Ciceklenmeye gireli 50gun oldu

Dumancııı

Yeni üye
Arkadaşlar s.a kızım çiçeğe gireli 50 gün oldu.350wlt cop let 18.6ışık veriyorum mesafe 40 cm Gübre olarak sadece biobiz verdim bir kaçkere çok gübre verme taraftarı değilim arkadaşlar sizce bitkimin durumu nedir nezaman hasat etmeliyim

Kardesim 350 wat yakıp da bu kadar kücük bir bitki yapmayı nası becerdin doğrusu bravo bunun İcin ugrasanlar var yeri dar olup gübre verme taraftarı ol bence dediklerimi yanlıs anlama lütfen sonucta görüsümü bildireyim belki faydası olur yani zaten elektrik yanıyor bos yere gibi dusun suan zamanın gidiyor 1000 TL gübre alsan seni baya götürür bence birdahaki sefere gübreye agırlık ver derim benim olmamıs dedigim 35 günlük auto bunun 4 katı olan da 6 7 katı vardır bro

Dumancııı

Yeni üye
Kardesim 350 wat yakıp da bu kadar kücük bir bitki yapmayı nası becerdin doğrusu bravo bunun İcin ugrasanlar var yeri dar olup gübre verme taraftarı ol bence dediklerimi yanlıs anlama lütfen sonucta görüsümü bildireyim belki faydası olur yani zaten elektrik yanıyor bos yere gibi dusun suan zamanın gidiyor 1000 TL gübre alsan seni baya götürür bence birdahaki sefere gübreye agırlık ver derim benim olmamıs dedigim 35 günlük auto bunun 4 katı olan da 6 7 katı vardır bro
İlk tecrübem bro onun içim fikir lerinizi almak istedim sence bu saatten sonra gübre gerekirmi. Ve bir faydası olurmu ve hangi gübreyi önerirsin?

İlk tecrübem bro onun içim fikir lerinizi almak istedim sence bu saatten sonra gübre gerekirmi. Ve bir faydası olurmu ve hangi gübreyi önerirsin?
Olmaz olurmu hacım simdi ilk 15 20 gün toprakta besin namına bisey kalmıyor deli gibi kök olur onun öyle durduğuna bakma sonrasında toprak sadece suyu tutan ve senin verdiğin besini bitkiye aktaran bir nevi aracı oluyor Bi besin degeri kalmıyor yani anlayacağın sen gübre vermemen ama 350 vat yakman söyle özetleyim kovaya su dolduruyorsun su tasıp gidiyor bosa yakıyorsun lambayı yani gübreyi diger cevabmda yazıyım kalabalık yazdım burayı

Bana sorarsan advenced Nutrients kullanıyorum herseyi ama birdahaki sefere kesin biobizz kullanıp farkı görmek istiyorum advenced Nutrients alman gereken, seyler bence bakteri voode jouce piranha ve tarantula bunlar efsane gözle görülür fark ettiriyor blom ve grow da adventec Nutrients den connoisseur serisini al en kaliteli si o diger cal mag fish gübresi var top max var bunları falan biobizden al bence derim cünki hepsini adventec Nutrients alsan 3 bin falan tutar cok para bence reklama veriyoruz o parayı herkes övüyor ama ben diger yan ürünlerin pek etkisini görmedim suan 4 litrelik saksıda deniyorum bakalım bide onda tam etkisini görürüm inslh

Dumancııı

Yeni üye
Bana sorarsan advenced Nutrients kullanıyorum herseyi ama birdahaki sefere kesin biobizz kullanıp farkı görmek istiyorum advenced Nutrients alman gereken, seyler bence bakteri voode jouce piranha ve tarantula bunlar efsane gözle görülür fark ettiriyor blom ve grow da adventec Nutrients den connoisseur serisini al en kaliteli si o diger cal mag fish gübresi var top max var bunları falan biobizden al bence derim cünki hepsini adventec Nutrients alsan 3 bin falan tutar cok para bence reklama veriyoruz o parayı herkes övüyor ama ben diger yan ürünlerin pek etkisini görmedim suan 4 litrelik saksıda deniyorum bakalım bide onda tam etkisini görürüm inslh
Eyvallah bro tşk deniycem bi sonraki yapcam bitkime

Dumancııı

Yeni üye
Sence nezaman hasat etmeliyim bro

Ü

Üye silindi 25562

Guest
bu bitkiyi cidden nasıl böyle yaptın? sence nasıl böyle oldu? erken mı çiçeğe aldın ? yapmak istediğim grow bu kankacım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********