Buyuk sorunum var lutfen yardim edin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25578
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25578

Guest
Çiçeğe girene kadar araştır kanka, bulursan sömeklerin dolu dolu yaparız. Bulamazsan balık kafasından başka çaremiz kalmayacak biraz kokuludur ama halledecez
Kanka balik kafasi kullanicagma tr gelip gubreyi alip geri donmek daha makul

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Çiçeğe girene kadar araştır kanka, bulursan sömeklerin dolu dolu yaparız. Bulamazsan balık kafasından başka çaremiz kalmayacak biraz kokuludur ama halledecez
Kanka tr de Azerbaycan na urun gonderen site varmidir acaba gubre almak icin

higthead

Jolly Green
Sormaya gerek yok kanka urunu satin al dediginde secitiginiz ulkeye gonderilemiyor gibi bibsey yaziyor

Dostum sen anlat durumunu neyse kargo ucretı odemesını yapım vs dıe bır konussss.

Buda turkuvaz ın kendı sıtesı ıletısıme gec. bos ver n11 i

Ü

Üye silindi 25578

Guest
https://imgyukle.com/i/InMOs
@Nargile @OttoMan47 kankalar sorun ilgic bir sekilde devam ediyor
Genetik lemon kush ve ak47 (ak 47 de sorunlar daha az ) kasium magnezium azot destegi yapitim mantar icin ilac kullandim tarcin suyu kullandim yarasa gubresi kullaniyorum biohumus bitki ne olmuyor ne de yaşamiyor yeni yapraklar cikiyor ve eskilerde boyle bi sorun olusuyor suyun ph ayarliyorum topragin ph ni olctum her sey qayet iyi

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka callmag verdiysen düzelir de bu yaprak düzelmez kanka. Birde bitkinin yanına gittiğinde dokunmadan önce bi bak yaprak biti var mı

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Kanka callmag verdiysen düzelir de bu yaprak düzelmez kanka. Birde bitkinin yanına gittiğinde dokunmadan önce bi bak yaprak biti var mı
Kanka bu yapragin duzelmezde yeni yapraklarda yaraniyor ayni sorun ve haftalar geci tum mudahilelerime ragmen ayni

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
  • F FraudeG:
    ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** ********* ********* ********* *****
    F FraudeG: ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** *********...