Captan'ın LSD Rehberi - 1 (Güncellendi)

Acid deneyimlerinizi mi

• Kullanılan toplam oy
    334

kezzap

Üye
Bence tam doz almalısın kanka 200 ug arkadaşın gönderdikleri başlangıç için ideal.
Kanka yanlış anlama ama daha önceden kullandıgın maddeler veya antidepresanlar asidi absorbe etmiş olabilir. Arkadaşa fazla gelebilir. Pek arası yoksa bu maddelerler. Birdahaki deneyimde 2-3 gün ilaçları kesme durumun olursa öyle dener misin? Merak ettiğim bir konu. Ben de dehb için concerta ve contramal alıyorum ağrı için.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka yanlış anlama ama daha önceden kullandıgın maddeler veya antidepresanlar asidi absorbe etmiş olabilir. Arkadaşa fazla gelebilir. Pek arası yoksa bu maddelerler. Birdahaki deneyimde 2-3 gün ilaçları kesme durumun olursa öyle dener misin? Merak ettiğim bir konu. Ben de dehb için concerta ve contramal alıyorum ağrı için.
O contramal ın Allah belasını versin.
Eczanede çalışıyordum dişim ağrıyor 1 hafta önce vefat etmiş bir hastanın kalan ilaçları vardı baktım içinden neler kullanabilirim diye contramal yuttum bir tane sonra aradan yarım saat geçti nasıl bir malliksa bi tane daha yuttum 1 saat sonra kimildayamiyorum. Koltuğa uzandım müşteri geliyor bakamıyorum karşıdan hastaneden hemşire çağırttım hastaya eczacıyı arattırdım yatırdılar beni hayvan gibi uyumuşum ula ne rezaletti

kezzap

Üye
O contramal ın Allah belasını versin.
Eczanede çalışıyordum dişim ağrıyor 1 hafta önce vefat etmiş bir hastanın kalan ilaçları vardı baktım içinden neler kullanabilirim diye contramal yuttum bir tane sonra aradan yarım saat geçti nasıl bir malliksa bi tane daha yuttum 1 saat sonra kimildayamiyorum. Koltuğa uzandım müşteri geliyor bakamıyorum karşıdan hastaneden hemşire çağırttım hastaya eczacıyı arattırdım yatırdılar beni hayvan gibi uyumuşum ula ne rezaletti
Gülersem çarpılırım gülersem çarpılırım gülersem çarpılırım. :)

Kanka yani bilmiyorsun desem eczacısın dalgınlık desem 1 saate değil diş ağrısı kaburganı kırsan hissetmezsin. Alaydın bi arveles apranax veya avmigran yeterdi. Çeyrek verdim arkadaşa 4-5 günlük migren atağı için gitti evine 16 saat uyudu. Ama işte namussuz bağışıklık çok çabuk oluyor. Başka ağrı kesici de yetmiyor.

Senden ricam kardeşini dinle birdaha kafana göre aspirin dahi alma. @Doğuş kankam ne der bilemem usta o ama bence yarım at önce bir bak dalgana. Contramal meselesi gibi olmasın :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Valla kanka kök diş kırık birde apseliydi. Çenemi sökmeyi bile düşünmedim değil. Bi keresinde de arkadaş dedesinin xanaxlarından çaldıydı 2 şer tane öğle vakti yuttuk çalışıyorum yine saat 4 ustam geldi yanıma olm bişi mi içiyon lan sen demişti. Yok abi nalakası var falan diye bağlama çekiyorum adama. Git bi aynaya bak sonra sigi git yat evine dediydi aynaya baktım surat olmuş bulldog köpeği gibi :D eve geldim rahmetli babam kapıda yakaladı.
Nerden lan bu saatte
İşten baba
Hoh yap bi bakayım (alkol aldım sanmış) :)
Hoh
Keş misin nesin yıkıl karşımdan almıyayım ayağımın altına...

O yüzden kimyasalla hiç bir zaman aram olmadı. Yarım duruma göre 2 saat sonra bi yarım daha anca o olur.

kezzap

Üye
Valla kanka kök diş kırık birde apseliydi. Çenemi sökmeyi bile düşünmedim değil. Bi keresinde de arkadaş dedesinin xanaxlarından çaldıydı 2 şer tane öğle vakti yuttuk çalışıyorum yine saat 4 ustam geldi yanıma olm bişi mi içiyon lan sen demişti. Yok abi nalakası var falan diye bağlama çekiyorum adama. Git bi aynaya bak sonra sigi git yat evine dediydi aynaya baktım surat olmuş bulldog köpeği gibi :D eve geldim rahmetli babam kapıda yakaladı.
Nerden lan bu saatte
İşten baba
Hoh yap bi bakayım (alkol aldım sanmış) :)
Hoh
Keş misin nesin yıkıl karşımdan almıyayım ayağımın altına...

