Dağ'da nem sorunu

OttoMan347

√SEFİR√
Bende outdoor yapıyorum bütçe haliyle kısıtlı özel değilse vegden blooma kullandığın gübrenin tarifini verir misin hocam bu arada hazırladığımız bu karışımı nasıl bir oranla suya karıştırıyoruz mesela 5 litre suya
Birde bitkine ömrü boyunca vermeni tavsiye edeceğim birşey daha var. Aloe vera gübresi ve spreyi. Gübresini az miktarda her sulamada da verebilirsin veya arttırıp 2 veya 3 sulamada 1 de verebilirsin

natarK

Üye
kardeş herşey için acele ediyorsun her denileni yapma bu kadar küçük bitkiye ne kadar faydası olsun diye birşey verirsen o kadar zarar verirsin ısırgandan şuan için ısırgandan kür yap 5lt şişede iyice beklet bok gibi kokana kadar araştır nasıl yapıldığını forumda var onu Sık böcek möcek gelmesin başkada birşey yapma azotmuş oymuş buymuş şuan herşeyi sal sadece böceklerden koru iyi growlar

Blend995

Yeni üye
kardeş herşey için acele ediyorsun her denileni yapma bu kadar küçük bitkiye ne kadar faydası olsun diye birşey verirsen o kadar zarar verirsin ısırgandan şuan için ısırgandan kür yap 5lt şişede iyice beklet bok gibi kokana kadar araştır nasıl yapıldığını forumda var onu Sık böcek möcek gelmesin başkada birşey yapma azotmuş oymuş buymuş şuan herşeyi sal sadece böceklerden koru iyi growlar
Teşekkürler değerli yorumun için kanka. Iyi growlar

OttoMan347

√SEFİR√
Anladım kanka bu konuda zaten çok tereddüt ediyordum, bebeklere nasıl Kıyıcam diye
Bitkin bazen yaprak dökecek sarartacak bu tip şeyler olacak zaten. Budamayı çiçekteyken sömek önlerindeki yaprakları sağa sola açma yapamadığında budama yapmak en iyisi veya sömek şişirme için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********