Brave Browser

Mofyafakna

Yeni üye
Selam arkadaşlar,forumu epey zamandır ara sıra girip çıkar okurum,ancak yeni üye oldum.Çünkü bazı konularda sormak istediğim sorular var.Yeni üye olarak 'amca' sanılmak da istemiyorum tabi.Üye olurken de fake email kullandım ve Brave Browser Tor İle Gizli Pencere kısmını kullanarak üye oldum.Şimdi bu konu başlığını açma sebebim;
Bilgisayarım eski Win 7 kullanıyorum.
Dahili VPN programı yok,aradım ücretsiz bulamadım,deneme üyelikleri kredi kartı istiyor,yok kredi kartım.
Brave Browser kullanıyorum IP sorgulamaya baktığımda değiştiriyor ve gizlilik esasına dikkat ettiği iddia ediliyor ayrıca yasaklı sitelere ve Tor ile Gizli pencere bölümünden Onion uzantılı sitelere rahatlıkla girebiliyor.
Bu işten anlayan arkadaşlar var ise bu Brave Browser Tor kısmı ne derece güvenlidir,bilgilendirme yapabilecek birileri varsa çok memnun olurum,benimde bildiğim bir takım şeyler var,aklıma yatar ve kendimi güvende hissedersem paylaşmaktan memnuniyet duyarım.
Bir yıl ceza evinde kaldım ve 8/4 ceza aldım,son mahkeme tahliye oldum,dosyam istinafta,birde buradan patlamayalım.Neden bu kadar çekindiğim konusuna gelince de yaşadığımız ülkede kimin başına ne ceza geleceği ve hangi yorumdan kim ne ceza alır belli olmadığına şahit oldum.37 yaşımdayım ve 15 yaşımdan beri tüttürüyorum.Olduk olmadık bir IP takılmasından tespit edilip saçma sapan cezaya gitsin istemem.Çünkü bir de ayrıca bir sefer ehliyeti kaptırdım 5 ay alkollü araç kullanmaktan HAGB cezam var.Acelem yok,sorularım biraz sıkıcı olmuş olabilir,kusura bakmayın.
Saygılar Sevgiler.

Ü

Üye silindi 26274

Guest
anladığım kadarı ile ağır ceza 188/3 den yargılanmışsın mahkeme sana galiba dışarıdan vermiş( 1 yıl yattığını 2 yada 3 mahkeme gördün diye düşünüyorum). sende şimdi bu işlere devam edeceğim ama patlamak istemiyorum diyerek haklı olarak korkuyorsun. bahsettiğin browserlarda takılmak güvenlik için sorun olmaz burada önemli olan bundan sonraki çizeceğin yol. aynı muhabbetlere devam edersen zaten sitede takılıp takılmaman bir şeyi değiştirmez sonu yine paket :). allah tekrar düşürmesin geçmiş olsun. hakkında hayırlısı.

Resim atarken exif lerini sil öyle paylaş. kimse ile iletişim ve özel bilgilerini paylaşma elinden geldiğine anonim ol gerisi zaten kolay.

ebitar

Yeni üye
Brave browserın daha geliştirilme aşamalarında olduğu zamanlarda arka planda mining gibi çeşitli işlemler yaptığını okumuştum yabancı kaynaklarda. Belki güvenlik sorunu teşkil edecek bir konu değil ama 3-5 sekmede tamamen donduğunu belirtenler vardı. Yeri gelmişken belirteyim.

@i2e dostuma tamamen katılıyorum nasıl yaptığın değil ne yaptığın önemli. Gene de tyoru proxy ile kullanman önemli.

