Captan'ın LSD Rehberi - 1 (Güncellendi)

Acid deneyimlerinizi mi

• Kullanılan toplam oy
    334
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Hahahah sorarım bu arada deniyemedim haala.

Deneyenler için bir sorum diyet neden gerekli?

Doğuş

Üye
Kankalar konuyu lsd den ex e kaydırmazsak sitenin ve konunun salahati açısından daha sağlıklı olacağı kanısındayım.

Bu arada munchies kankadan bir siparişim daha olodu bu sefer antidepresana ara verip detox ile tadına baktım aradaki fark gerçekten muazzamdı görselliğide yakalayabildim bu sefer. Hissiyatımı ve kafamdakileri biraz daha toparlayabilirsem lsd deneyimimi ilk fırsatta güncelleyeceğim.

Sevgiyle kalın

kankalar perşembe günü aldığım 300ug pulun yarısını dün orman gezisine çıkmadan önce yabışdırdım. velhasılı kelam daha önce 8-10 defa kullandığım lsd'de aldığım etkinin yüzde 50 sini bile göremedim (genelde 150uq lik kullanmıştım). 8 saat boyunca sadece ufak renk parlamaları dışında bir şey olmadı.

Bildiğim mantarın etkisi yok LSD kafasına ama bu aralar ayda bir-iki mantar yiyorum o mu etkisini azaltıyor acaba? ya da benim çorbacı beni mi dolandırıyor?
kanka mantarın azalttığını düşünmüyorum 150 ug çok az bir doz değil renk parlamalarından daha yükselmen gerekirdi çorbacıda sıkıntı var bence

kezzap

Üye
@nomad @Heisenbergvariant kanka mantarı veya lsd araya 15 gün koymadan alıyorsan eşik artıyor olabilir. Benım ilk 220 ug 4/3 ortalama 150-160 ug kullandım. Güzel geçti benimki ama 220ug alınca tam anlamıyla ne oldugunu gördüm. Zirve kısmında renkler mozaikler iç düşünceler güzel geçti. Ha bu demek değil ki direkt doz arttır yavsş yavaş arttırarak doğru dozunu bulabilirsin. Araya en az 15 gün koymak şartıyla.

harmanefe

Yeni üye
Arkadaşlar hepinize selamlar.Çok uzun zamandır tohumsuzun üyesiyim az çok demeden okuyarak kendimce bişiler yapmaya çalışan birisiyim .Buraya yazma nedenim ise 2 senedir yaşamış olduğum bi hastalık .Belki adını duymuşsunuzdur Küme AĞRI grubu denen bir hastalıkla uğraşıyorum .Şuana kadar denemediğim ilaç ağrı kesici gitmediğim doktor kalmadı .Bir sürü alternatif tedavi yöntemini de denememe rağmen hiç bir şekilde çözüm bulamadım .Bu ağrı migrene felan benzeyen birşey değil.Yılda sadece 1 kere olan ve yaklaşık 1 ay boyunca süren ve her gün aynı saatte tekrarlayan ve beni hastanelik eden bi durum .Uzun araştırmalar sonucunda bunun tedavisinin sadece isveçteki bi kurumda Lsd İLE yapıldığını öğrendim .Daha önceden Lsd deneyimim var .Ama artık ona ulaşmam çok zor .Yaklaşık 6 sene önce kendi imkanlarımla tedarik ettiğim bi kaç tane vardı.Lafı uzatmak istemiyorum sizden ricam bu konuda bana yardımcı olabilecek olanlarınız varsa lütfen bana ulaşabilirmisiniz.Gerçekten artık dayanılmaz durumdayım .Eğer Hastalığı araştırabilirseniz intihar ettiren ağrı olarak geçiyor .Gerçekten yardımcı olabilecek olanlar varsa bana ulaşırsa çok minnettar kalırım .Hepinize şimdiden teşekkürler .Allah hepinizden razı olsun .( Forumun kurallarını zorladıysam veya herhangi bı hatam varsa da

