Canna gübreleme semasi. Auto

• Konbuyu başlatan Canna
  • Başlangıç tarihi
C

Canna

Guest
coco auto.jpg
terra auto.jpg
Gübreleme semasinda olmayan calmag, toprakta ve cocoda kullanilmadir, toprakta; 1 lt suya 0,3-0,5 ml olarak topragin cesidine ve bikinin büyüklügene göre verilmeli. Cocoda ise eger tambonlu coco aldiysaniz bardaktan saksiya aldiginiktan 1 hafta sonra her gün 1 lt suya 0,3-05 ml olarak verilmelidir,(bulundugunuz sehirin netten cesme suyu analizlarine bakin, cesme suyunda örnegin Istanbulda yeterli kalsiyum ve magnezyum var) calmag li sulama her seferinde gübreli sulamadan ayri yapilamali, yani cocoda sabah gübreli su verdiyseniz 12 saat sonra calmag li sulama. Eger vaktiniz yoksa ayni anda verin.Sema 9 haftalik olarak hazirlanmistir, eger tohum bilgilerine göre bitkiniz 10-11 hafta gibi br sürede hasata gelecek ise, 2-Veg dönemini ona göre uzatin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
C

Canna

Guest
Evet dostum calmag gerekiyor, al ve bitkin 10-12 günlük olduktan sonra haftada 1 kere1 lt suya 1 ml olarak ver bitkine.

C

Canna

Guest
Bak dostum semada hemen baslaman gereken gübreler var, TNT ,super vit wurtzle komplex power zyme

C

Canna

Guest
Bekle gübrelerin icerigini ve topragin kalitesini arstiryorum ona göre cevap yazacagim, örneginTNT complex grow gübresi, eger topragin güclü ise su anda gerek yok,

C

Canna

Guest
Dostum topragin güclü bir toprak, su anda power zyme, super vit ve wurtzel complex ver, super vit zaten sadece vitamin, semandaki miktarlara uy.cok az gübreli su apsan yeter sana,

C

Canna

Guest
Saksiya aldiktan 1 hafta sonra semadaki bütün gübreler basla. o toprak sana 15 gün gübresiz yeter, zaten verdiklerinde o zaman kadar kök gelistirici ve bitkinin güclenmesi icin vitaminler.

C

Canna

Guest
Dostum günlük verilen su miktari bitkinin büyüklügüne, saksi büyüklügüne göre degisir, photo bitkide 7.-8. haftada günde 2 sulama hatta 3 sulama bile yapabilirsin CO2 kullanmadan, ama bunun icin giren ve cikan suyun EC degerlerini takip etmelisin.

C

Canna

Guest
Hayir, yani %100 perlit, bilmiyorum olurmu kanka, hic denemedim hic duymadim, dostum perliti coco veya toprak sikismasin diye kullaniyoruz, yani yetistirme medayasi olarak degil dedigim gibi perlit yetistirme medyasi olarak ne duydum ne gördüm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: