Daha önce deepwebden sipariş vermiş kankalarım

sam_fisher

Yeni üye
Kanka **** sitesine giremiyorum captch kısmı o kadar boktan ki uçakları seç diyor seçiyorum kabul etmiyor böyle 5 6 ekran geliyor en son siteye erişim izni vermiyor kafayı yemek üzereyim diğer tüm sitelere giriyorum bu sitenin bu kısmını bir türlü geçemedim telefonu fırlatıp kırıcam sinirden
Evet kanka o konuda haklısın. Dread captchası biraz can sıkıcı ama gire çıka alışıyo insan. Telefondan değil de pc den daha kolay olur :) Kolay gelsin

sam_fisher

Yeni üye
Kanka kalite olarak super silver haze, super lemon haze in falan bi tık altı. Kalashnikov paketinde %18 thc oranı yazıyodu ki bence doğrudur, ürün benim f/p açısından hoşuma gitti.
Türkçe biliyor mu o konuda bi bilgim yok kanka ama vendor infosunda ingiltere ayağının bi süre önce kapandığı ve kasım 2020' de tekrar açılacağı yazıyodu. Bi de eski marketlerdeki satış adedini filan da yazmıştı ama ne derece doğru ben bilmiyorum. Ben de yeniyim kanka bu işlerde lanet ettim köftecilere 1 ay önce araştırmaya koyuldum siparişi de 15 gün önce verdim :)

blorde

Yeni üye
Kanka kalite olarak super silver haze, super lemon haze in falan bi tık altı. Kalashnikov paketinde %18 thc oranı yazıyodu ki bence doğrudur, ürün benim f/p açısından hoşuma gitti.
Türkçe biliyor mu o konuda bi bilgim yok kanka ama vendor infosunda ingiltere ayağının bi süre önce kapandığı ve kasım 2020' de tekrar açılacağı yazıyodu. Bi de eski marketlerdeki satış adedini filan da yazmıştı ama ne derece doğru ben bilmiyorum. Ben de yeniyim kanka bu işlerde lanet ettim köftecilere 1 ay önce araştırmaya koyuldum siparişi de 15 gün önce verdim :)
eyw. verdiğin bilgiler için teşekkürler :)

CNNBS

Üye
Kankacım sen adama mesajı İngilizce olarak mı atıyorsun yoksa Türkçe mi

sam_fisher

Yeni üye
Kankacım sen adama mesajı İngilizce olarak mı atıyorsun yoksa Türkçe mi
Kankacım hiç Türkçe mesajlaşmadım vendorla hep ingilizce. Kendisi Türk mü bilmiyorum ama tüm dilbilgisi kurallarına uyarak yazıyordu ingilizce mesajları. Belki de ingilizcesi az müşteriler translate kullanır diye böyle yapıyo gibi anladım ben. Bu arada Türkçe yazarsa haber ver lütfen benim ingilizce yetmiyor bazen. :)

sam_fisher

Yeni üye
@sam_fisher Kankam şu ukweedshoptan sigara çözme işini, görseller ile destekleyerek baştan sona gerizekalıya anlatır gibi anlatabilirmisin rica etsem :) zira bu konuyu takip eden çok insan olduğuna eminim
Kanka yaklaşık 1 ay önce konuyu açmıştım bitcoin - deepweb kısmında. Amacım sipariş vermek ve tüm süreci buraya en basit şekliyle yazmaktı ama konu ne olmuş cevap var mı diye bi bakayım dedim. Hooop konu 20 dk içinde silinmişti. Ben de galiba kurallara aykırı neyse boş ver dedim önemsemedim. Sonra dread'de vendorla ilgili başlığı gördüm, konu almış yürümüş orda. Burda başlık açacaktım ama yine silinir ve banlanırım endişesiyle açmadım. Olay iki başlığa yayıldı maalesef. Giriş kısmı :

https://www.tohumsuz.com/threads/deepweeb-güncel-esrar-alabileceğimiz-market.5893/page-4

Uchan Kush benden önce yazmış diye yazdım ben de yukarıdaki başlığa :) 4. ve 5. sayfalar market, vendor, kripto para (monero) burda da pgp yi anlattım kanka. Biraz dağınık oldu ama kusura bakmayın :(

Jordi

Yeni üye
Ukweedshop u diyorum bende yukarda Arkadas tokatladı filan demis o bu lavuk mu
Kanka ben yeniyim bunun sitesi filan herneyse artik linkini atabilirmisin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** *** * **** **** ******* ** ******* * ***** ******* ******** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ***** ********* ***** ** ***** ** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ***** **** *** **** hahahaha ********** **** hahahaha** ******** **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ***** ******** ***** hahahaha** * *****
    +1
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ****** hahahaha* ***** hahahaha *** ***** ******* **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** ****** ******** **** **
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** **** ********* ********** ****** ********** **** ***** ********** ********* *** ******** ********** ******** * ********* ******* ***** ***** **** *
    *** ***** ********* *** hahahaha** ****** ****** ***** *********
    **** hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** ****** ***
    ***** ********** ********* ******* ********* ******* ****** hahahaha * ****** *****
    ********** hahahaha ***** ****** ******** **** **
    hahahaha* ** ****** ***** ***** ******* ** **
    **** **** hahahaha*** *** **** ********* ********* *** ***** ******* ***** *** **
    *** *** ******** *** hahahaha hahahaha* ** ***** ***** hahahaha**** ***** ** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** ********