Bu nasıl SARILIK??? Yapraklarından ne KOŞUYOR

OttoMan347

√SEFİR√
En son ne yaptın bi strese girmiş bitki. Ph ayarlıyor musun? Ph ayarsız yada bi strese girince demir eksikliği başlar stresi atlayınca kendi düzelir

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bu resimdeki renklerin hepsi mavi, yaw nasil mavi renkli yapraklar bu kadar detayli yorum yapiyorsunuz, kafaniz iyimi hepinizi. :) Yada benim bilmeigim bir sey mi var.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum ben o renklere ragmen gördüm ne oldugunu, ama yapraklari yesil görmeden yorum yapmanin dogru oladigi icin yazmadim.

Kanka hepsi koyu. Flush at besin fazlalığından demir kilitlenmiş. Toprağın ph yüksek olunca demir eksikliği olur düşük ph ayarlı suyla 6.0 olabilir bi flush at bekle bi sonraki sulamada gübreye başla
Knk pH sız su asla vermem. Bu kızlara da doğru dürüst besin de vermiyorum kanka. Ama şu son zaman da big bud u abandım. O yapmış olabilir mi. He bir de diğerlerinde bir şey yok.
bu kızlar bi nevi deneydi knk. Şimdi bu resimdeki sarartı ileri de bir daha başıma gelirse Demir mi diyeceğim?

ayrıca big buddan başka bir şey kullanmadıysan, big budun içeriğinde mikro olarak magnezyum ve sitrik asit var, sitrik asit besinleri mikro olarak genelde bakır ağırlıklıdır. bu da sülfür ya da demir gibi mikro besin eksikliği çekiyor olmanı açıklıyor. dengeli bir besin çizelgesi oluşturman ve biraz flush işini çözer diye düşünüyorum, kızlara acil şifalar kankam
Sağolasın kanka verdiğin bilgiler için. Sıradaki dumanı sana çekeceğim :) big Buddan önceleri çok şey kullandım kanka bu aşamaya kadar. Ama şu sıra 2 sulamadır big buda abandım biraz çiçekler biraz şişsin diye. Bu sulamayı yarım flus ile boş geçeceğim pH ayarlayarak.. bakalım bu deney ne olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    **** ******* ****** ****** ***** *** ** ***** ** ******* ***** **** ********** ****** *** ** ****** dready**** ** ****** ********** *********** ****** ****** **********
    +1
  • zero00 zero00:
    ******* ******** **** *** ***** dready*
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    *** ***** ***** *