Concerta

Mordecai

Moderator
concerta içindeki metilfenidat yavaş salınım olacak şekilde ayarlanmış.

concerta-pills.png

Hızlı salınmasını istiyorsanız hapı ilk önce ortadan(kırmızı çizginin olduğu yerden) makasla ikiye bölün,ortaya bir koyu renkli bir de açık renkli iki kesit çıkacaktır,koyu olanı atın.

diğer kesitin içinde pembe ve beyaz bir toz var bu bize lazım olan kısım, tekrar mavi çizginin olduğu yerden kalan kısmı kesin.dışında plastik benzeri kabuk var bundan metilfenidatı sıyırıp tüketirseniz hızlı salınım sağlar.

line yapabilirsiniz ama buruna yapışan bir dokusu var o yüzden yutarak kullanmak daha iyi.

Line denemiştim burnu mahvediyor tiksindim. anlattığın şekilde koyu olan kısmı attım. Birdaha da denemedim.

convik

Doktor
concerta içindeki metilfenidat yavaş salınım olacak şekilde ayarlanmış.

concerta-pills.png

Hızlı salınmasını istiyorsanız hapı ilk önce ortadan(kırmızı çizginin olduğu yerden) makasla ikiye bölün,ortaya bir koyu renkli bir de açık renkli iki kesit çıkacaktır,koyu olanı atın.

diğer kesitin içinde pembe ve beyaz bir toz var bu bize lazım olan kısım, tekrar mavi çizginin olduğu yerden kalan kısmı kesin.dışında plastik benzeri kabuk var bundan metilfenidatı sıyırıp tüketirseniz hızlı salınım sağlar.

line yapabilirsiniz ama buruna yapışan bir dokusu var o yüzden yutarak kullanmak daha iyi.
Ben bu dediğini wellbutrin ile denemiştim. Böyle bir burun acısı yok :confused:

ritalin ve concerta maalesef negatif etkileri daha sonradan kendini belli eden arkadaşlar, yüksek bir bilinç durumunda kullanıldıklarında minimum zararda olurlar çünkü onları minimum zararlı olacak şekilde kullanırsınız ama 'iyileşme'nin en mümkün olan kısmını onların sağlayacağını düşündüğünüz noktada o süreç olumsuz olmaya başlayacaktır. ritalin değil ama concerta'nın taşikardi yapma etkisi yüksek, iştah kaybı, uykusuzluk, agresyon, bunlara bağlı olarak stres bozukluğu ve sosyal frekanslarda negativite de cabası. ama yüksek bilinç durumunda iken hem günlük işlerinizi maksimum performans seviyesi ile yaparsınız hem de yeni üretim (fiziksel / zihinsel) aşamalarında kademe atlarsınız. eğlence maksatlı kullanmak da diğer yoğun amfetamin temelli arkadaşlarda olduğu gibi süreci sonradan tatsızlaştırabilir. arkadaşça bir uyarı mesajı olsun.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Forum kullanıcılarına kalçadan 10cc miselyum aşıladığım dakikalar...

Cubensis familyasına ait bir tür olan Cambodian mantarını araştırın arkadaşlar. Mikro dozlarda tüketim bahsi geçen şikayetleri yok eder. Üstelik müthiş bir odaklama potansiyeli vardır. Ayrıca doğal ve olağanüstü güçlü bir ağrı kesicidir.

Bar

Kıdemli Üye
Ben xanax.kullandim bıraktım MK ilacı bonzun familyasından benzodiazepin içeriyor. Adamın beynini bozuyor la etkisi çok siklemiyor öbür ilaçlarla birlikte anca iyi oluyodu. Ama hafızam bombok MK doktor 2 aydır naptın dedi görüşmedik dedi hatırlamıyorum ki dedim :D neyse ben sulinex 225, abizol(abilfy), sulinex 150, keday 300. gyrex 200 1 saat arayla bı tane daha 200 Luk gyrex yani 400 e tamamlıyorum. Xanaxi yeni bıraktım doktor bağımlılık yapar diye bıraktırdı. önceden dahada fazla ilaç kullaniyodum bıraktım. Gunduz bile kafam iyi oluyodu uykulu oluyodum zaten bı tane gyrex için aynı otun kafası gibi nerdeyse uçuruyor 40 dakika sonra :) trankobuskas,rixper,atarax, redepra, depakin,nervium,imovane dahada çok kullandığım ilaç varda eskiden. Unuttum la aklıma gelmiyor şimdi :) bunlar bişey değil aslında :) ben gyrexin üstüne cigara ictiydim bı ara ölüm tribine girdiydim uyuyayım diye dua ediyodum :D

