Captan'ın LSD Rehberi - 1 (Güncellendi)

Acid deneyimlerinizi mi

• Kullanılan toplam oy
    339
Knk bu senin kafanin için bence bu şeyler cok ahmakca özellikle videolar şiddet içeriyor ve cok sıkıcı video izlemek yerine ormanda sadece senin oldugun ormanda tabi bir ayik lazim senin için doganin verdigini hic bir şey veremez ve tertemiz harikalar diyari doga dir knk LSD gibi bir maddeyi bir odada veya insanlarin içinde yasamak kafa yasiyan insan için engeller teşkil eder herşey senin istedigin gibi ve kocaman bir ormanin içinde halkulade bir kafa yasiya bilirsin bence video falan sadece bir hapis knk umarim TABİYATI TANIRSİN KNK
bana göre tabi bu senin de anlatimin sana göre oldugu gibi knk
Bu mevsimde ormanda olmaz bad tribe girer insan :D

ryuk99

Yeni üye
arkadaşlar Mushroom's günlüklerinde bazı trip raporları paylaşmıştım, girdilerime bakabilirsiniz. İlk telegramdaki backyardd dan mantar almıştım, geçende başkasından lsd aldım. Kargo ile değil de il içi alışveriş yaptım. Adresi şu : instagramda şu hesaba girin: activesunglasses, sonra takipçilerinden mun kelimesini aratın profil resminden belli ediyor, ona mesaj çekin. Lsdye gelecek olursak yarım attım ağzıma , acı tat yoktu sanırsam . büyük ihtimal orjinal ürün. Biraz yeniyim de bu işlerde
Hala aktif mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
    C CashYeşiL: ******** ****** *********