Mofyafakna

Yeni üye
anladığım kadarı ile ağır ceza 188/3 den yargılanmışsın mahkeme sana galiba dışarıdan vermiş( 1 yıl yattığını 2 yada 3 mahkeme gördün diye düşünüyorum). sende şimdi bu işlere devam edeceğim ama patlamak istemiyorum diyerek haklı olarak korkuyorsun. bahsettiğin browserlarda takılmak güvenlik için sorun olmaz burada önemli olan bundan sonraki çizeceğin yol. aynı muhabbetlere devam edersen zaten sitede takılıp takılmaman bir şeyi değiştirmez sonu yine paket :). allah tekrar düşürmesin geçmiş olsun. hakkında hayırlısı.
Kendimi anlatırken samimi olmaya çalışıp ne iş yaptığım veya yapmayı düşündüğümü tahmin eden bir kâhinle karşılaşmayı beklemiyordum.Bütün planlarımı bozdun.Şimdi senin tavsiyelerini dinleyerek asla paket olmamak için attığım her adıma dikkat ederim.
Daha önce ceza yatmış biri olarak iş ilanlarında ki 'adli sicili olmayan''cılar gibi yorum yapman yakışmıyor.
Arkadaş sorum belli 'Brave Browser Tor Özel Sekmesi'. Hayatım hakkında yorum veya tavsiye almaya çalışmıyorum.
Yaş gelmiş 37ye canım sıkkın,4 sene açık g.tümüzde,harmanım,gerginim,yol yordam soruyorum sen diyorsun ki şöyle yapmışsın böyle yapacaksın sonu paket şöyle böyle.
Ceza alırken yanımda mıydın?İddianamemi okudun mu?Nasıl ceza veriyorlar bilmiyor musun?Ne kadar kolay insan harcadıklarını bilmiyor musun?Burayı kafayı kırmayı sevenlerin buluşma noktası olarak görmüştüm ama yanılmışım herhalde.Arkadaş edinip bir kaç bilgi alışverişi yapmak için yazdım kardeş yargılanmak için değil.Yaptığım yanlış bir yorum veya kullandığım yanlış bir kelime olursa o zaman uyar beni,mod muşsun değilmişsin fark etmiyor insan olarak insan gibi uyar baş üstüne.Şimdi sen bu şekilde yazarak bana çorbacı profili çizerek ve devam edeceğimi iddia ederek bir sıfır malup başlamama vesile olduğunun farkında mısın? Ama doğru golü kendi kaleme attım ceza aldığımı söyleyerek değil mi? Zaten bu ülkede ceza alan herkes suçludur ve hukuk üstündür,yasalar mantıklıdır,hayatında suça karışmamış her bulunduğu ortama fayda sağlamaya çalışmış kendinden başkasına zararı olmayan adamın ot içmesi , paket paket otla yakalanıp yargıtay emsal kararlara rağmen mahkemeden ceza alıp istinaf bozmasını beklemesi kesin çorbacı olduğuna ve devam edeceğine delalettir değil mi?

#Cigâ

Doktor
Normalde bu siteye girerken Tor bile kullanmana gerek yok fakat içim rahat edicek diyorsan Tor şifreleme mantığı bulmaca gibi seni Tor da bulmaları için birilerini çok kızdırman lazım

