Kaç Gr hasat aldık? ( Bluedream auto)

tohumlusuz

Kıdemli Üye
40.gün
1.5ml grow-3ml bloom-2ml Big bud-2ml rhıno skin- 2ml b52(litre başına) 2 litre sulama yapıyorum. Son 1 haftadır 2günde toprak kuruyor 2güne 1 sulama yapıyorum.

Kopardığım bazı alt yapraklardan size bitkide ki sorundan bahsedeyim. Böcek sorunu henüz başladı tespitini yaptık ve tedavisini uygulayacağız.

Problemin bu linkteki olduğunu düşünüyorum.

@UlasHann knkamın tavsiyesi ile,

Bu ürünü alıp litreye 2-3 ml kadar karıştırıp, yapraklarına altlı üstlü şekilde uygulayacağım. Işıklar kapalı iken ve mümkünse ince püskürten bi aletle.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
44.gün

2 günde 1 sulama yapmaya devam ediyorum.ful gübreli.
Bi kaç gün önce bahsettiğim böcek sorununa henüz müdehale etmedim fakat, bu neem oil in çiçeklenme de sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Çiçeklenme de bi önceki güncellemede paylaştığım neem oil kullanmak sakınca yaratır mı bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.

CubeHaze

Üye
Kanka maşallah. Çok iyi görünüyor. Isıyı 24-25 e indirebilsen bu bitki nasıl gelişecek tahmin edemiyorum. Benim bitkiler de 39 gün oldu. Herhangi bir çiçeklenme belirtisi yok. Photo mu diye şüphe etmeye başladım. Üstelik sen topping yapmıştın yanlış hatırlamıyorsam. Bende topping de yok yine de cok geriden geliyo :(

S

silas

Guest
500 ml ye 2-3 ml yaprakların altına üstüne püskürtebilirsin. Zararı olmaz faydası olur, işlemi yaptıktan sonra yarım saat fanlar kapalı dinlendir, sonra fanları aç ıslak bırakma bitkiyi hastalanmasın. Kanka birde normal ışıkla çek fotolarını sağlıklı inceleyemiyoruz yaşil tonları olmadan. İyi growlar bol hasatlar

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Eğitimini aldı okulu bitirdi brocum :)

45cm damarlı :) Lst ile bu kadar dizginledim şu zamana kadar.
Dumanın bol olsun biladerim. Işıkla arasında mesafe ve çadır durumu ne? Bluedreami bende merak ediyorum hibrit 50-50 başarılı bi genetik belki jack hererden sonraki growda bakarım.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Cek heril'i @Sadık bilir ben hiç yetiştirmedim hiç. Çadır durumum vs hepsi ilk postta mevcut. Vegde 50 cm fakat şu aralar 25cm arada ki mesafe

Yylmzz

Yeni üye

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Son düzenleme:
R

Ripley'sOG

Guest
51.gün 1litreye 5ml neem-oil uygulandı.

O Sömekler kolun kadar olucak kanka harika duruyor eline sağlık +1

neem oil faydasını gördün mü brocum ben de önlem amaçlı 1 litreye 2 ml şeklinde haftada bi uygulamayı düşünüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
    **** **** *********** ****** ****** ********** ***** *** ********* ******** *********** *********** *** **** ** ***** **** ******** ***** ******** ******** **********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • R RainGrow:
    ***** **** *** ***** dready*** ***** ** ********* ********** *******
  • M Mamba70:
    dready**********
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ** ***** ***** ** ***** ********* *** ******** * ***** ***** * ********* ****** **** **
  • kralartur01 kralartur01:
  • kralartur01 kralartur01:
    ***** **
  • ndr ndr:
    ***** ****** ** **
  • R RainGrow:
    ** ** ***** ***** ** ***** ********* *** ******** * ***** ***** * ********* ****** **** **
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    **** ******* ******* **
    +2
  • Sleepless Sleepless:
    ********* *** dready* **** ***** **** ****** ******* ******* ******* ******* ******** ****** ******** ** ** ***** dready *******
  • M Mamba70:
    ***** ** ****** ***** ******* *** ****** ******** ***** ***** ***** ********* ******* ***** **
    +1
  • R RainGrow:
    *** ****** ******** ***** ****** ****** ********* *** dready* **** ***** **** ****** ******* ******* ******* ******* ******** ****** ******** ** ** ***** dready *******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** **** ********* ****
  • M Mamba70:
    +1
  • M Mamba70:
  • R RainGrow:
    ***** ****** *********** ********* ** ******* *** ****** ******** ***** ***** ***** ********* ******* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • M Mamba70:
    ***** ***** ********* **
  • M Mamba70:
    **** ********* ** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • M Mamba70:
    ***** ****** *********** ********* ** ***** ****** *** ********* **** *********** ****** ****** ***** ***********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • R RainGrow:
    ***** ** ******* ***** **** **
  • M Mamba70:
    M Mamba70: **********