Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

Vybz Kartel

Müptezel
dostum co2 hakkında bilgi verebilirmisin maya nekadar şeker nekadar çok sevinirim kaçıncı gün koymak gerek
Kanka ben, 2,5 lt pet şişeye, 2 su bardağı şeker, 4-5 çay kaşığı, yani 1 paket kuru maya eritip, ılık su ile yapıyordum. Suyu da üstten 5-6 parmak kalana kadar dolduruyordum. Şişeyi ışık almasın diye alüminyum folyo ile kapladım... 3-4 günde bir karışımı yeniden hazırladım...

Vybz Kartel

Müptezel
sanki bi 1 hafta 10 gün daha growlanırmış gibi mi ben mi yanlış görüyorum
Öyle kanka da, şeker yaprakları kurumaya başladı, bir tanesi morarmaya, pistiller 10-15 gün öne %90 kızıldı, baktım trikomlar değişmiyor devamlı aynı. Bitirmeye karar verdim.

Ancak etki konusunda umudum yok gibi bişey. İlk tadımlarım ikisinin de kötü olduğu yönünde...

Öyle kanka da, şeker yaprakları kurumaya başladı, bir tanesi morarmaya, pistiller 10-15 gün öne %90 kızıldı, baktım trikomlar değişmiyor devamlı aynı. Bitirmeye karar verdim.

Ancak etki konusunda umudum yok gibi bişey. İlk tadımlarım ikisinin de kötü olduğu yönünde...
Umarım kuruyunca kendine gelirler kankada, neden böyle oldu sence bi fikrin varmı ? çok düzgün gitmişssin sona kadar .

Vybz Kartel

Müptezel
Umarım kuruyunca kendine gelirler kankada, neden böyle oldu sence bi fikrin varmı ? çok düzgün gitmişssin sona kadar .
Çözemedim ki, 10 gün önce iyilerdi yani.. Şuan 10/3 zor veririm bu hallerine. Hayır kafasını geçtim, ne bir kokusu var ne bişey. Nasıl bubble gum bu abü :D

Hele bi hafta sonu olsun bakalım, belki de yanılıyorum ama zannetmiyorum...

B

burak35

Guest
Sömekler biraz boş kaldı kankam. PK 13/14 vermekte geç kaldım. EE dedim overdrive alayım, ona da geç kaldım, sadece 1 defa verebildim.

Tadım yapacaksan tavsiyem fırın yapma, ben sömeği bir ten çorap içine koyuyorum ve saç kurutmanın önünde 15-20 dakka tutuyorum, sonra az makasla parçalayıp 1 daha yapıyorum kurutma makinesi ile. 30-40 dakikada çıtır ve çok fazla kaybetmiyor kafadan.

Veya, çiçekleri ufak ufak yapıpi iğne ile ipliğe diziyorum, yine bir yere sabitleyip, saç kurutmayı çakıyorum üslerine, güzel oluyor :)
Dostum.pk 13/14 vermekte geç kaldım yazmışsın ciceklenmenin kaçıncı haftasında verdin birde somekler çok şişmemiş atami bloobastic kullanmadin mi ?

Vybz Kartel

Müptezel
Dostum.pk 13/14 vermekte geç kaldım yazmışsın ciceklenmenin kaçıncı haftasında verdin birde somekler çok şişmemiş atami bloobastic kullanmadin mi ?
Sömekleri boşver kanka. Kafası yok sanki... PK 13/14 geç kaldım evet ama verdim. Sonlara doğru da overdrive verdim. Verim konusunda sıkıntı yok ama, koku, tat, kafa sıkıntı. Terpinatör bile kullandım son 4 hafta, kâr etmedi :) .. İkinci günlüğümde farklı gübre, toprak ve tohum ile deneyeceğim

Genetık farklı gelme şansı var mı ?

Var kanka, 4 çeşit almıştım, ancak ikisinden de hayır yok kafa namına. Yine de iyice de kurusun 7-8 gün, şöyle 7-8 gün de bekleteyim curing felan, bakalım tam rapor paylaşırım. Ama sigara iyi olsaydı, şimdi de yapardı o ayrı mevzu...

Sonraki growumu kesinlikle sponsor tohumlarından yapmıyorum...Haftaya start vericem inşallah.. 2 x Guerilla Glue yapacağım kanka bakalım.

Moraller bozuk :( . Hadi 1 tanesi kötü anlarım, ikisi de nasıl kötü olur. Orta bile diyemem yani.... Yazık 90 günlük emeğe. Tek kazanımım tecrübe oldu bu growda..