Administrator lerden özür dilerim .​

M@ykıl

Kıdemli Üye
Arkadaşlar hepinize selamlar.Çok uzun zamandır tohumsuzun üyesiyim az çok demeden okuyarak kendimce bişiler yapmaya çalışan birisiyim .Buraya yazma nedenim ise 2 senedir yaşamış olduğum bi hastalık .Belki adını duymuşsunuzdur Küme AĞRI grubu denen bir hastalıkla uğraşıyorum .Şuana kadar denemediğim ilaç ağrı kesici gitmediğim doktor kalmadı .Bir sürü alternatif tedavi yöntemini de denememe rağmen hiç bir şekilde çözüm bulamadım .Bu ağrı migrene felan benzeyen birşey değil.Yılda sadece 1 kere olan ve yaklaşık 1 ay boyunca süren ve her gün aynı saatte tekrarlayan ve beni hastanelik eden bi durum .Uzun araştırmalar sonucunda bunun tedavisinin sadece isveçteki bi kurumda Lsd İLE yapıldığını öğrendim .Daha önceden Lsd deneyimim var .Ama artık ona ulaşmam çok zor .Yaklaşık 6 sene önce kendi imkanlarımla tedarik ettiğim bi kaç tane vardı.Lafı uzatmak istemiyorum sizden ricam bu konuda bana yardımcı olabilecek olanlarınız varsa lütfen bana ulaşabilirmisiniz.Gerçekten artık dayanılmaz durumdayım .Eğer Hastalığı araştırabilirseniz intihar ettiren ağrı olarak geçiyor .Gerçekten yardımcı olabilecek olanlar varsa bana ulaşırsa çok minnettar kalırım .Hepinize şimdiden teşekkürler .Allah hepinizden razı olsun .( Forumun kurallarını zorladıysam veya herhangi bı hatam varsa da

Kardeşim çok geçmiş olsun. Mevlam acil şifalar versin. Bu konuda sihirli mantar diye tabir ettiğimiz psikedelik mantarlardan yardım alabilirsin. Lsd ile ilgili tecrübelerin olduğundan bu mantarların nasıl bi etkisi olduğu konusuna girmiyorum, zaten biliyorsundur. Sana acizane tavsiyem eğer ortamın müsaitse mantar yetiştirme işine girişebilirsin. Kendini tanıma yolculuğunda sana eşsiz bir rehber olacağı konusunda sonuna kadar güvenebilirsin bu kardeşlere. Peki kendini tanımakla bu hastalığın ne ilgisi var dersen her şey kendini tanımakla başlar diyebilirim. Kendini tanımaya da bilinç altının gücünü keşfetmeyle başlarsan en doğru adımı atmış olursun. Bu konuda Joseph Murphy'nin Bilinç Altının Gücü isimli kitabı öneririm sana. Baş ucu kitabı olacak seviyede bi eser. Kitabın içerisinden sadece bi konu söyleyeyim sana ki o da şudur; Bi insan bilinç altının gücünü kullanarak ölümcül bir kanseri bile yenebilir ve sağlığına kavuşabilir ki bunun sayısız örnekleri var. Peki mantar ile bilinç altı arasındaki ilişki nedir diye sorarsan o da şudur, Mantar öyle bi nimet ki seni etkisi altındayken çok rahat bi şekilde bilinç altı yolculuğuna çıkarabilip rahatsızlığının kaynağını gösterebilir. Göstermekle kalmaz nasıl üstesinden gelebilirsin onun da rehberliğini yapar. Sonuçta yaşadığımız her türlü fiziksel rahatsızlığın özünde psikolojik, travmatik diye tabir ettiğimiz mana aleminde gerçekleşen bir sorunun kaynağı yatar. Mana da ne varsa maddeye de o yansır, madde de o tezahür eder. Mantar yolculuğun ise sana mana aleminin kapısını açar ve öze yaklaştırır ve hatta öz ile bir olmanı sağlar. Bu arada üzerine basa basa söylemeliyim ki herhangi bir psikedelik yolculuk öyle ha deyince yapılacak şeyler değildir. Ciddi anlamda diyet gerektirir. Bu diyet hem besin diyeti hem de mental diyettir. Bu konuda da çok rahat ulaşabileceğin sayısız araştırmalar mevcut. Ama forum içerisinde çok değerli insanların (@SkippeRR ve @IcBlue gibi ) açıklamalarını okumanı tatlı bir şiddetle tavsiye ederim. Hayatta tesadüflere yer olmadığına inananlardan birisi olarak senin de buraya böyle bi konu açmanın derin bir amacı olduğunu düşünüyorum. Sözün özü madem böyle bir konu açtın, derin araştırmalar içerisine girip, kendi şifanı bulabileceğini düşünüyorum. Her şey gönlünce olsun.