Bende gerçekten kankalarımıza tavsiyede bulunmak istedim iradem kuvvetlidir. Normal tütünü falan bıraktım her tür kimyasalı kullandım bıraktım şuan tek takıldığım şey ayda yılda cigara ona rağmen aklım gerçekten ne bulursam içerim moduna gidiyor. Kullanmasam diyorum bu sefer mal gibi olup odaklanamıyorum hiperaktivitem tutuyor. İki ucu boklu değnek resmen. Hasat alamadım alsam sigara yatıştırırdı bunu şansa.
kanka aynı konumdayız . kendi adıma konusmam gerekırse kesınlıkle bıraktıgım dıye bırsey yok. ara ara aklıma geldı partide surda burda takılırım . yılda 2 3 kez ortamına gore . hergun ıcmektense bu sekılde daha fazla keyıf alıyorum . bı bagımlılıgınıda gormedım ne ıcersem ıceyım duzenlı olarak tuketmeyı basarabılıyorum . cok ıcmedıgınde kasıntı oluyorsa sende ben bu sekılde cozdum olayı .

jertelka

Üye
Ben de conserta kullandim baya bi gecen biri istedi verdim beni ariyor diyor bu ... esyanin aynisi sahsen amfetamin gecmisim cok oldugundan hissetmedim heralde benim en sevdigim ilac ativandır 2.5 mg yetiyor uyaricilar sikinti uyusturucu dan devam

Bar

Kıdemli Üye
Ben de conserta kullandim baya bi gecen biri istedi verdim beni ariyor diyor bu ... esyanin aynisi sahsen amfetamin gecmisim cok oldugundan hissetmedim heralde benim en sevdigim ilac ativandır 2.5 mg yetiyor uyaricilar sikinti uyusturucu dan devam
Ativan kullandim da bana biaey yapmadi knk normalde etkili ilac ama bana bisey yapmiyo her ilac

jertelka

Üye
Ativan kullandim da bana biaey yapmadi knk normalde etkili ilac ama bana bisey yapmiyo her ilac
Normal de uyku yapiyormus ama bana hic yapmadi xanax da kullandim 05 ama ondan heralde uyutmadi benin uyku ilacim redapra mirtazapin yani onun 45 likden iki tane yutuyom her gun miss gibi uyuyorum ama bir gun cok iyi hatirliyom unuttum iki yuttugumu ativan bir tane daha dil alti attim olucem sandim baya baya kafa yapti hemde cok saglam yapti diazem doktor surekli veriyor bu hafta isyan ettim cok pis birsey allah dusmanima vermesin

Qrety

Yeni üye
kafein kullanabilirsin bu arada hem odaklanmayı arttırıyor iştahı azaltıyor ama concerta kadar azaltmaz

Bar

Kıdemli Üye
Normal de uyku yapiyormus ama bana hic yapmadi xanax da kullandim 05 ama ondan heralde uyutmadi benin uyku ilacim redapra mirtazapin yani onun 45 likden iki tane yutuyom her gun miss gibi uyuyorum ama bir gun cok iyi hatirliyom unuttum iki yuttugumu ativan bir tane daha dil alti attim olucem sandim baya baya kafa yapti hemde cok saglam yapti diazem doktor surekli veriyor bu hafta isyan ettim cok pis birsey allah dusmanima vermesin
Diazemi epilepsi icin krizde oluyodum ayiltiyodu beni :D

310

Üye
54mg 1 haftadır kullanıyorum biraz çarpıntı yaptı onun dışında bi falsosu yok gibi şuanlık 2 ay sonra 54mg+ritaline geçeceğim bu ilaçları aktif kullanmak bi problem yaratır mı

kankacım bak bu ilacı 54 mg olarak + ritalin ile kullandım 6 tane 54 mg attığım oldu uzak dur bu ilaçtan ilk başta keyif verir superman gibi hissedersin sonra bi bakmışsın düşmüşsün buna çocuklara yazılan bu ilacın inanılmaz bir uyarıcı etkisi var. çok tehlikeli bir ilaç 6 yıl kullandım 2-3 gün uyuyamıyordum birdaha concerta çakıyodum. beynini alt üst eder gece vs atarsan uyutmaz.. yavaş yavaş delirmeye başlarsın yüklenirsen..

Nazim_Red

Doktor
kanka bende 200 mg lustral ritalin concerta aripa xanax tranko buskas bı cok ılac alıyordum . esrar kullanırken kusmalara dönmeye basladı bende doktoruda ılaclarıda bıraktım esrara devam suan bı sorun yok :D
Lylika / gerika gibi mi kafası kanka concarta ‘nın, kahveyle falan mı içmek gerek yine etki etmesi için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip:
    ** **** ****** hahahaha* *** ****** ******* **** **** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ******* hahahaha****
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** * ******** hahahaha**** ********* ********* ****** ******* **
  • muadip muadip: