Daha önce KAKTÜS içtiniz mi?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23063
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23063

Guest
Öncelikle, evet içilen kaktüs var. Hikaye şu; bundan 6-7 önce ilk defa denk geldim bu dalgaya bir arkadaş çözmüştü. Hatırlıyorum 40 liraya 1 paket alıyorduk ve günde iki kapaktan ben onu en az 15-20 gün içiyordum. Tabi eşe dosta ikram etmeler, kankaların evine giderken sürpriz yapmalar falan da dahil. Yani bu dalga bayağı randımanlı bir dalgaydı. Saranlar da vardı ama ben kapağı tercih ederdim. Kuru, üstünde tüy gibi yoğun dikenler olan ve sarıya çalan çok açık yeşil tırnak büyüklüğünde bitki yapraklarıydı bunlar. Kaktüse benziyordu yani ama hiçbir zaman ne olduğunu çözemedik. Kesinlikle üstüne bir şeyler sıkıldığından emindik ki zaten 4-5 paketten sonra kestim almayı. Keyif alamaz oldum öyle bunaltıcı yorucu bir kafası olmaya başladı zamanla. Artık spreyinin ayarını mı kaçırdılar ne yaptılarsa en son aldığım kapattan inanılmaz görsel tripler yaşadım. Şöyle söyleyeyim, ev arkadaşımın hiç ilgisi yoktu bir gün geldi ben çekmeye tırsıyorum sen çektiğin dumanı üfle dedi :D Çocuk o dumana uçtu ve gerçekten ben de o gün o tek kapakla pert olup tövbe ettim kaktüse. Daha sonra onu bana ilk çözen arkadaşımla denk geldiğimizde söylemiştim bana gülmüştü o bir süre daha devam etti kaktüsle. Aradan bir yıl falan geçti mevzusu açıldı yine o neydi birader? gibisinden. Bir tane arkadaşları (ağır müptezeldir) çok kötü olmuş mahalleyi falan ayağa kaldırmış gece vakti. Onlar da bırakmış :D Neyse işte kaktüs diye bir dalga vardı işte piyasada bir zamanlar. Şimdi size sorum benzer hikayeyi yaşayan ve bu kaktüs dalgasına bilen kankalar var mı aramızda? Sayımızı bilelim :D

Ü

Üye silindi 1395

Guest
kimyasal sprey yok bitkinin içinde kafa yapan madde var ne olduğunu bilmiyorum o maddenin ama halis gösteriyor :D

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Kankacim meskalin duman yoluyla tuketilemez. Bir sey anlamazsin yani icsen de. Kaktus koyu yesil kisimda meskalin barindirir bunu ya uzun saatler kaynatirsin ya da kurutur tozunu sulandirip icersin. Yaprak maprak zaten hak getire. Bitkiden kimyasal yolla sentezlenen ve duman ile icilebilir haliyse bilemem. Ancak buyuk ihtimalle her torbaci gibi bu da yalanlar uydurmus belli ki ne oldugu belli olmayan bir seyi satarken.

Peyote falan da degil. Peyote iyi ve etkili olmasi icin yillar suren bir buyume asamasi geciriyor. Ustelik sayisi git gide azalan bir kaktus oye torbacida kirk liraya bulunacak bir sey degil. Bence bu gibi ne oldugu belli olmayan seyler icmeyin. Torbaci adam zehirlerken hic tereddut etmez bunlarin dini imani paradir. Paran oldugu muddetce sana her seyi verir. En iyisi bunlardan uzak durmak efendi efendi sigarani icmektir. Kaktus de guvenilir bir sekilde gercekliginden emin olunarak aliniyorsa yalniz basina olmamak kaydiyla tuketilebilir.
Kanka yok zaten bu kaktüs o kaktüs değil. Bizim aldığımız bildiğin kuru yapraktı belki farklı bir tür kaktüsün yaprağıydı ama mevzu yaprakta bitkide değildi üstüne ne sıkıyorlardıysa artık... Zaten üstünden çok zaman geçti fazla tüketmedim ben onu. Bonz görmüşlüğüm bile yoktur ama zamanında bonza ciddi anlamda düşen bir arkadaşım bunu içince olum bu bonzun hafifi **** demişti :D Sadece bu dalga bir dönem satıldı ve o dönem denk gelen var mı diye merak ettim belki daha detaylı bilgi verir ne olduğuyla ilgili diye :D