Ü

Üye silindi 30498

Guest

Dostum öncelikle çok geçmiş olsun. Elbette çektiğin acıları ve zorlukları anlamamız mümkün değil. Senin çektiğin gibi olmasa da senin çektiğine yakın bir takım acılı ve sancılı ağrılar çeken bir dostumun, günlük mini dozlar ile (türe göre farklılık gösterecektir) hem ağrısını hatırı sayılır şekilde hafifletip hem de günlük işlerine olan odaklanmasını arttırdığını biliyorum.

Yani mantarın böyle bir özelliği var, bu mümkün evet. Fakat benim sana al şu printi, biz de sana yardımcı olalım, güzel bi hasat alalım, kendi box'ını yapmayı öğretelim diyebilmem için, senin print temin edebilmen gerekiyor. Şuan Türkiye için print temin edebileceğin türler de senin derdine ne kadar derman olur emin değilim. Her mantar türü ağrı kesici işlevi görüyor mu? Muhtemel. Ama golden teacher gibi bir türü günlük mini dozlarda almak sana ne kadar verimli gelir? İşte onu bilmiyorum. Fakat yine de ola ki eline print geçer ya da bir şekilde print temin edersin, tüm sürecin başından sonuna kadar, naçizane bildiğim kadarıyla yanında olacağıma söz veriyorum. Duvarıma yazman yeterli.

Şimdi gelelim senin sorunun cevabına. Lsd nereden bulurum.

Dostum öncelikle bu sorunun cevabını bulduğun alanlarda da dikkatli olmanı öneririm. Çünkü lsd alacağım diye dolandırılmayan adam kalmadı piyasada... Ben lsd'den pek anlamam. Fakat mantarı da, lsd'yi de bulmanın en kolay yolu internetin çok görülmeyen yüzünde bir iki tur atmaktır diye düşünüyorum... Bu konu hakkında detaylı bilgiye vakıf değilim diyelim.

Bir diğer unsur olarak reddit'de bolca vendor ve kaynaklar paylaşılıyor. Oralara da bakabilirsin.

Her ne kadar çektiğin acıların yanında belki de bunu çok umursamayacak olsan da ben yine de şuraya bir yere bunu iliştirmek istiyorum...

Uyuşturucu maddenin hangi çeşidi olursa olsun, kullanım amacı bir kaçış haline geldiğinde bağımlılık yaratır. Ve lsd gibi kimyasal bir maddenin bu tip durumlarda sonucu ne olur pek kestiremiyorum. Ben mantara yönelmeni şiddetle tavsiye ederim. Bulması daha zordur, fakat elde etmesinden ziyade yetiştirmek çok daha kolaydır. 3 box tür mantar, bir saksı cannabis indica grow.... Sana şahane gelecektir eminim. Bu arada indica cannabis çeşidini farklı tüketme yöntemleriyle ilgili de biraz araştırma yapabilirsin. Ağrı kesici olarak kullanıldığına dair bir kaç yazı okuduğumu hatırlıyorum.

Sevgiler & Saygılar dostum.

