Bu bitkinin sorunu ne ?

thedemz

Yeni üye
3-4 aydır balkonda aşırı yavaş ve ilgisizce büyüttüğüm bu bitkinin sorunları neler , ne zaman hasat yapmalıyım ve kendine gelmesi için tavsiyeleriniz nelerdir? (ilk growum)

şimdiden teşekkür ederim

wolferic

Müptezel
sen bu bitkinin hakkini ödeyemezsin bu bitki varya sana hakkını helal etmese yeridir .ben bu bitki olsam kafan güzelken sana trip yaşattırırım.bitkinin dili olsa sana ne der çok merak ediyorum.bu bitkinin genetiği köpek olsun aç susuz birakmissin yinede sana sadık kalmış.ben bu bitkiyi görünce yaradılışa inaniyorum resmen yokdan var olmuş .hani yetim rizkiyla doğar derler ya aha o bu.beni bu kadar örseleseler dışlasalar aç kalsa ekmek vermem bu bitki varını yoğunu sana adamış .bence bu bitkye bi isim ver ve adını yaşat . bi film izledim haciko mu ne kopegin sahibi oluyor kopek treni bekliyor okadar sadik.bence bu bitkinin filmi cikmali okadar yalniz kalmasina ragmen bu hayatada sukur etmis kendini ekene minnet borcunu fazlasiyla ödemiş.bi insan sana böbreğini verse bu kadar fedakar olamaz .bu kadar fedakarlik fazla cok fazla okadar fazlaki inanamazsın ya dedim bu kadar fazla olamaz ama olmuş neyse lost bozdu bu arada .

Ü

Üye silindi 31508

Guest
sen bu bitkinin hakkini ödeyemezsin bu bitki varya sana hakkını helal etmese yeridir .ben bu bitki olsam kafan güzelken sana trip yaşattırırım.bitkinin dili olsa sana ne der çok merak ediyorum.bu bitkinin genetiği köpek olsun aç susuz birakmissin yinede sana sadık kalmış.ben bu bitkiyi görünce yaradılışa inaniyorum resmen yokdan var olmuş .hani yetim rizkiyla doğar derler ya aha o bu.beni bu kadar örseleseler dışlasalar aç kalsa ekmek vermem bu bitki varını yoğunu sana adamış .bence bu bitkye bi isim ver ve adını yaşat . bi film izledim haciko mu ne kopegin sahibi oluyor kopek treni bekliyor okadar sadik.bence bu bitkinin filmi cikmali okadar yalniz kalmasina ragmen bu hayatada sukur etmis kendini ekene minnet borcunu fazlasiyla ödemiş.bi insan sana böbreğini verse bu kadar fedakar olamaz .bu kadar fedakarlik fazla cok fazla okadar fazlaki inanamazsın ya dedim bu kadar fazla olamaz ama olmuş neyse lost bozdu bu arada .
Kanka bukadar uzun ve güzel konuştuğuna göre kullekte yanar vardır diye düşünüyorum tabi normaldede söylesen sonuna kadar haklısın ben en acemiyken bile outodorda ağaç yaptım burdakiler ustalar o kök ne öyle sağlam kök yapmış dediler bebek gibi bakmayinca bu is olmuyor arkadaş genetige yazık etmiş tabi bunları bizim gibi asiiri değer veren değerini biliyor herkes sen ben gözüyle bakmıyor olursa olur olmazsa olmaz diye ben 2defa Burdaki bütün konuları hatim ettim nerdeyse :) hala bilgisizin hala soruyorum yanlış ve eksik yapmamak için :)

wolferic

Müptezel
Kanka bukadar uzun ve güzel konuştuğuna göre kullekte yanar vardır diye düşünüyorum tabi normaldede söylesen sonuna kadar haklısın ben en acemiyken bile outodorda ağaç yaptım burdakiler ustalar o kök ne öyle sağlam kök yapmış dediler bebek gibi bakmayinca bu is olmuyor arkadaş genetige yazık etmiş tabi bunları bizim gibi asiiri değer veren değerini biliyor herkes sen ben gözüyle bakmıyor olursa olur olmazsa olmaz diye ben 2defa Burdaki bütün konuları hatim ettim nerdeyse :) hala bilgisizin hala soruyorum yanlış ve eksik yapmamak için :)
mesele bitki o boyda o bakimsizlikla azda olsa ortaya cidden guzel bisi cikarmiş

thedemz

Yeni üye
Mecburi 1 ay boyunca yanlız kaldı balkonda pet şişeyi ters koydum o şekilde hayatta kaldı. Genetiğide super lemon haze arkadaş yıllar önce yurt dışında söylemişti ekmeye yeni fırsat bulmuştuk sağlık olsun. Ama en başından beri yavaş büyüdü diğer bitkilere göre. Şuan verimini attırabiliceğim veya stressini azalmak için yapılabilcek bir şey var mı acaba ?

FullHD1

Kıdemli Üye
Mecburi 1 ay boyunca yanlız kaldı balkonda pet şişeyi ters koydum o şekilde hayatta kaldı. Genetiğide super lemon haze arkadaş yıllar önce yurt dışında söylemişti ekmeye yeni fırsat bulmuştuk sağlık olsun. Ama en başından beri yavaş büyüdü diğer bitkilere göre. Şuan verimini attırabiliceğim veya stressini azalmak için yapılabilcek bir şey var mı acaba ?
Bu saatten sonra birsey yapsan 001 degistirir belki o boyda bitkiye kankam dost acı söyler hasati gereken zamanda yap saglam 1 2 joint yap kendine

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ********** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ********* hahahaha* ********* hahahaha* **** ***** **** ******* **** ******* ****** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ** ****** ****** ******
  • A ax-b:
    **** ******** ******* ********* ***** hahahaha
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ******** ******** ******* ******* ********** *** ***** hahahaha****** ****** ******** *** *** ******* ********** ****** *** **** ****** ** hahahaha* ******** ******* ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** ** ***** ******** ******* ****** ***** ****** ******* ****** hahahaha hahahaha** ****** ****** ** **********
  • A ax-b:
    ***** *** ******** ***** *** ****** *** hahahaha* **** ****
  • A ax-b:
    ***** hahahaha ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ****** *** ***** ******* **** *** hahahaha ****** ***** ******* ****** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ********** ****** ***** ******* ***** hahahaha ********* ******** ****** ********
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ****** ***** hahahaha* ********* ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha***** *** *** **** ****** *** ********* ******* ****** ********** ***** ********** ***** **** * ********** ******* ********* ***** **** ******** ***** ******* *****
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • A ax-b:
    ****** ****** ***** ******** * ********* **** ******* ********* ******** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ****** ********** ** ***** hahahaha ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
    **** ** ********* ******* ******* **** hahahaha * *** ***** ****** ****** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ******** ******
    bandaleros bandaleros: ******* hahahaha** ******** ******