Ü

Üye silindi 23638

Guest
peyote degil
Peyote kanka adı :D
Öncelikle, evet içilen kaktüs var. Hikaye şu; bundan 6-7 önce ilk defa denk geldim bu dalgaya bir arkadaş çözmüştü. Hatırlıyorum 40 liraya 1 paket alıyorduk ve günde iki kapaktan ben onu en az 15-20 gün içiyordum. Tabi eşe dosta ikram etmeler, kankaların evine giderken sürpriz yapmalar falan da dahil. Yani bu dalga bayağı randımanlı bir dalgaydı. Saranlar da vardı ama ben kapağı tercih ederdim. Kuru, üstünde tüy gibi yoğun dikenler olan ve sarıya çalan çok açık yeşil tırnak büyüklüğünde bitki yapraklarıydı bunlar. Kaktüse benziyordu yani ama hiçbir zaman ne olduğunu çözemedik. Kesinlikle üstüne bir şeyler sıkıldığından emindik ki zaten 4-5 paketten sonra kestim almayı. Keyif alamaz oldum öyle bunaltıcı yorucu bir kafası olmaya başladı zamanla. Artık spreyinin ayarını mı kaçırdılar ne yaptılarsa en son aldığım kapattan inanılmaz görsel tripler yaşadım. Şöyle söyleyeyim, ev arkadaşımın hiç ilgisi yoktu bir gün geldi ben çekmeye tırsıyorum sen çektiğin dumanı üfle dedi :D Çocuk o dumana uçtu ve gerçekten ben de o gün o tek kapakla pert olup tövbe ettim kaktüse. Daha sonra onu bana ilk çözen arkadaşımla denk geldiğimizde söylemiştim bana gülmüştü o bir süre daha devam etti kaktüsle. Aradan bir yıl falan geçti mevzusu açıldı yine o neydi birader? gibisinden. Bir tane arkadaşları (ağır müptezeldir) çok kötü olmuş mahalleyi falan ayağa kaldırmış gece vakti. Onlar da bırakmış :D Neyse işte kaktüs diye bir dalga vardı işte piyasada bir zamanlar. Şimdi size sorum benzer hikayeyi yaşayan ve bu kaktüs dalgasına bilen kankalar var mı aramızda? Sayımızı bilelim :D
mescaline, internetten edinip kendi yapanlar var.

Ü

Üye silindi 23063

Guest
peyote degil

mescaline, internetten edinip kendi yapanlar var.
Kanka mescaline dediğin zaten peyote ve birkaç farklı kaktüs türünde bulunan bir madde. Yani mescalin diye bir bitki yok. Bu dalganın zaten o kaktüslerle alakası da yoktu. Yıllardır anlatmaya çalışıyorum insanlar ooo peyote içmişsin falan diyor ama peyote zaten içilen bir şey değil. :D Ben bunu tüttürdüm bildiğin çok da boktan bir şeydi şimdi dönüp bakınca sövüyorum kendime. Sadece bunu deneyen bilir neden bahsettiğimi çok merak ediyorum çıkacak mı birileri :D

Ü

Üye silindi 25098

Guest
ilk defa duyuorum bole bisey kaktus diyince insanin aklina psychedelic gelio ama sninki belliki garip bir olay ;d

ya kanka trip bişey değil yani şöyle söylicem bak, zamanında katkılı kubar alırdım kanka ben -lise çağındaki kafamı *** **** hakehshwh- bu dalgayı da kubar diye kınaya sprey sıkıp verirlerdi, olay spreyde yani, o senin çorbacı lavuk demiş "ulan kaktüse sıkayım da millet beynini yesin" diye düşünüp, sunmuş işte... ehqlhwkqhw

kanka bu katkılı kubar, işte aktardaki otlar ve senin kaktüs falan hep bonza benziyor, arkinin dediği doğru yani, bonzun hafifi, fakat çok abarttın mı hiç bilmiyorum bad tribi çok kötü oluyo hwkhdkqhska

ama bişi dicem, hayatımın o **** dönemini de hiç unutmam yani, aşırı akılda kalıcı bi dönemdi, yaşadığım kafaları şu anda düşününce de, aslında iyiydi lan, çok değişik, burda sana saykodelik kafalarını detaylıca anlatırım, hislerimi falan, ama o bok dönemdeki hislerim, kafam, yok kanka, anlatamam, güzeldi ama sgwheghwg

Ü

Üye silindi 23063

Guest
ya kanka trip bişey değil yani şöyle söylicem bak, zamanında katkılı kubar alırdım kanka ben -lise çağındaki kafamı *** **** hakehshwh- bu dalgayı da kubar diye kınaya sprey sıkıp verirlerdi, olay spreyde yani, o senin çorbacı lavuk demiş "ulan kaktüse sıkayım da millet beynini yesin" diye düşünüp, sunmuş işte... ehqlhwkqhw

kanka bu katkılı kubar, işte aktardaki otlar ve senin kaktüs falan hep bonza benziyor, arkinin dediği doğru yani, bonzun hafifi, fakat çok abarttın mı hiç bilmiyorum bad tribi çok kötü oluyo hwkhdkqhska

ama bişi dicem, hayatımın o **** dönemini de hiç unutmam yani, aşırı akılda kalıcı bi dönemdi, yaşadığım kafaları şu anda düşününce de, aslında iyiydi lan, çok değişik, burda sana saykodelik kafalarını detaylıca anlatırım, hislerimi falan, ama o bok dönemdeki hislerim, kafam, yok kanka, anlatamam, güzeldi ama sgwheghwg
Kanka yok ben hiç abartmadım hep kararında içiyorum ama son içtiğimde kesin fazla sıkmışlardı ondan bi ambale oldum. bad demem ama bir adım öncesindeydi :D İlginç bir kafaydı ben o zaman cigara içmemiştim hiç çünkü yoktu **** yerinde bulunmuyordu. İlk sigaramı içtikten sonra da herhangi bir kimyasal maddenin yanından geçmedim. ama o fantastik kafaları çok uçlarda olmasa da yaşadım :D Lanet olsun yaşadım ****

Ben 2 hafta önce san pedro kaktüsüne iyi bakıldığında peyote kaktüsünden bile daha güçlü olduğuna bizzat şahit oldum. Konu başlığına gelecek olursak ben bizzat defalarca kaktüs içtim bana göre en iyi psyhedelic kaktüstür

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!