Coğrafyamızın Hazinesi Etnik Müzik, biraz da yorum

koala

tembel hayvan
Maalesef popüler kültür sebebi ile kafamız çok meşgul ve her şey önümüze sunulduğu için; sunulmayan, ulaşamadığımız değerlerimiz var. Bu değerlerden bahsederken maalesef bu "değer" kelimesinden, bizi irite eden güruhlar yüzünden değerlerimizden iyice kopuyoruz. Muhteşem özellikler barındıran coğrafyamızın (Ne yazık ki artık pek de muhteşem değil) geçmiş hazineleri hala günümüzde var. Belki ben abartıyorum bilmiyorum, orta doğu vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum bi yandan, batının kültürü bana uymuyor arkadaşlar keşke burada da insan gibi yaşayabilsek bunun acısıyla biraz da belki de bir kaç kelime eklemek istedim buraya. Yorumlarda siz de playlistinizde bu başlığa uygun parçaları paylaşırsanız çok mutlu olurum

Buyurun sizi dalıp uzaklara götürecek birbirinden değerli parçalardan bir kaç örnek;

https://www.youtube.com/watch?v=w-GJOnbpHRM

https://www.youtube.com/watch?v=26vLRhm6bXc

Maalesef popüler kültür sebebi ile kafamız çok meşgul ve her şey önümüze sunulduğu için; sunulmayan, ulaşamadığımız değerlerimiz var. Bu değerlerden bahsederken maalesef bu "değer" kelimesinden, bizi irite eden güruhlar yüzünden değerlerimizden iyice kopuyoruz. Muhteşem özellikler barındıran coğrafyamızın (Ne yazık ki artık pek de muhteşem değil) geçmiş hazineleri hala günümüzde var. Belki ben abartıyorum bilmiyorum, orta doğu vatandaşı olmaktan gurur duyuyorum bi yandan, batının kültürü bana uymuyor arkadaşlar keşke burada da insan gibi yaşayabilsek bunun acısıyla biraz da belki de bir kaç kelime eklemek istedim buraya. Yorumlarda siz de playlistinizde bu başlığa uygun parçaları paylaşırsanız çok mutlu olurum

Buyurun sizi dalıp uzaklara götürecek birbirinden değerli parçalardan bir kaç örnek;

https://www.youtube.com/watch?v=w-GJOnbpHRM

https://www.youtube.com/watch?v=26vLRhm6bXc

Çay taşı videosunu başlıktan bağımsız izlerken Özgür Baba’nın yüzüne bakarken videonun içine giriyorum arkadaki manzara katman kazanıyor. Burada görünce paylaşmak istedim :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • cokorama cokorama:
    ***** ********** * ******* *** *** ******** ******* * ** **** ****** ***** ***** *** * ** ****
  • cokorama cokorama:
    *** *** ** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** *** ***** *** ****** ***** ********** ******** ******** ****** ****** ***** ******** ********** *** *********** *********** ******* * ***** *****
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ** ******** *** ***** ***** ** ** **** dready*** ********** * ******* *** *** ******** ******* * ** **** ****** ***** ***** *** * **
  • Zagartin Zagartin:
    ***** ******* ******* ***** *********** ***** ********** **** *** ***** ****** dready*** *** ***** **********
    +1
  • deyorke deyorke:
    *** ****** *** ********* ******* ******* ***** *********** ***** ********** ****
  • cokorama cokorama:
    dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready****
  • cokorama cokorama:
  • deyorke deyorke:
  • Zagartin Zagartin:
  • A AmanBee:
    ********* **** ****** ****** ******** ******** ******** ** ******** *** ***** ***** dreadydreadydreadydreadydreadydready**********
  • T tqual:
  • A AmanBee:
  • deyorke deyorke:
    ********** ********* *** ********** **** **** dready*** **** ****** ****** ******** ******** ******** ** ******** *** ***** *****
  • deyorke deyorke:
    ***** *** dreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydreadydready*********
  • A AmanBee:
    ***** ** ****** ****** *** *********** ****** ********* **** ********* *********** ********
  • deyorke deyorke:
    ****** ********* dready ******** ********* ** *********** ******* ***** ***** ******* **** ********
  • cokorama cokorama:
    ******* *** ***** *** ****** ********* dready ******** *****
  • A AmanBee:
  • A AmanBee:
    ***** ***** ****** ***** ****** ****** ***** *** dready *******
  • T tqual:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** dready* ****** ****** *****
  • A AmanBee:
    ***** *** dready** ****** ********* dready ******** *****
    A AmanBee: ***** *** dready** ****** ********* dready ******** *****