Bud büyütmek hakkında

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20691
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20691

Guest
Kankalar selam,

45 günlük kızlarım çiçeklenmenin 2.haftasında(hepsi auto).

Kullandığım gübreler;
Sensi Bloom
Sensi Calmag
Sensizym
Carboload
Kök güçlendirici
-2 sulama sonra Overdrive başlıcam.

Sömekler şu şekilde.Sizce büyüklükleri normal mi?Bu dönemden sonra sömekleri şişirmek için neler tavsiye edersiniz?

Bol hasatlar/Teşekkürler

S

silas

Guest
Sakin ol şampiyon daha çiçeğe yeni girmişler sen overdrive diyorsun. Bigbud ve karboload kullanabilirsin faydası olur, organik olarak yarasa veya yosun gübresi tavsiye ederim. Overdriveyi son 2 hafta vereceksin, şu an başlama şampiyon. :)

Ahmedss

Yeni üye
Benim kızlarda 45 günlük fakat seninki
Kadar boylu olmadılar saksı 11 lt bez saksılarda duruyor acaba bunun etkisi midir bilemedim. Kaç lt kullandın

Bunların overdrivea daha var. Big bud kullanacaksın. Son iki hafta bigbudu keseceksin overdrive kullanacaksın. Eğer cannaboost kullanıyorsan son iki hafta overdrive değil canna pk1314 diye bir gübre var onu kullan.

Vybz Kartel

Müptezel
Eğer cannaboost kullanıyorsan son iki hafta overdrive değil canna pk1314 diye bir gübre var onu kullan.
Kanka selam.

Burada ne demek istedin? Canna Terra gübreleri kullanıyorum. PK 13/14 de var, Overdrive de var elimde. Kullandığım gübreler günlüğümde var.
Şimdi bu durumda ben overdrive yerine, canna pk 13/14 mü kullanmalıyım. Bu gübreler ile ilgili tecrüben var mı kanka, nasıllar? Canna gübreleri yani?

Gübrelerime ilave olarak bud candy almayı düşünüyorum. Onun yanında ilave olarak Big bud a da gerek var mıdır?

Kanka selam.

Burada ne demek istedin? Canna Terra gübreleri kullanıyorum. PK 13/14 de var, Overdrive de var elimde. Kullandığım gübreler günlüğümde var.
Şimdi bu durumda ben overdrive yerine, canna pk 13/14 mü kullanmalıyım. Bu gübreler ile ilgili tecrüben var mı kanka, nasıllar? Canna gübreleri yani?

Gübrelerime ilave olarak bud candy almayı düşünüyorum. Onun yanında ilave olarak Big bud a da gerek var mıdır?
Kanka overdrive ile pk1314 aslında birbirinin muadili biri an firmasının biri cannanın. İkisi de ortalama olarakbitkinin son 3 haftasında falan bitkiyi yeniden atağa kaldrmak için kullanılıyor. Canna boost bitkinin metabolizmasını hızlandırıyor aynı firmanın ürünü pk1314 le daha kombine çalışıyor. Elinde varsa pkyı kullan overdriveyi değil.
Big bud konusuna gelince big budu çiçeklenmenin ikinci haftasından itibaren 2 hafta kullanıyor sonra overdriveye geçiyor big bud vermiyorsun.
Bütün bu bilgileri ilgili firmaların sitelerine girerek neyi ne zaman vereceğini gösteren tabloları inceleyerek bulabilirsin.

Ü

Üye silindi 20691

Guest
Benim kızlarda 45 günlük fakat seninki
Kadar boylu olmadılar saksı 11 lt bez saksılarda duruyor acaba bunun etkisi midir bilemedim. Kaç lt kullandın
Kanka benim saksılar 7 litre. Işıktan sanırım böyle çoştular. Marshydro TSW2000 var 2 tane kabinde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • deyorke deyorke:
  • A ax-b:
    **
  • New Rookie New Rookie:
  • A ax-b:
  • New Rookie New Rookie:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    *** **** *** ***** **** *** ****** hahahaha****** ********** ***
  • A ax-b:
    +1
  • A ax-b:
    ******** hahahaha** ******** ********* **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A ax-b:
    **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    hahahaha*****
    ******** *** ***** * hahahaha*****
  • A ax-b:
    ** hahahaha*****
  • Runtz Runtz:
    **
  • Runtz Runtz:
    ******** hahahaha ****** ********* **** ******* hahahaha* ** ****** ****** ********** *******
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ******** **
    New Rookie New Rookie: hahahaha** ******** **