Ü

Üye silindi 26274

Guest
Kendimi anlatırken samimi olmaya çalışıp ne iş yaptığım veya yapmayı düşündüğümü tahmin eden bir kâhinle karşılaşmayı beklemiyordum.Bütün planlarımı bozdun.Şimdi senin tavsiyelerini dinleyerek asla paket olmamak için attığım her adıma dikkat ederim.
Daha önce ceza yatmış biri olarak iş ilanlarında ki 'adli sicili olmayan''cılar gibi yorum yapman yakışmıyor.
Arkadaş sorum belli 'Brave Browser Tor Özel Sekmesi'. Hayatım hakkında yorum veya tavsiye almaya çalışmıyorum.
Yaş gelmiş 37ye canım sıkkın,4 sene açık g.tümüzde,harmanım,gerginim,yol yordam soruyorum sen diyorsun ki şöyle yapmışsın böyle yapacaksın sonu paket şöyle böyle.
Ceza alırken yanımda mıydın?İddianamemi okudun mu?Nasıl ceza veriyorlar bilmiyor musun?Ne kadar kolay insan harcadıklarını bilmiyor musun?Burayı kafayı kırmayı sevenlerin buluşma noktası olarak görmüştüm ama yanılmışım herhalde.Arkadaş edinip bir kaç bilgi alışverişi yapmak için yazdım kardeş yargılanmak için değil.Yaptığım yanlış bir yorum veya kullandığım yanlış bir kelime olursa o zaman uyar beni,mod muşsun değilmişsin fark etmiyor insan olarak insan gibi uyar baş üstüne.Şimdi sen bu şekilde yazarak bana çorbacı profili çizerek ve devam edeceğimi iddia ederek bir sıfır malup başlamama vesile olduğunun farkında mısın? Ama doğru golü kendi kaleme attım ceza aldığımı söyleyerek değil mi? Zaten bu ülkede ceza alan herkes suçludur ve hukuk üstündür,yasalar mantıklıdır,hayatında suça karışmamış her bulunduğu ortama fayda sağlamaya çalışmış kendinden başkasına zararı olmayan adamın ot içmesi , paket paket otla yakalanıp yargıtay emsal kararlara rağmen mahkemeden ceza alıp istinaf bozmasını beklemesi kesin çorbacı olduğuna ve devam edeceğine delalettir değil mi?
hocam heyecanlanmana gerek yok kötü bir şey söylemedim kaldı ki bende eski mahkumum geçtiğin yollara biz yıllarımızı verdik. her neyse yanlış anladıysan kırıldıysan kusura bakma. sen orada demişsin anlatmışsın bizde sana anlattık, detay vermişsin bizde detay verdik. konuyu kendin açmışsın bizde konuştuk browser ile ilgili muhabbete 8/4 aldığını yazmışsın bizde yorum yaptık. sonunda da sorularına cevap verdik. Tekrar ediyorum yanlış anladıysan kırıldıysan kusura bakma..

Mofyafakna

Yeni üye
Sayın dostum ben de sen kadar varım, sen kadar endişeliyim. Sicilim tertemiz lakin dediğin gibi ülkemizde ne zaman gol yiyeceğin belli olmuyor. ben de tor üzerinden bağlanıp , sık sık değiştiriyorum lokasyonu. Sana en net tavsiyem, olabildiğince kendin hakkında bilgi verme ne forumda ne en yakınların arasında, grow fotoları paylaşma, en önemlisi hükumet aleyhine hiçbir yoruma, paylaşıma,aksiyona bulaşma, hatta beğenme. narko en mükemmel donatılmış birimlerden biri, uzmanlaşmış kişilerden oluşuyor. hükumetin kafayı takacağı bir paylaşımı bile beğenirsen, cihazı iyice kurcalarlar ve ne yaparsan yap kendini ele verecek bir hamle açık edersin. tüm dünyada bu böyledir. yerel sisteme ters bakarsan sistem seni açığınla vurur. dışardan alınan çorbaların terör örgütlerine gittiğini onlar da biliyor. Ülkenin yarısının içici olduğunu da. kendini açık etmediğin sürece, özellikle de ticaretine bulaşmadığın sürece, kendi halinde takıl, kimse senle uğraşmaz inan bana
Arakadaşım iş hükümetin kafayı takmasına kaldıysa zaten kendilerinden olmayan herkese kafayı takıklar,narko bilişimin bu şekilde bir uygulaması olsaydı ve bulmak bu kadar kolay olsaydı 'bence' çoktan resim paylaşan vendor paylaşanların IP adreslerine çökerlerdi.Tabi emin değilim,o sebeple bilen birileri var mı diye öğrenmeye çalışıyorum.Mesela benim asıl amacım bir kez tek başıma LST bulup kullanmak.Kafam çalışmıyor eskisi gibi.Hayattan çok soğudum kendime bir reset atmam lazım.Daha önce Magic Mushroom aldığım bir yer vardı ve sorunsuz geliyordu ama son gelişmelerden sonra çok tehlikeli.Uluslar arasından 25 yıla kadar yolu var.Yani harbiden bu Tor ve proxy bizi ne kadar koruyor bilmek ve bilinçlenmek lazım.Ciddi riskleri var.Yorum yapmakla bir şey olmaz ama almak vermek grow room paylaşmak ,daha önce yaptım demek itirafa girer sıkıntı yaratır diye düşünüyorum.Yanılıyor olabilirim.Öğrenmeye çalışıyorum.Teşekkür ederim.