Günlük kapanışında güzel bir paylaşım yapacağım...

Son düzenleme:
Hem Degenetica hem kushseed. İkisinin de tohumlarını ektim. Ne farkeder ki kanka, sahibi aynı kişi sonuçta :)
Tr içi gönderim yaptıkları için tercih ediyoruz yoksa bende almam.
Şu gümrük vergisi mevzuları olmadan rusyadan alıyorduk biz çok da memnunduk outdoor da fena işler çıkıyordu kanka o tohumları özledim.
Kushseed den sipariş geçtim bende indoor yapıcam bakalım aynı kaderi paylaşmayız umarım 1 yıldır harmanım tamamen 3 ay sonra olacak şeyler için yaşıyorum şuan. :)

Kanka vallla çok üzüldüm emeklerinle, sürekli bakıyorum başlığına. Bence kesinlikle toprak ve gübreden değil. Millet neler neler yanlış yapıyoda böyle bir etkisi olmuyor. E hasat vaktinide kaçırmamışsın. Bende kushseed'den aldım bubblegum. 2 haftaya falan start vericektim hem senin konu hemde şu son zamanlardaki konulardan sonra tohumları çok ciddi değiştirmeyi düşünüyorum.

Vybz Kartel

Müptezel
Tr içi gönderim yaptıkları için tercih ediyoruz yoksa bende almam.
Şu gümrük vergisi mevzuları olmadan rusyadan alıyorduk.....
Valla kanka sipariş geçtim başka yere 1 haftada geldi. Geçen yıl da almıştım, o kadar yanlışa rağmen outdoorda hepsi çok güzellerdi.... Bu yıl nasılsa aldık işte sponsordan ama, böyle olmamalı....

Kanka vallla çok üzüldüm emeklerinle, sürekli bakıyorum başlığına.
İkisi de köt ü nasıl olabilir kanka. Geçen yıl outdoor yaptım değişik bir bankanın tohumlarını. Ne ph bakmak, ne cal mag, ne doğru dürüst gübre ölçümü, ne sulamaya dikkat ettim. Bio bizz ile hepsi zehir gibiydi ya. Yine o bankadan aldım bakalım, haftaya başlıyoruz tekrar...

trawler

Üye
kankacım bence ümitsizliğe kapılma. forumda çok okudum hiç kokusu olmayan ama kafası acayip olan sigaraları. bizzat kendimde şahit oldum. hem daha olmadan ufak bi tırtık yapmıştın ve beğenmiştin. curingde oturacak bence kokusu da kafası da. sen yapılması gereken herşeyi hatta daha fazlasını yaptın. sen moralini yüksek tut. kurumasına 2-3 gün kala diğer tohumları patlat. takipteyim seni biliyorsun. moralini bozma kanka. kendine iyi bak.

Dimitri48

Yeni üye
Sevgili Dostum, Senin günlüğünü referans alan biriyim . İnan çok üzüldüm emeğinin karşılığını alamadığın için . Bende sponsordan sipariş verdim. şuan çok muallakta kaldım. İlk tohumlarımı Drgreensotre dan almıştım . gümrük parası değilde kargo ücreti baya can sıkıyor .istersen bir göz atabilirsin.

Cengoxl

Kıdemli Üye

Şu kurutma ve kürleme işini düzgün bir şekilde hallet bakalım daha sonra neler olacak takipteyiz! Kankam üzme çok kendini

Cengoxl

Kıdemli Üye
kankacım bence ümitsizliğe kapılma. forumda çok okudum hiç kokusu olmayan ama kafası acayip olan sigaraları. bizzat kendimde şahit oldum. hem daha olmadan ufak bi tırtık yapmıştın ve beğenmiştin. curingde oturacak bence kokusu da kafası da. sen yapılması gereken herşeyi hatta daha fazlasını yaptın. sen moralini yüksek tut. kurumasına 2-3 gün kala diğer tohumları patlat. takipteyim seni biliyorsun. moralini bozma kanka. kendine iyi bak.
Bende ki White widow da aynısını yaşadım! Dalından küçük bir sömek kesip, kurutup kovadan iki kapak alıp yamuldum ama daha sonra hasat edip kuruduktan sonra o kafayı alamadım mesela. Gerçi adam gibi kurutmaya bile fırsat bulamadan bitirdik canım cigarayı şimdi Lemon OG'ler olsun diye bekliyoruz başında

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
  • F FraudeG:
    ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** ********* ********* ********* *****
    F FraudeG: ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** *********...