CBD yağı

dasvidania21

Yeni üye
Merhabalar
Bir aile yakınıma destek tedavisi olarak doktor önerisiyle CBD yağı başlamak istiyoruz fakat Türkiye'de bulabileceğimiz yer bulamadım.
Temini konusunda onerebileceginiz yer veya yöntem var mıdır?
Adminlerden ricam çorbacı falan aramıyorum, dünyanın bir çok merkezinde medikal tedavi klavuzlarina girmiş bi yağı şifa için arıyorum lütfen konuyu kapatmayın
Çok teşekkürler

F9Devil

Üye
Merhabalar
Bir aile yakınıma destek tedavisi olarak doktor önerisiyle CBD yağı başlamak istiyoruz fakat Türkiye'de bulabileceğimiz yer bulamadım.
Adminlerden ricam çorbacı falan aramıyorum, dünyanın bir çok merkezinde medikal tedavi klavuzlarina girmiş bi yağı şifa için arıyorum lütfen konuyu kapatmayın
Çok teşekkürler
can dostum arkadaşım yumusak doku tümoru için kullanıyordu son evrede Ağzına damlatarak. yurtdışından tedarik etmişti türkiyede yok demişti. 3 yıl oluyor şuan durum ne bilmiyorum.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Merhabalar
Çok teşekkürler
Kanka öneren doktor nerden temin edileceğinide söylemedi mi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ******* ***** ******* hahahaha***** *
  • lavrens lavrens:
    ******** ****** ****** ***** hahahaha ** ***** *** ***** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******** ******** hahahahahahahaha**** hahahaha
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** **** ******** ***** hahahaha*** ***
  • bandaleros bandaleros:
    **** * ** hahahaha* *****
  • Bomberx Bomberx:
  • K kamdavulu:
    hahahaha* **** ***** hahahaha* ***** *******
    +1
  • Bomberx Bomberx:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ** ***** * ******** ******** ******* ****** *** ******* ********* ******* hahahaha******** **** ***** hahahaha* ***** *******
    ***** **** *** ** *** ******* ** ***** * ******** ******** ******* ****** *** ******* ********* ******* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ******* ********* ***** ****** ** ***** *** *** *** ********* ******* ******* ** ***** ******* hahahaha ******* ********* ******* ***** *** ********** ** ***** **** ***** **** ******** ** ***** **** *** **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********** ***** ******* ********* ***** ****** ** ***** *** *** *** ********* ******* ******* ** ***** ******* hahahaha ******* ********* ******* ***** *** ********** ** ***** **** ***** **** ******** **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha** *** ****** hahahaha **** *** **
    ***** ********* ***** ***** **** hahahaha hahahaha** *** ****** ******
  • K kamdavulu:
    hahahaha** ******* ***** ****** ***** **** ****** ******** ******* ********** ********* ******* ******** ****** ********* ********** *** hahahaha****** ****** **** **
    ** ***** ***** *** hahahaha**** *** ***** ******* *** ***** ***** **** ***** **** **** ** ***** *** ********* ****** *** *** ****** hahahaha ** ****** *** ***** ****** ********* ***** ****** ******* ****** ********* *****

***** ***** ******* ********* ***** ****** ** ***** *** *** *** ********* ******* ******* ** ***** ******* hahahaha ******* ********* ******* ***** *** ********** ** ***** **** ***** **** ******** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ********** ********* ********** ***** ********** **** ***** **** *** ********** ***** ******** *** **** **** ****** hahahaha** **** hahahaha ******** hahahaha* hahahaha**** *** ********** ***** ***** *** hahahaha**** *** ***** ******* *** ***** ***** **** ***** **** **** ** ***** *** ******** ****** *** *** ****** hahahaha ** ****** *** ***** ****** ********* ***** ****** ******* ****** ********* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** *** ** *** ********** ***** **** ****** ******* **** ***** ***** *** hahahaha**** *** ***** ******* *** ***** ***** **** ***** **** **** ** ***** *** ********* ****** *** *** ****** hahahaha ** ****** *** ***** ****** ********* ***** ****** ******* ****** ********* *****
  • K kamdavulu:
    *** ********** **** ***** ******* ***** **** hahahaha* *** **** ********* **** *** **** ***** *** ***** ***** ***** *** hahahaha**** *** ***** ******* *** ***** ***** **** ***** **** **** ** ***** *** ********* ****** *** *** ****** hahahaha ** ****** *** ***** ****** ********* ***** ****** ******* ****** ********* *****
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha *** ****** ********* ********** **** ***** ******* ***** **** hahahaha* *** **** ********* **** *** **** ***** *** ***
    **** hahahaha******** *** ******* ******** *** *** *** ******** hahahaha hahahaha*
    TabldotLife TabldotLife: **** hahahaha******** *** ******* ******** *** *** *** ******** hahahaha hahahaha*