Cıcege ne kadar var 45 günlük

Harmann

Yeni üye
Auto gırl Scout cookıes bıtkım hala cıcege gırmedı neden ve tahmını ne zaman gırer yada nasıl sokabılırım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum 45 gün yani 6 haftadan fazla olmus, auto bitki normalde bu kadar zamanda cicege girmesi lazimdi. Bitkin photo olmali. Dis mekenda bakiyorsun, Agustos basi veya ortalarina girer cicege. 21 temmuzdan sonra geceler uzayip gündüzler kisalmaya baslayip, birazda sicaklik ve nem düstümü girer cicege.

higthead

Jolly Green
Auto gırl Scout cookıes bıtkım hala cıcege gırmedı neden ve tahmını ne zaman gırer yada nasıl sokabılırım

Dostum @Nargile kanka söyleneneni söylemiş. Bu senin bitki efsane olucak tabi hata yapmazssan. Her sulama 3-4 tane gölge yapan fanları al hem açılmış olur hemde dal aralarıda ışık almış olur. Çiçeğe girene kadar eğitim ver sağa sola aç dalları çiçeğe geçince sömekler sıkışık olmasın.

@Nargile naptın aldınmı malzemelerini?

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum @Nargile kanka söyleneneni söylemiş. Bu senin bitki efsane olucak tabi hata yapmazssan. Her sulama 3-4 tane gölge yapan fanları al hem açılmış olur hemde dal aralarıda ışık almış olur. Çiçeğe girene kadar eğitim ver sağa sola aç dalları çiçeğe geçince sömekler sıkışık olmasın.

@Nargile naptın aldınmı malzemelerini?

Tesekkürler dostum, gübre ve toprak vs haric diger malzemeleri hafta basi siparis verecegim verecegim. Arkadasimin evine gidecek. Gerisinide ben TC ye gelince. Herhalde 4-5 Agustosta Istanbul`da olacagim.

higthead

Jolly Green
Tesekkürler dostum, gübre ve toprak vs haric diger malzemeleri hafta basi siparis verecegim verecegim. Arkadasimin evine gidecek. Gerisinide ben TC ye gelince. Herhalde 4-5 Agustosta Istanbul`da olacagim.

Dostum ana malzemeler fanların karbonların ısıgın vs onları hemen al cünkü sürekli zam geliyor kurdan dolayı bılgıne.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam simdi konustum arkadasimla hemen siparis verecegim. Nem makinasi, karbon filitre ve fanlar. Grisini Istanbul`da kendim nakit alacagim yazdigim gibi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****