Mofyafakna

Yeni üye
Normalde bu siteye girerken Tor bile kullanmana gerek yok fakat içim rahat edicek diyorsan Tor şifreleme mantığı bulmaca gibi seni Tor da bulmaları için birilerini çok kızdırman lazım
Acaba Brave Browser Tor Özel Sekmesi de başlı başına Tor kadar etkili midir?
Ve Tor şifrelemesi yeterli olur mu yoksa aynı anda VPN demi kullanmak gerekir.Mesela Twitter da patates sim kart ve fake email la hesap açsam istediğim gibi muhalif takılıp yanlışları yargılanma riskine girmeden yazabilir miyim?
Tabi bazı kuralları var biliyorum,örneğin bildiklerim,
Kullandığın tarayıcı da kendi resmi hesaplarınla ilgili hiçbir üyeliğin açık olmaması lazım.
Temiz ve sıfır bir tarayıcı kullanmak lazım.
Diğer tarayıcılardan içe aktarım yapılmamış olması lazım.
Şimdi aklıma gelmeyen ama uyulması gereken bazı başka kurallar da var tabi.
Tüm bunları internette araştırdım ama çok bilgi kirliliği var ve kendi tecrübem bir yere kadar yetiyor biraz daha iyi bilenlerden faydalanma ihtiyacı hissettim.

Mofyafakna

Yeni üye
hocam heyecanlanmana gerek yok kötü bir şey söylemedim kaldı ki bende eski mahkumum geçtiğin yollara biz yıllarımızı verdik. her neyse yanlış anladıysan kırıldıysan kusura bakma. sen orada demişsin anlatmışsın bizde sana anlattık, detay vermişsin bizde detay verdik. konuyu kendin açmışsın bizde konuştuk browser ile ilgili muhabbete 8/4 aldığını yazmışsın bizde yorum yaptık. sonunda da sorularına cevap verdik. Tekrar ediyorum yanlış anladıysan kırıldıysan kusura bakma..
Evet kırıldım ve yanlış anladım.Ama kusura bakma kısmını kabul ediyorum çünkü içinde kusur olduğunu düşünüyorum bunu da belirttim.Önemli değil,canın sağ olsun.Ceza yattığını bildiğimi üstteki yorumum da belli etmiştim,kaldı ki memleket ero ve met den kırılıyor ton ton koko haberleri çıkıyor.Bence ot yetiştirene de satana da sadece ot içene de yaşam boyu onur madalyası verilmesi gereken bir çağda yaşıyoruz ama dokunsan cezaya gidiyor çoğu zaman da orantısız oluyor adamın hayatı yanıyor.20 yaşında gencecik çocuklar arkadaşına bir fişek ero vermiş diye 18ler 22ler havalarda uçuyor.Bu tür durumların tedavi ve denetime gitmesi gerekirken ve otun yasal olması gerekirken kendi beceriksiz politikalarını çocukların yada çocuk sahibi olanların yıllarını bir kalemde bir saniyede verilen kararlarla karartıyorar.Sen hangi dönemde yattın bilmem ama 2015den sonra çok kötü oldu.Bonzu bitirecez diye milletin hayatını bitirdiler bir de üstüne met patladı bende yıllarımı verdim,servet döktüm ve onsuz yaşayamayacak kadar çok seven bir mari severim.Hayatım yeşilsiz o kadar anlamsız,keyifsiz ve boş ki.Pek çok maddeyi belli süreler b.kunu çıkartana kadar kullanmış kendi kontrolüm dışında gözlerimin birinin kapanıp birinin açık kaldığı şaşı kaldığı günleri bile atlatıp normale dönmüş biri olarak,marifet diye söylemiyorum da yaşadık bunları,ot tek çarem ve yaşamdan keyif alma aracım.Beni cezaya götürdü ama idam da verseler bunu yine içecem bişey değişmeyecek.Konuyu saptırdım biraz hep bunlar harmanlıktan.Yine de sen ceza yatmış adamsın başkasının aldığı ceza miktarını açıkladı diye yaptın yapacaksın diye yakıştırma yapma yakışmaz.Ben kırdıysam ben özür dilerim.Şurada kendimizi anlatıp iki kelam laf edip içimizi döküyoruz kötü bir niyetim yok.