Merhaba dostlar,forumda yeniyim 2 gün önce ilk LSD deneyimimi yaşadım ve merak eden arkadaşlarla paylaşmak istiyorum.
Öncelikle ben öncesinde çok yazı,belgesel,film okudum ve izledim saykodelik maddeler hakkında.Ve açıkçası beni çok umutlandırmıştı bu bilgiler,deneyimler.Tamam ya demiştim başka bi dünya varmış.Bu kadar düz değilmiş her şey.İlk seferim ve daha öncesinde çok bi kimyasal geçmişim yok diye bi pulu arkadaşla ikiye bölerek kullandık kişibaşı 100ug şeklinde.Öncesinde 2 gün hayvansal goda tüketmemeye de çalıştık.Doğada kullanalım dedik ormanda sessiz sakin bi yere oturduk.Başımızda da daha önce deneyimleri olmasa da 2 arkadaş var ayık.Ben arkadaşları önceden uyarmıştım.Muhabbet boka sararsa,mod düşerse bizi canlandır izin verme dedim.Arkadaşlar ama bizi biraz yanlış anlamış.Gerçekten dedikleri gibi dışardan kafası anlaşılmıyor.Sadece fazla güldüğünüz ve çok konuştuğunuz biraz belli oluyor.Öncelikle ormanda kağıdı 30-40 dakika emip yuttuk.İlk 2 saat belirgin bi şey olmadı.Ortam zaten güzeldi.Güldük muhabbet ettik.Sonra yakında bi antik müze vardı ona gidelim dedik.Orda eski savaşçıların kölelerin falan mankenleri var.İlk etkisi orda geldi.Savaşçılar gerçekten canlı gibiydi.Hem korkuttu hem eğlendirdi diyebilirim.Orda gezdik bi süre.Bacaklarım uyuşmaya başladı.En son güvenlik geldi kapatıyoruz gençler dedi bakmadığınız yer varsa bakın sonra çıkın dedi.Lan burda güvenlik ne arıyo,neyi inceleyelim falan diye düşündüm.Kafa bi an gerçekten geçmişteymişim de savaşçılar beni tutsak almış gibi gitmişti.Sonra ordan korkaral gülerek çıktık.Tabiki türkiyede olduğumuz için sokak köpekleri peşimize takıldı.Bende de fobi var biraz sokak köpeklerine karşı.Beni inanılmaz bi anksiyete durumuna soktu.Köpekler saldırmıyodu ama sanki şehir ve manzara benim çizdiğim bi resim gibiydi ve o köpekleri o manzaradan silmek istiyordum silgiyle.Sonra aynaya baktım "egomdan ayrılmış organizmayı"görmek istedim.Ama öyle bi şey olmadı.Normal kendimi gördüm garip gelmedi belki doz az diyedir.Ellerime baktım onlarda garip gelmedi.Bi yere oturduk.İnsanların gülmezken ki halleri çok garip geldi.Sanki gülmek normal durum,gülmemek anormal bi hal gibi.Biraz boş boş konularda tartışıp güldük.Çpcukluk fotoğraflarım ve annemin babamın gençliğinden fotoğraflara baktım.Ama onlarda çok etkilemedi normal geldi.Biraz panik halindeydim o sıralar.Sakinleştirilmeye ihtiyacım vardı ama ayık arkadaşlar bi sorun olduğunu anlamadı.Bende yardım istemedim.Bu dünyayı ben yarattım zaten köpek gerçek bile değil ki gibi düşünmeye başladım.Sonra teleferiğe binelim dedik.Onda da ekstra bi his yaşamadım.Akşam çökmüştü.Ben genel olarak hiç bi görsel trip yaşamadım.Bazı şeyler daha parlaktı.Çimler falan çizgifilm ve 2 boyutlu gibi gelmişti ama öyle acayip değildi.Sonrasında teleferikten inince yemek yiyip ayılalım dedik.Tokluk ve açlık hislerini hissedemedim.İkisi de değildim.Önce sipariş vermedim sonradsn verdim.Yarısını yedim daha yiyemedim arkadaşıma verdim.Sonra tekrar geri aldım.Yine bitiremeyip tekrar verdim falan.Ondan sonra acayip tuvaletim geldi ve alt tarafı hissedememeye başladım.Lan altıma mı işiyorum yoksa dedim.Islaklık hissettim hasiktir dedim.Sokağın ortasında işemeye başladım.Ama işiyo gibi değildim anlayamadım nolduğunu.Uyuyana kadar da etkisi devam etti.Beni çok derin düşüncelere sokmadı.Hayatımı değiştirmedi.Görsel trip yaşamadım.Büyük dersler çıkarmadım.Eğlenceli olduğunu da söyleyemem,garipti.Tek seferde yargılamak istemiyorum.Bi sonrakine daha yüksek dozla tekrar deneyeceğim.O zaman tekrar yazarım.
İyi akşamlar kankalar

