzenleme:

szrlkrsii

Müptezel
Mikroskobu edindim dostlar. Ne durumdalar acaba fikirlerinize çok ihtiyacım var . @silas34

rakı beyazını bekle kanka sana dedigim gibi olacak zaten :D

JrGrow

Üye
daha var kanka acele etme bide foto çekerken telefonundanda yakınlaştırırsan daha iyi sonuç alırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G GaribanMüptezel:
  • K Kolpa.:
    * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** *********
    +1
  • B biggie34_:
  • M Merciless:
    dready********** ** ******* ** **** ********** **** ****** ***** ** ******** ********** ********** ***** *** ****
    +1
  • G GaribanMüptezel:
  • İstanbul İstanbul:
    * ******* ***** dready********** ** ******* ** **** ********** **** ****** ***** ** ******** ********** ********** ***** *** ****
  • G GaribanMüptezel:
    *** *** ******* *** *********** ******** **** ******* **** *********** *****
  • M Merciless:
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** **** *
  • M Merciless:
  • G GaribanMüptezel:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    ******* **** *** ******* ***** ******** ****** ***** ********** ****** **** ******** ******** *** ********** ******** ********
  • İstanbul İstanbul:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    ** ******** *** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • M Merciless:
    dready********** ***** ** ********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** * ***** ***** **** ** ******** ****** ********* ******* ******** ******** ***** **** ****** ********** ********* **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ******* ********** *******