Callmag extra ve B52 17.gun

El_Takashi

Kıdemli Üye
Merhaba bıtkılerıme 17.gun AN mıkro,grow,bloom,b52 ve callmag extra 2 lıtre ph 6.5 suya 2 ml vermeyı dusunuyorum bı sıkıntı olur mu ?

Ayrıxa merak ettığım callmag haftada 1 verılıcek, fakat ben gubrelere mıxleyıp verıcem @Hippie ve @Ripley'sOG @silas34 oyle dıyordu sanırsam

Metgen7

Kıdemli Üye
Merhaba bıtkılerıme 17.gun AN mıkro,grow,bloom,b52 ve callmag extra 2 lıtre ph 6.5 suya 2 ml vermeyı dusunuyorum bı sıkıntı olur mu ?

Ayrıxa merak ettığım callmag haftada 1 verılıcek, fakat ben gubrelere mıxleyıp verıcem @Hippie ve @Ripley'sOG @silas34 oyle dıyordu sanırsam
Selam usta kolay gele
Bu senın Bahsettiğin gübreleme işi bir nevi an Gübre firmasının sadece bir ekstra olarak woodoo juice Eklemeni isteyecektir keş paran varsa bence al sonuçta Tang yapmış sensi değil mgb kullanmışsın ben merak edıyorum takipteyim ii günler

El_Takashi

Kıdemli Üye
Selam usta kolay gele
Bu senın Bahsettiğin gübreleme işi bir nevi an Gübre firmasının sadece bir ekstra olarak woodoo juice Eklemeni isteyecektir keş paran varsa bence al sonuçta Tang yapmış sensi değil mgb kullanmışsın ben merak edıyorum takipteyim ii günler
Selam pıranam var zaten onu eklemeyı unutöuşum , her bırınden 2 ml verıcem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ******** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Didrug Didrug:
    ******** hahahaha *** ***** ******* ***** ******* ***** ***
    ** ***** *** ******* hahahaha* ******
  • Emmy Emmy:
    **** hahahaha*
    ******** ****** hahahaha ***** **
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ****** ** ******* ***** ***
  • Didrug Didrug:
    ******* hahahaha*** ****** ***
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** **** ****** ******* ****** ** **** ****** ***** ****** ****** ***** ****** ******** *****
  • Didrug Didrug:
    ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ****** ** **** ****** ***** ****** ****** ***** ****** ******** *****
  • Didrug Didrug:
    **** ****** ********** **
  • Didrug Didrug:
    ******** hahahaha ******** ** ********* *******
    +1
  • Didrug Didrug:
    ****** ******* ******* **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** *** ******** ***** ******** ******** ***** *** ******** ******* ********** ******** ****** *** ***** * ******** ********** ***** *
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******** ******** ****** ********* ******** ** ****** ******* ******* **
  • Didrug Didrug:
    ********** hahahaha ***** *** ***** **** *** **** ****** ****** ****** ******* ******** ******* ***** *** *** * **** ****** * * **** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ********* ******* ******** * **** * ****** hahahaha** *********
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** ***** ****** * * ****** ********** ** *** ***** ***** ******** ******** ****** ********* ******** **
  • Didrug Didrug:
    ******** * ****** * ****** ***** ******* **** hahahaha*
    ** *** ******** ***** ***** ******* ***** ******** ******** ****** ********* ******** **
    NewGardener NewGardener: ** *** ******** ***** ***** ******* ***** ******** ******** ****** ********* ******** **