O yüzden kimyasalla hiç bir zaman aram olmadı. Yarım duruma göre 2 saat sonra bi yarım daha anca o olur.
Dayıcım tek tek soru soracam. Neden? Yani sen bu malzemeleri neden çifter çifter yutuyorsun?

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Vendor da yarımda sadece hissiyat farkı yaşarsın dedi 400 e 2 Gr sigara alabilirdim çalışmayacaksa adam gibi gerek yok tam atalım anlatacak hikayesi olur en azından :D

Kafa raporu gelecek en müsait bir zamanda bugünü ev ahalisine ayırdım, fotoyu ise buyrun

IMG-2004.jpg
Kankacim selamlar . Guzel trip tebrikler:) acaba vendor un telegramini paylasabilir misin:)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
ormanı mı diyon knk ?

o da değil gençler, gene instagramdan başka bir hesap takip etmişti beni. eX ile kağıt satıyormuş. Alışveriş yaptım, ve ilk defa x yapıştırdım. Çok fenaymış :p orjinal üründü.... Bir de lsd aldım yanında attım kenara uygun zamanı kolluyorum. Ama bu yeni tanıştığım eleman diyor ki ben dil altında 50-60 dakika tutuyorum, arkadaşlarım da öyle yapıyor/yaptı falan. Forumda 20 dakika üzerine çıkmayın yazmışlar kafam karıştı. Sizin yorumunuz nedir ?
Balığa gitme durumu var kanka.
Kanka X ne? Lsd mi farklı bir şey mi? Yeni hesabın fiyatları nasıl? Açıkçası 350 TL 1 pul için fazla ama naabarsın koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Dilipak diyoruz :D

kezzap

Üye
ormanı mı diyon knk ?

o da değil gençler, gene instagramdan başka bir hesap takip etmişti beni. eX ile kağıt satıyormuş. Alışveriş yaptım, ve ilk defa x yapıştırdım. Çok fenaymış :p orjinal üründü.... Bir de lsd aldım yanında attım kenara uygun zamanı kolluyorum. Ama bu yeni tanıştığım eleman diyor ki ben dil altında 50-60 dakika tutuyorum, arkadaşlarım da öyle yapıyor/yaptı falan. Forumda 20 dakika üzerine çıkmayın yazmışlar kafam karıştı. Sizin yorumunuz nedir ?
Arkadaş sağlamsa paslasana kanka

Balığa gitme durumu var kanka.
Kanka X ne? Lsd mi farklı bir şey mi? Yeni hesabın fiyatları nasıl? Açıkçası 350 TL 1 pul için fazla ama naabarsın koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Dilipak diyoruz :D
ecstasy.... o hesap da kağıda 300 diyor. bence 300-350 lira kağıt için normal.
Arkadaş sağlamsa paslasana kanka
Sormam lazım. Çünkü normalde arkadaşları arasında veriyormuş, biraz ciro düşüklüğü olunca insta hesabı açmış, saykodelik fotoğraflı falan gene bu mun....... arkadaş gibi. Şimdi ismi ve fotoğrafı alakasız olarak değiştirirek pasife çekti. öyle açıktan X satmak da riskli bir iş. Bende panik oldum lan hesabı kapatıp gidecek diye , hemen selamı verip ilk alışverişimi yaptım. eleman sağlam...

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka ex tarzım değil pek.
Dw de yerli vendorlar pulun tanesini en az 5 tane olmak kaydıyla 150 den veriyor o yüzden biraz pahalı buldum. Elindekini deneyeyim beğenirsem sipariş geçerim tekrardan.

lyr

Yeni üye
ormanı mı diyon knk ?

knk vendoru paslıyabilmen mümkün mü

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • zero00 zero00:
    **** ******** ********** ********** *** *** ****** ****** *********** ****** ***** ******
    ***** *** dready ****** ******
  • zero00 zero00:
    ***** **** ***** ***** *** dready ****** ******
  • zero00 zero00:
    ** dready ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** ******* ** dready ** ******* ******* ***** ***** ****
  • cokorama cokorama:
  • zero00 zero00:
    **** ********* **** ******* dready******
  • zero00 zero00:
    ******* *** ** *** dready** ****** ********
    ***** ** ****** **** **
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    ****** ***** **** ** ***** *** *** ** ** ** ***** ***** *** ***** **
  • zero00 zero00:
    *** **** ******** **** ****** ***** **** ** ***** *** *** ** ** ** ***** ***** *** ***** **
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • zero00 zero00:
    *** ***** ****** ******* ******* ********** *********** ********* **** ** *********
  • zero00 zero00:

• zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • P puslu77:
    P puslu77: ******** ** **** ******** ********* ***