azmuabbeded

Yeni üye
Evet kırıldım ve yanlış anladım.Ama kusura bakma kısmını kabul ediyorum çünkü içinde kusur olduğunu düşünüyorum bunu da belirttim.Önemli değil,canın sağ olsun.Ceza yattığını bildiğimi üstteki yorumum da belli etmiştim,kaldı ki memleket ero ve met den kırılıyor ton ton koko haberleri çıkıyor.Bence ot yetiştirene de satana da sadece ot içene de yaşam boyu onur madalyası verilmesi gereken bir çağda yaşıyoruz ama dokunsan cezaya gidiyor çoğu zaman da orantısız oluyor adamın hayatı yanıyor.20 yaşında gencecik çocuklar arkadaşına bir fişek ero vermiş diye 18ler 22ler havalarda uçuyor.Bu tür durumların tedavi ve denetime gitmesi gerekirken ve otun yasal olması gerekirken kendi beceriksiz politikalarını çocukların yada çocuk sahibi olanların yıllarını bir kalemde bir saniyede verilen kararlarla karartıyorar.Sen hangi dönemde yattın bilmem ama 2015den sonra çok kötü oldu.Bonzu bitirecez diye milletin hayatını bitirdiler bir de üstüne met patladı bende yıllarımı verdim,servet döktüm ve onsuz yaşayamayacak kadar çok seven bir mari severim.Hayatım yeşilsiz o kadar anlamsız,keyifsiz ve boş ki.Pek çok maddeyi belli süreler b.kunu çıkartana kadar kullanmış kendi kontrolüm dışında gözlerimin birinin kapanıp birinin açık kaldığı şaşı kaldığı günleri bile atlatıp normale dönmüş biri olarak,marifet diye söylemiyorum da yaşadık bunları,ot tek çarem ve yaşamdan keyif alma aracım.Beni cezaya götürdü ama idam da verseler bunu yine içecem bişey değişmeyecek.Konuyu saptırdım biraz hep bunlar harmanlıktan.Yine de sen ceza yatmış adamsın başkasının aldığı ceza miktarını açıkladı diye yaptın yapacaksın diye yakıştırma yapma yakışmaz.Ben kırdıysam ben özür dilerim.Şurada kendimizi anlatıp iki kelam laf edip içimizi döküyoruz kötü bir niyetim yok.
off topic olucak ancak hislerimin tercümanı olmuşsun. çok kötü bir nesil geliyor, hayatlarında ilk içtikleri madde meth. Biz esrarı bildik esrarla başladık, esrarla devam edeceğiz.

