Bu da benim miniğim hüsnü / hasat alındı!

convik

Doktor
Başlıklarda kankalara ahkam kesiyorum bari bir günlük gibi açayım benim minikleri göstereyim.

Bonsai tarzı keyfe keder yetiştirdiğim bir amnesia haze ve çorbacı kızlar bu şekildeler. 3 ayı tam doldurdular sanırım. Hasatı bekliyorum artık. Son 1.5 aydır balkonda büyüyorlar. Kavi saksıda olanın harmanlıktan 5-6 kafasını kesip içtim. Gübre son 2 haftadır over yarım doz bloom tam doz veriyorum.

Disjointed

Kıdemli Üye
@convik abi günlük açmışsın Sen tam keyifci adamsın hobi gibi bu bitkiyi seven adamların işi deneysel adam saksıda onu görünce mutlu oluyor.

Disjointed

Kıdemli Üye
Abi benim bitkinin somekleri iyi gelişmedi bu arada napiim abi sen bana photo yolluyosun auto çıkıyor pistili görünce 12ye alıyoruz 1 hafta çok yavaş gelişiyor sonra tekrardan 18 :D neyse 4 hafta daha sürem var abi şu anda 4 haftalık bu ay sonu vurucam baltayı efsane kokuyo abi ama böyle tatlı hamurlu gibi kokusu var

convik

Doktor
@convik abi günlük açmışsın Sen tam keyifci adamsın hobi gibi bu bitkiyi seven adamların işi deneysel adam saksıda onu görünce mutlu oluyor.
Sağol hocam aynen öyle domates de baksam bitki arkadaşım gibi oluyor. Daha önce de söylediğim gibi keyfine bakıyorum. Hasat da ne verirse. Ben ot bakmaya başladığımdan beri şehir hayatı bana dert oldu valla.

Abi benim bitkinin somekleri iyi gelişmedi bu arada napiim abi sen bana photo yolluyosun auto çıkıyor pistili görünce 12ye alıyoruz 1 hafta çok yavaş gelişiyor sonra tekrardan 18 :D neyse 4 hafta daha sürem var abi şu anda 4 haftalık bu ay sonu vurucam baltayı efsane kokuyo abi ama böyle tatlı hamurlu gibi kokusu var
Ya senin bitkiyi bi çözemedik valla. Auto veya photo bunu kesin bilmek imkansız. Sen bir karar verip ışık formatını onda devam et hocam. Sık sık değiştirme. 18 ise 18. 12 ise 12. Burası forum her kanka ayrı yorum yapar. Sen birini seç ilerle. 18 devam ediyorsan photo ise zaten sömekler çok büyümez reveg olur sömek başlarından yeni yapraklar verir. Auto ise no problem.
Ama bu grow olmadı içime sinmedi diyorsan şimdiden iki tohum daha at bunu hasat edince onlar kıvama gelir onları çiçeğe alırsın. Acemilik de biraz gitmiş olur.
Kolay gelsin hasatın bol dumanın zehir olsun kankam.

Disjointed

Kıdemli Üye
Hahahah haklısın abi acemilik mevzuunda bitkiyi hiç cozemedikki abi photo aldık auto çıktı düzeni bozduk bitki sömek geliştiremedi güzel bi şekilde. Neyse bu grow sağlık olsun okadar ışıkla oynamama rağmen inede kötü gelişmedi abi ben daha kötü bekliyordum çünkü msj attım sponsora photo yolladık dediler ama karıştı abi 18deyken bitki şişdi çünkü. Tohumda atmicam abi şu anda ben yazın indoor yapmam abi Eylül'ün başında bı konu açarım ama reis.

kropotkin

Yeni üye
Başlıklarda kankalara ahkam kesiyorum bari bir günlük gibi açayım benim minikleri göstereyim.

Bonsai tarzı keyfe keder yetiştirdiğim bir amnesia haze ve çorbacı kızlar bu şekildeler. 3 ayı tam doldurdular sanırım. Hasatı bekliyorum artık. Son 1.5 aydır balkonda büyüyorlar. Kavi saksıda olanın harmanlıktan 5-6 kafasını kesip içtim. Gübre son 2 haftadır over yarım doz bloom tam doz veriyorum.

