Daha önce deepwebden sipariş vermiş kankalarım

tohumcu

Yeni üye
Ne zaman paket olmuş kanka bu vendorlami iş yapmış bilgilendirmesi nerde o post
Yok dostum yurtdışından sipariş etmis kapısında diğer zarfların arasindan siparişini alırken sivillerde pusuydaymis almışlar arkadaşı bi gece nezarette kalmia ne olur ne biter diye soruyordu. Ondan dedim dikkat et diye iyice *oku çıkmaya başladı..

Elturko35

Yeni üye
Deepweb turkforumdan birisini buldum İstanbul içi yapiyomus konum ve fotoğraf atıyormuş biraz konuştuk bakalım sipariş vermeyi düşünüyorum eğer işlem basarili olursa burada foto paylaşıcam. Umarım tokata gelmeyiz

nasa

Doktor
Kankalar daha önce deepwebden hiç bir alışverişim olmadı 5 gr sigara almayı planlıyorum. Bu deepweb işlerindede pek eski değilim çok bir bilgim yok şu an aklımda iki yer var. Birincisi smokersco ikincisi cannazon ikiside güvenilir duruyor daha önce alışveriş yapan var mı ? Kargo takipsiz olarak mı geliyor ve Türkiye gönderimleri var mı yeşillendirirseniz çok sevinirim dostlar.
deepwebden uyuşturucu alınmaz çoğu satıcının escrowu kendisine ait oluyo yani para güvende dediğiniz yerde aslında satının kasası oluyor ki çoğu da göndermiyor. gönderse bile o kargo çok afedersin ama nah geçer devlet şu aralar tüm kargoların neredeyse içini açıp bakıyor. sana haber etmezler o ürünü sana ulaştırırlar kargoyu aldım risk yok dersin 2 3 ay sonra seni bi yerde alırlar yada teslim aldıktan sonra suç üstü yapıp yatırırlar

OggyO

Yeni üye
Birinci seçenek zaten değil de :) neden dolandirilmak izeresin dedin açıklama yaparmisin bı bildiğin varsa
Dün wickrdan felan konustuk yazmıstın ama kaldırmısın sanırım o postu demem o ki wickr telegram dan vs alışveriş yaparsan %99 ihtimal ile dolandırılırsın tohumsuzun dediği gibi hazır markette escrow ile satan var ordan alırsan daha guvenli

Elturko35

Yeni üye
Kaldırdım dostum pişman ettin beni dolandırıcının dalgası aylardır burdayım ben kimseyi de dolandirmadim bu zamana kadar baktım sen böyle dusunduysrn başkasında düşünebilir uyuz oldum kaldırırken açıklamaya da yazdım zaten admin görmüştür zaten senin yazını görünce sipariş vermedim

OggyO

Yeni üye
Kaldırdım dostum pişman ettin beni dolandırıcının dalgası aylardır burdayım ben kimseyi de dolandirmadim bu zamana kadar baktım sen böyle dusunduysrn başkasında düşünebilir uyuz oldum kaldırırken açıklamaya da yazdım zaten admin görmüştür zaten senin yazını görünce sipariş vermedim
:D Kanka genelde dolandiricilar yapiyorlar daha önce çok gördüm ilk başta biri var satış yapıyor alan varmı diye soruyorlar 2-3 yorumdan sonra beyler ben aldım guzel vs sonra telegram wick nick yazıyor o yüzden dedim zaten 2 ihtimal var diye marketten escrow ile almanı tavsiye ederim

tohumcu

Yeni üye
tr içi wickrdan lsd satan alman eleman ortalıktan kaybolmuş zaten hikayeler aynı :d ben de buraya fotoğraflı kanıt attıkları için hofmanncrew im telegram botundan sipariş verdim o da yalan oldu silmiş hesabını daha da market dışına tövbe ettim

Cashh

Doktor
Çok kararsız kaldım kanka samfish aldığı eşyanında fotosunu atmış orda yazan genetikle aynı sigara birde yurtdışı paketi deep webde tokatlanma riskin her zaman var ama en güven veren yer burası oldu benim için hala çok kararsızım en fazla giden 500 600 TL olur ama gerçekten eşyayı rahat bir şekilde çözebilirsem torbacılardan kurtulurum denemekte fayda var iki üç kişi birleşip ilk seferde alıcam eğer sorun yaşamazsam bu saatten sonra torbacı vs hayatta işim olmaz
Çok alengirli işler tavsiye etmem Bi ton stres yaşama durumun var yani her çorbacı ya gidişte de oluyor ama eve geliyorsun evin kale bitiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
    * ***** ***** ***** ******* ****** ***** ****** ******* ** *********** dready* *** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    +1
  • İnksel İnksel:
    ** ****** **** ******* *** ******** ****** ***** **** dready ***
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • İnksel İnksel:
    +1
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ***** **** ********* ******** ******* **** ********** ******* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    ** *** **
  • İnksel İnksel:
    ********** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** ****** **** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    ** ******** ***** ***** ** ***** ****** dready ****** ******** ******** **
    ****** ** ***** ******** *** ****** * ** ******** ***** ***** ** ***** ****** dready ****** ******** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
    3grcigara1dal 3grcigara1dal: **