Pinkman087

Yeni üye
@Captainwill Selam dostum, tecrübelerini büyük bi zevk ile okudum, ve şu ufak resimleri olan sayfayı aradım ama bi türlü bulamadım, kendim bi kaç görsel ayarlayıp ozalitçiden çıktı aldım fakat tam istediğim gibi olmadı, sayfa adı paylaşman mümkün mü ? ayrıca space lamb ı araştırdığımda tr dekiler çok kötü, ali expresste şöyle bir şey buldum: https://tr.aliexpress.com/item/1005001290482588.html bundan mı o ürün ?

Şimdiden teşekkürler.

popcornx0

Yeni üye
Bugün 4 arkadaş ormanda albert desenlisini 250ug olacak şekilde herkes yapıştırdı 1 saat geçti hafif renkler canlılaştı vs. hiç bir farklılık hisetmedim boş çıktığını düşünüyorum aldığımız adamda dedi ki başka bir maddeyle mi denediniz diye bizde evet dedik lsdyi 15 dakika emim yuttuktan yarım saat sonra sigara içtik

Bugün 4 arkadaş ormanda albert desenlisini 250ug olacak şekilde herkes yapıştırdı 1 saat geçti hafif renkler canlılaştı vs. hiç bir farklılık hisetmedim boş çıktığını düşünüyorum aldığımız adamda dedi ki başka bir maddeyle mi denediniz diye bizde evet dedik lsdyi 15 dakika emim yuttuktan yarım saat sonra sigara içtik
telegramdada söylemiştik reis sana büyük ihtimal boş değildir ama 250 ug de değildir boş olsa renkler falanda canlılaşmaz diye düşünüyorum

nighthero

Yeni üye
Knk nereden sipariş etmiştin aynı şeyi yaşamamak adına merak ettim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Y YatoSama:
    **** ****** dready* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    dready** ***** *** dready ****** ** ******* *** ********* ***** ********
  • Brother Brother:
    ****** ****** dready* ****** ****
  • A ax-b:
    ***** dready ****** ******* ******** *** ** ****** ******** ** ******* ******** *********
  • Y YatoSama:
  • B Bomberx:
    ****** ******** *** dready ***** ******** ***** ***** **** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +2
  • Brother Brother:
    ** ******* *** ***** ******* ** *********** *********** dready**** ******** ** **** dready dready**
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ***** ******** ***** ***** **** ********** *********** ********* ********* ** ** **** ******* **** ******
  • Brother Brother:
  • A ax-b:
    ******** ******** ******* dready
  • kralartur01 kralartur01:
    *** *********** *********** ********* ********* ** ** **** ******* **** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready* *** ******** ****** ******* ******
  • Brother Brother:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **** ***** *** *** dready** *** ********** dready* *** ******** ****** ******* ******
  • Brother Brother:
    dready* ***** ****** ******* dready
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ****** ******* *********** *** ***** ***** ** *********** ********** ******** ********* ********* **** dready*** *********** **********
  • Brother Brother:
  • B Bomberx:
    ********** ****** ** **** ***** *** **** **** ******** *********** **** ***** ***** *****
    +1
  • Brother Brother:
    **** ***** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* ******** ******* ********* **** ** ********* ******** dready ********* ******* ***** **** ******* *** ********** ***** ** ****** *********** ****** ******* ******* *********** ****** dready*
    Night owl Night owl: **** ** ******* ******** ******* ********* **** ** ********* ******** dready *********...