maaaaaşalla hocam nasıl kıyıp kesiyoruz hala anlamıyorum

convik

Doktor
Hahahah haklısın abi acemilik mevzuunda bitkiyi hiç cozemedikki abi photo aldık auto çıktı düzeni bozduk bitki sömek geliştiremedi güzel bi şekilde. Neyse bu grow sağlık olsun okadar ışıkla oynamama rağmen inede kötü gelişmedi abi ben daha kötü bekliyordum çünkü msj attım sponsora photo yolladık dediler ama karıştı abi 18deyken bitki şişdi çünkü. Tohumda atmicam abi şu anda ben yazın indoor yapmam abi Eylül'ün başında bı konu açarım ama reis.
Kısmet hocam ya. Hayırlısı olsun. Yaz sonu atarsın ama bitkin verir şimdi hasat etsen sana min 30 gr verir sanırım.

convik

Doktor
09.06.2023 Güncelleme

evet arkadaşlar. bitkileri son durumu fotodaki gibi. Son bir haftadır havalar kapalı diye ve hasat öncesi booster etkisi için kabine aldım.

Kiremit renkli saksıdaki bitki sömek biraz doldurdu ama artık sömek şişiremiyor. sanırım toprak bu noktada yetersiz kaldı veya kitledim bitkiyi. dün bir tırtık alıp onun da tadına baktım daha 2 haftası var gibi. Mavi saksıdaki amnesia haze trikomlar süt beyaz pistiller beyaz beyaz görünüyor ama biraz over fazla girdim. o patlattı. onu da son bir overlı sulama sonrası hasat edeceğim.

Sonne

Kıdemli Üye
Kanka anlamadığım bi yer var. Benim çiçekte pistillerin yüzde 70 i kahverengi oldu. Çiçeğe geçiş yaptığım günden 12-12 bugüne daha 7. Haftadayım. Trikon bakıyorum rakıya yeni dönüyorlar. Seninki nasıl bembeyazken iki haftası var aga? Trikon baksak da bakmasak da 8 haftadan önce olabilir mi yani photo bitki?

convik

Doktor
Kankam çiçekte 3. Aya girmek üzereler. Balkonda tam güneşlenemedi. Birde over etkisi çok yeni pistil attı. O yüzden trikom takibi önemli. beyaz pistiller bazen yanlış fikir verebilir. Bu tohumlar benim 10 kere büyüttüğüm aynı tohum. Biraz da huyunu biliyorum diyeyim :)

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka şahane görünüyorlar mest oldum valla

Ü

Üye silindi 31315

Guest
Kankam eline sağlık çok güzel duruyor. Böyle ufak tefek kalması neden oldu kanka? Mini grow yapanlar için birebir ya. Çok beğendim eline sağlık. Cannabonsai tarzı olmuş :D

convik

Doktor
Kankam eline sağlık çok güzel duruyor. Böyle ufak tefek kalması neden oldu kanka? Mini grow yapanlar için birebir ya. Çok beğendim eline sağlık. Cannabonsai tarzı olmuş :D
sağol hocam. zaten amacım cannabonsai yapmaktı. bilinçli ufak tuttum eğitim vs ile. tek pişmanlığım amnesia olanın 7-8 kafasını harmanlıktan kestim kestim içtim. 20 gr içmişimdir. sabretseydim minik bitkiye göre iyi hasat alacaktım. şimdi kürlemeye kadar dokunmamaya çalışacağım.

Ü

Üye silindi 31315

Guest
Farkettim hocam sağdaki bitkiye çok iyi çalışmışsın :D büyük emek var onda. Tırtık atmasan görüntü daha efsane olabilirmiş :D eline sağlık. Tırtıkların kafası nasıldı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ** ********* ********* ***** ******** **
  • kkush kkush:
    *** * ********** ***** ******* *** hahahaha**** ****** ***** *** ******* ******* ***
    +1
  • M merto1835:
    **** hahahaha* ** hahahaha
  • A ax-b:
    ***** hahahaha* hahahaha* ***** ***** ******* ******* ****** hahahaha* ** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    **** **** hahahaha***** ********* hahahaha*** ***** * ********** ***** ******* *** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ********** ******* *** * ********** ***** ******* *** hahahaha
  • M merto1835:
    ****** *** ******** ******** ******* hahahaha* hahahaha* ***** ***** ******* ******* **
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    ********** ***** hahahaha * ******
  • M merto1835:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • M merto1835:
    hahahaha*** ****** ******** **** ** ******** ****
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ******
  • M merto1835:
  • the imam the imam:
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha hahahaha ***** ** ****** ********** **** ** ********** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** **** ******* ********* ********* hahahaha *******
    +1
  • kkush kkush:
    hahahaha**
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ** ****** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha* *** *** ****