Cigara Yancıları (munchies)

lopopo

Yeni üye
Caprisun Multivitamin meyve suyu. 
Benim de bir sorum var. Bir şey yedikten veya normal sigara içtikten sonra kafanız açılıyor mu?

DikinePançoz

Yeni üye
Ben jelibon hastasıyım kankalar hatta sadece ve sadece Harıbo Altın Ayıcık. bulabilirsem 50 kuruşluk paketlerden 10-15 tane alır çekirdek çitler gibi çıtır çıtır yerim.
lopopo' Alıntı:
Benim de bir sorum var. Bir şey yedikten veya normal sigara içtikten sonra kafanız açılıyor mu?
Yemek yedikten sonra şaşmaz açılır kanka, ama normal sigara bence tazeliyor kafayı

içicibiri

Yeni üye
Cvp: Cigara Yancıları (munchies)

3 sigara bi kapak sonra bi sigara daha ve eve gidicektim kafamı açmak için 2 brownie bi tane halley bi kutu kola bi dilim pasta bi tane çay ve burgerdan 2 tavukburgerli menü yemiştim :D

HighTrippy

Yeni üye
Cvp: Cigara Yancıları (munchies)

Dünya,her şeyi sırasıyla yaparsan çok güzel şeyler vaat ediyor mesela ben iştahsız biriyim kankalar ama çekiyorum bi sigara sonra o yediğim basit gofret  bile bana öyle bir tat veriyor ki sanki ademle havvanın cennetten atılmalarına sebep olan yasak meyvayı yemiş gibi oluyorum ama idolüm yeni nesil lokmalar bi seferde 24 lüyü tek yedim

nkinnear

Yeni üye
aile boyu mini kruvasan torkunun minika çikolataları içinde bayağı var güzel kafayla takıldığım en iyi çikolata ve mandalina dolaptan çıkmış buz gibi mandalina

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Muzlu cilekli falan rulo pastalar var kanka kesinlikle denemelisiniz fena tutuyor :)

Aemili31

Müptezel
Yemek yapmanızı tavsiye ederim. Farklı şeyler deneyin. Farklı mutfaklar inanın hastası olacaksınız ve bu vesileyle çok güzel birer aşçı olabilirsiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G GaribanMüptezel: ** ******** *****