Bu kaktüslerin cinsi nedir ? (Trip raporu eklendi)

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Evet başta çok endişem vardı hem para hem zaman kaybım olacaktı eğer etki almamış olsaydım.
Böylelikle tam etki almasam da meskalin deneyimimi gerçekleştirmiş oldum, mutluyum :)

Geriye sadece psilosibin kaldı.
İzlediğim belgeseller ve okuduğum araştırma yazılarına göre mantarın verdiği ruhsal deneyim LSD ve meskalinden daha yüksek bir seviyede.
O seviye için hazır olduğumu düşünüyorum.
LSD için söylenen bir söz var: "canın istediğinde onu bulamazsın, sen hazır olduğunda o seni bulur" diye.
Aynı söz mantar için de geçerli sanırım. Spor arayışına girmiştim ama bıraktım. Onun beni bulmasını ümit ediyorum :)

Uzun yıllar benim de yaklaşımım bu şekildeydi. Şimdi ise biraz sonra 3 tür sporumu şırınga halinde hazırlayıp, agarımı petrilere dolduracağım :)

Bu bir yolculuk. Ve burnunun ucundakini aramak ya da beklemek, bu yolculukta camdan dışarıyı seyir etmektir.

Uzun yıllar benim de yaklaşımım bu şekildeydi. Şimdi ise biraz sonra 3 tür sporumu şırınga halinde hazırlayıp, agarımı petrilere dolduracağım :)

Bu bir yolculuk. Ve burnunun ucundakini aramak ya da beklemek, bu yolculukta camdan dışarıyı seyir etmektir.
Yasal kaygılar öne geçiyor kanka çünkü iyi bir işim ve tertemiz bir sicilim var. Yurtdışı seçeneği burada elendi.
Yurtiçi vendorların büyük kısmı dolandırıcı.
Dolandırıcı olmayanlar ya cevap vermiyor yada referans istiyor.
Fazla acele etmiyorum bu yüzden. Sağlam bir yolunu bulana kadar biraz daha dışarıyı seyredebilirim :) sizin gibi psychedelic guru arkadaşların yazdıklarını okumak bile haz veriyor.

Güzel bir rapor olmuş dediğim gibi çok uzun bir kaktüs kullanmana rağmen gerçek san pedro olmadığı için etkisi biraz hafif kaldı ama en azından etki alabildin emeklerin boşa gitmedi ve etkilerini tanımlamanda çok doğru MDMA ve LSD karışımı bir etkisi var.
Kanka sende şeker ilave ediyor musun bu san pedro çayına

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********