Captan'ın LSD Rehberi - 1 (Güncellendi)

Acid deneyimlerinizi mi

• Kullanılan toplam oy
    197
Bugün 4 arkadaş ormanda albert desenlisini 250ug olacak şekilde herkes yapıştırdı 1 saat geçti hafif renkler canlılaştı vs. hiç bir farklılık hisetmedim boş çıktığını düşünüyorum aldığımız adamda dedi ki başka bir maddeyle mi denediniz diye bizde evet dedik lsdyi 15 dakika emim yuttuktan yarım saat sonra sigara içtik
telegramdada söylemiştik reis sana büyük ihtimal boş değildir ama 250 ug de değildir boş olsa renkler falanda canlılaşmaz diye düşünüyorum

nomad

Müptezel
Bugün 4 arkadaş ormanda albert desenlisini 250ug olacak şekilde herkes yapıştırdı 1 saat geçti hafif renkler canlılaştı vs. hiç bir farklılık hisetmedim boş çıktığını düşünüyorum aldığımız adamda dedi ki başka bir maddeyle mi denediniz diye bizde evet dedik lsdyi 15 dakika emim yuttuktan yarım saat sonra sigara içtik
ot lsd kafasını azaltmaz aksine bir tık destek atar. büyük ihtimal yine torbacı kazığı.

nighthero

Yeni üye
Knk nereden sipariş etmiştin aynı şeyi yaşamamak adına merak ettim.

Harmankush54

Müptezel
Son deneyimde aynaya baktığımda yüzümde bazı şekiller farkettim daha da yaklaştığımda elmacık kemikleri üzerinden diğer tarafa kadar aztek sembolleri vardı yüzümde.
Bu gerçek değil zihninin sana oyunları desem de görüntü gitmedi sonra içeri geçip müziğe devam ettim.