Canna pk 13/14 hakkında

El_Takashi

Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhaba bende şuan AN gübresinin hemen hemen tüm gübreleri mevcut..
Canna 13/14 ' e baktığım da çiçeklenmenın 4 ve 5 haftası olarak gözüküyor..
O zaman bunu büyük ihtimal overdrive'la bırlıkte vereceğiz..
Peki bu canna 13/14 faydalı mı ? ve benım almam gereklı mı ?

Hausted

Üye
AN gübresinin büyük çoğunluğu varsa ihtiyacın yok kanka. Canna pk 13/14 potasyum ve fosfor kaynağı. Çok yoğun bir gübre olduğu için dikkatli kullanılması gerekiyor. AN serisi yetecektir.

B

burak35

Guest
Arkadaşlar merhaba bende şuan AN gübresinin hemen hemen tüm gübreleri mevcut..
Canna 13/14 ' e baktığım da çiçeklenmenın 4 ve 5 haftası olarak gözüküyor..
O zaman bunu büyük ihtimal overdrive'la bırlıkte vereceğiz..
Peki bu canna 13/14 faydalı mı ? ve benım almam gereklı mı ?
canna pk benim.yillardir kullandığım saf bir besindir mükemmel.dir ben son haftalara doğru veriyorum saf fosfor ve potasyum dur dikkatli.kullanilmasi gerekir sıra bitkini 1 gece içinde yakar kavurur fakat doğru oran ve doğru zamanlar da da kullanildigin da seni hayretler içind e birakicak gözle görülür şekilde büyümeye şahit olucak sin

El_Takashi

Kıdemli Üye
canna pk benim.yillardir kullandığım saf bir besindir mükemmel.dir ben son haftalara doğru veriyorum saf fosfor ve potasyum dur dikkatli.kullanilmasi gerekir sıra bitkini 1 gece içinde yakar kavurur fakat doğru oran ve doğru zamanlar da da kullanildigin da seni hayretler içind e birakicak gözle görülür şekilde büyümeye şahit olucak sin
Dostum etkisinin farkındayım çizelgesin de 1 LT / 1.5 ml çiçeklenmenin 4 ve 5.haftasında verilmesi uygun görülüyor.
bende soruyorum işte diğer an gübreleriyle verilmeli mi ? mesela overdrivela felan ?

B

burak35

Guest
Dostum etkisinin farkındayım çizelgesin de 1 LT / 1.5 ml çiçeklenmenin 4 ve 5.haftasında verilmesi uygun görülüyor.
bende soruyorum işte diğer an gübreleriyle verilmeli mi ? mesela overdrivela felan ?
Dostum ben someklerim şişmeye başladığında 1 litreye 0.25 0.50 .75 diye yükselterek gidiyorum ve boş sulamalarim da veriyorum cunki hangi gübre markası olursa olsun tek verilmesi hem bitki acısın dan hemde besinin daha iyi emilmesi acısın dan daha olumlu sonuç verdiği için bu şekilde uyguluyorum sende boş sulamalarim da verirsen bir sorun olmaz fakat bana verdiğin ölçü epey fazla geldi sonuçta saf bir malzeme kullanıyoruz 1 litreye 1.5 ml bana çok geldi tabi tercih senin

El_Takashi

Kıdemli Üye
Dostum ben someklerim şişmeye başladığında 1 litreye 0.25 0.50 .75 diye yükselterek gidiyorum ve boş sulamalarim da veriyorum cunki hangi gübre markası olursa olsun tek verilmesi hem bitki acısın dan hemde besinin daha iyi emilmesi acısın dan daha olumlu sonuç verdiği için bu şekilde uyguluyorum sende boş sulamalarim da verirsen bir sorun olmaz fakat bana verdiğin ölçü epey fazla geldi sonuçta saf bir malzeme kullanıyoruz 1 litreye 1.5 ml bana çok geldi tabi tercih senin
Benimde çiçeklenme de genel olarak 2.5 hafta dediğin gibi saf su verilirken 0.5 oranın da verip denemek lazım en ufak bitkimde

S

silas

Guest
anlat bilelim silas, çok gübre kullanan da az gübre kullanan da hasat alıyor. Eğrisi doğrusu ne bu işin
tabiki enzim mikoriza potasyum takviyesi hormonun faydası olur %3-5, gözle görülür bir etkisini görmek zor. Asıl önemli olan iyi bir torf (plagron tek geçerim), grow, bloom, mikro element, calmag, ph düşürücü (nitrik veya fosforik asit), bir de toprağı sürekli canlı tutacak leonardit (humik fulvik asit). Gerisi hikaye, gübreye akıl almaz paralar harcıyorsunuz bunu bilin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    **** ******* ****** ****** ***** *** ** ***** ** ******* ***** **** ********** ****** *** ** ****** dready**** ** ****** ********** *********** ****** ****** **********
    +1
  • zero00 zero00:
    ******* ******** **** *** ***** dready*
  • kralartur01 kralartur01:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    *** ***** ***** *