Captan'ın LSD Rehberi - 1 (Güncellendi)

Acid deneyimlerinizi mi

• Kullanılan toplam oy
    334

GodlessBeard

Yeni üye
Herkese selam arkadaşlar. Ben de hayalet takipçi sayılırım. Uzun zamandır üyeliğim var ancak pek giriş yaptığım söylenemez. İlgimi çeken ve gayet de başarılı bir konu olmuş. Benim sorumsa şu, Türkiye piyasası nedir bu dalganın? Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Herkese selam arkadaşlar. Ben de hayalet takipçi sayılırım. Uzun zamandır üyeliğim var ancak pek giriş yaptığım söylenemez. İlgimi çeken ve gayet de başarılı bir konu olmuş. Benim sorumsa şu, Türkiye piyasası nedir bu dalganın? Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
Dostum physical kafalara bir noktadan giriş yapacaksan ben mantarla ve golden teacher türü ile başlamanı öneririm.

GodlessBeard

Yeni üye
Dostum physical kafalara bir noktadan giriş yapacaksan ben mantarla ve golden teacher türü ile başlamanı öneririm.
Ilgin icin tesekkur ederim dostum ama yanlis anlasildim galiba. Yillar once LSD kullanmisligim var ama cok uzun zaman oldu. Yasadigim kafa dun gibi aklimda :) daha cok mari icicisiyim. Bulundugum yerde Psychedelic urunler bulmak cok zor. O yuzden buradaki arkadaslardan piyasa fiyatiyla ilgili bilgi almak istedim. Olur da bulabilirsem onden bir bilgim olsun istedim. Ayrica mantar golden teacher vs. turu seyler de bulmak zor buralarda. Ama deneyimlemek isterim tabi. :)

Yanlış anladım kankacım pardon.

dread üzerinden bir kaç vendor lsd'yi en son 2 hafta önce 5 adedi 750.00TL'den veriyordu. Çok bildiğim bir piyasa değil. Mantar için vendor düşerse seni yeşillendireceğim. Şuan hepimiz bekliyoruz :)

Mantar da en son g120 TL falan idi. Geri dönüş ne olacak bilmiyorum.
valla çok iyi burda 1 pulunu 500 alıyorsun. küçük bir yer olduğu için . ama 3 saatlik mesafede 250 . o aradaki riski ve yol parasını yansıtıyorlar işte.

lyr

Yeni üye
sanırım vendor paslamak forum kuralları gereğince yasak ama başlıkta bi kaç arkadaş irtibat adresi vermiş eğer kural ihlali değilse sağlam vendora ulaştırabilicek olan varsa çok makbule geçer kankalar başlık altında pusudayım

Vendor saglam ise paylaşmakta sorun yok diye biliyorum. Yanlışım varsa duzeltin

arkadaşlar Mushroom's günlüklerinde bazı trip raporları paylaşmıştım, girdilerime bakabilirsiniz. İlk telegramdaki backyardd dan mantar almıştım, geçende başkasından lsd aldım. Kargo ile değil de il içi alışveriş yaptım. Adresi şu : instagramda şu hesaba girin: activesunglasses, sonra takipçilerinden mun kelimesini aratın profil resminden belli ediyor, ona mesaj çekin. Lsdye gelecek olursak yarım attım ağzıma , acı tat yoktu sanırsam . büyük ihtimal orjinal ürün. Biraz yeniyim de bu işlerde

lyr

Yeni üye
arkadaşlar Mushroom's günlüklerinde bazı trip raporları paylaşmıştım, girdilerime bakabilirsiniz. İlk telegramdaki backyardd dan mantar almıştım, geçende başkasından lsd aldım. Kargo ile değil de il içi alışveriş yaptım. Adresi şu : instagramda şu hesaba girin: activesunglasses, sonra takipçilerinden mun kelimesini aratın profil resminden belli ediyor, ona mesaj çekin. Lsdye gelecek olursak yarım attım ağzıma , acı tat yoktu sanırsam . büyük ihtimal orjinal ürün. Biraz yeniyim de bu işlerde
adet işi veriyor mu knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kolpa.: * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** ********* +1