uflenti

Moderator
Acaba Brave Browser Tor Özel Sekmesi de başlı başına Tor kadar etkili midir?
Ve Tor şifrelemesi yeterli olur mu yoksa aynı anda VPN demi kullanmak gerekir.Mesela Twitter da patates sim kart ve fake email la hesap açsam istediğim gibi muhalif takılıp yanlışları yargılanma riskine girmeden yazabilir miyim?
Tabi bazı kuralları var biliyorum,örneğin bildiklerim,
Kullandığın tarayıcı da kendi resmi hesaplarınla ilgili hiçbir üyeliğin açık olmaması lazım.
Temiz ve sıfır bir tarayıcı kullanmak lazım.
Diğer tarayıcılardan içe aktarım yapılmamış olması lazım.
Şimdi aklıma gelmeyen ama uyulması gereken bazı başka kurallar da var tabi.
Tüm bunları internette araştırdım ama çok bilgi kirliliği var ve kendi tecrübem bir yere kadar yetiyor biraz daha iyi bilenlerden faydalanma ihtiyacı hissettim.
Kanka bende şu anda Brave tarayıcıdan giriyorum. Şunu diyeyim, siteye her girişinde çok farklı ip adresleri kullanırsın. Tor sekmesinde girerken fark etmiş olmalısın bot olup olmaığın sürekli tekrarlanır. Bu da ip adresinin sürekli değişmesinden kaynaklı.
Dijital olarak bıraktığın izler her yerrde. Esas olan bunlara erişecek olan kişinin, senin bilgisayırına bakması veya sitenin datalarını legal olarak alması. Malum forumun dataları yurt dışında bu konuda geriye tek çare hack kalıyor. Senin veya sitenin datalarını ele geçirse, bu seferde yasal delil statüsü olmaz! Yani anlayacağın bi sıkıntı olmaz. Lakin kullandığın cihaz ellerine geçerse o sıkıntı. Bunun için sitede vakit geçirdikden sonra ccleaner ile 35 lik temizlik yapman gerekecek. Her seferinde bunu yapacan. Yani kardeş çok fazla da kafaya takmamak gerek. İçinden özgürce yaşamak duygusu gelsin her daim. Baskılara rağmen en sonun da bu düzün de elbet diğerleri gibi değişecektir. Rast gele.

Mofyafakna

Yeni üye
Kanka bende şu anda Brave tarayıcıdan giriyorum. Şunu diyeyim, siteye her girişinde çok farklı ip adresleri kullanırsın. Tor sekmesinde girerken fark etmiş olmalısın bot olup olmaığın sürekli tekrarlanır. Bu da ip adresinin sürekli değişmesinden kaynaklı.
Dijital olarak bıraktığın izler her yerrde. Esas olan bunlara erişecek olan kişinin, senin bilgisayırına bakması veya sitenin datalarını legal olarak alması. Malum forumun dataları yurt dışında bu konuda geriye tek çare hack kalıyor. Senin veya sitenin datalarını ele geçirse, bu seferde yasal delil statüsü olmaz! Yani anlayacağın bi sıkıntı olmaz. Lakin kullandığın cihaz ellerine geçerse o sıkıntı. Bunun için sitede vakit geçirdikden sonra ccleaner ile 35 lik temizlik yapman gerekecek. Her seferinde bunu yapacan. Yani kardeş çok fazla da kafaya takmamak gerek. İçinden özgürce yaşamak duygusu gelsin her daim. Baskılara rağmen en sonun da bu düzün de elbet diğerleri gibi değişecektir. Rast gele.
Evet,Cloudflare DNS kullanıyorum herkese de tavsiye ederim,hızlı ve erişim engelsiz,neredeyse her TOR özel sekmeden girişte bot sorgulama yapıyor hatta üye girişi yapsam da bir süre sonra aşağı yukarı 10 dakika kendi kendine üye girişini yeniden istiyor,silme temizleme içinde WisaCare 365 kulanıyorum o da süper bir araç DNS denemek isteyenler için çok basit birincil 1.1.1.1 ikincil 1.0.0.1 olarak ayarla bak keyfine.Düzen değişme konusuna gelince bu aralar Almanya'da güzel gelişmeler var,Merkel'den sonra gelenler keyif amaçlı esrar tüketimini yasallaştırma için düzenleme üzerinde çalışıyorlarmış,bize yansıması hemen yasallaşma olarak olmasa bile en azından bazı şeylerde daha insani düzenlemeleri getirebilir belki de on yıla kalmaz evimizde içmemize bir kaç saksı ekmemize müsaade bile gelebilir.Olmaz diye bir şey yok,bilinçlenen toplum,haklarını bilen toplum,irade sahibi toplum tuttuğunu kopartır,yığın değil toplum olmayı becerebilmek lazım.Teşekkürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
  • kropotkin kropotkin:
    ******** ********** ******* ** ******** **** ** ******** ***** * ****** * ****** ****** ****** dready
  • Sleepless Sleepless:
  • kropotkin kropotkin:
    kropotkin kropotkin: *** ****** ***** *******