deepweb üzerinden lsd siparişi hakkında yardım

ekoban

Yeni üye
türkiyeye lsd gönderimi yapan bildiğiniz yakın tarihte sipariş verdiğiniz vendor varmı ? varsa olay hakkında biraz yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Lsd bi kagit parcasi knka zarf icinde Turkiyeyede gider Amerikayada gumruk allahtanki o kadar ileri gitmedi.Dusunsene her zarfi acip baktiklarini kagit var diye icinde. Lsd dedigin sey zaten 2$ bisey gozunu seviym parana kiyda dene. Burda bi dengesize izin verdim konu acsin diye pic torbaci cikti o yuzden Empire markete bak Agartha ya bak tonla yer var hepside zaten Escrow servisi ile gonderiyor..Yani gelmezse para felan vermiyorsun.

hector1312

Yeni üye
Cvp: deepweb üzerinden lsd siparişi hakkında yardım

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Lsd bi kagit parcasi knka zarf icinde Turkiyeyede gider Amerikayada gumruk allahtanki o kadar ileri gitmedi.Dusunsene her zarfi acip baktiklarini kagit var diye icinde. Lsd dedigin sey zaten 2$ bisey gozunu seviym parana kiyda dene. Burda bi dengesize izin verdim konu acsin diye pic torbaci cikti o yuzden Empire markete bak Agartha ya bak tonla yer var hepside zaten Escrow servisi ile gonderiyor..Yani gelmezse para felan vermiyorsun.

Kanka öncelikle selamlar deep webden sipariş verirken adresimizi olduğu gibi yazamıyomuşuz şifrelemek gerekiyormuş galiba. Forumu araştırdım ama bununla ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Müsait olduğunda bu konu hakkında bilgilendirebilir misin ?

BarryAllen

Yeni üye
kanka bir haftaya tohumsuzun önerdigi siteden vericem lucidvalue den alicam bi sorun cikmadan gelirse test edip yazarim

hector1312

Yeni üye

BarryAllen' Alıntı:
kanka bir haftaya tohumsuzun önerdigi siteden vericem lucidvalue den alicam bi sorun cikmadan gelirse test edip yazarim

kanka ben de baktım ona alacaktım ama kolay iş değilmiş yeniyim dark webde. bu satın alma işlemini nasıl yapıyoruz ben hiç bi bok bilmiyorum ufaktan anlatır mısın ? adresi nasıl vericez şifreleme olayı varmış pgp midir nedir.Bir de btc cüzdanımdan parayı direkt deepwebdeki cüzdana mı atıyoruz başka işlem var mı yani güvenlik için ? Vaktini ayırırda anlatırsan çok sevinirim dostum

BarryAllen

Yeni üye

hector1312' Alıntı:
kanka ben de baktım ona alacaktım ama kolay iş değilmiş yeniyim dark webde. bu satın alma işlemini nasıl yapıyoruz ben hiç bi bok bilmiyorum ufaktan anlatır mısın ? adresi nasıl vericez şifreleme olayı varmış pgp midir nedir.Bir de btc cüzdanımdan parayı direkt deepwebdeki cüzdana mı atıyoruz başka işlem var mı yani güvenlik için ? Vaktini ayırırda anlatırsan çok sevinirim dostum

kanka benim yapıcağım sekilde anlatiyorum simdi,koinim sitesinden bitcoini alıp direk cüzdanla felan uğraşmadan orda gönder kısmı var oraya girip agartha da profilde ki para yatirma yerinde ki btc keyini alip kopyala yapistir yapip ilk bi 5 dolar aticam baktim doğru geçiyor hepsini atıcam internette var koinim den nasıl btc yollanacağı falan hesaba yatinca secersin saticiyi valuelucid in aciklamasinda ulke sehir adres yazin yeter yaziyor. adresi yaz sifreleme falan ilk kez duydum. tohumsuzun dediği gibi mektupa bakılmıyor. eger suphelenirlerse sana ulaşıyorlar istemezsen geri gonderiyorlar ben soyisim ayni bi bayan ismi yazdiricam postaya özel derler bakmazlar hemde. btc ile satin almak demek anonimsin senden başka kimse bilemez senin o siteye para yolladigini.adamla konuştum 3 haftada gelir yaziyor yorumlarda güzel kyk yi bekliyorum :D

hector1312

Yeni üye

BarryAllen' Alıntı:
hector1312' Alıntı:

kanka benim yapıcağım sekilde anlatiyorum simdi,koinim sitesinden bitcoini alıp direk cüzdanla felan uğraşmadan orda gönder kısmı var oraya girip agartha da profilde ki para yatirma yerinde ki btc keyini alip kopyala yapistir yapip ilk bi 5 dolar aticam baktim doğru geçiyor hepsini atıcam internette var koinim den nasıl btc yollanacağı falan hesaba yatinca secersin saticiyi valuelucid in aciklamasinda ulke sehir adres yazin yeter yaziyor. adresi yaz sifreleme falan ilk kez duydum. tohumsuzun dediği gibi mektupa bakılmıyor. eger suphelenirlerse sana ulaşıyorlar istemezsen geri gonderiyorlar ben soyisim ayni bi bayan ismi yazdiricam postaya özel derler bakmazlar hemde. btc ile satin almak demek anonimsin senden başka kimse bilemez senin o siteye para yolladigini.adamla konuştum 3 haftada gelir yaziyor yorumlarda güzel kyk yi bekliyorum :D

Cevapladığın için sağ ol kanka aydınlattın beni ::D Siparişin gelince de yazarsan sevinirim ben kesin yapışıcam bu kanala

BarryAllen

Yeni üye
sipariş gelmedi kankalar yarısını geri ödedi lucid zaten türkiye ye gönderdim yapmıyormuş artık çok fazla olumsuz yorum alıyor muş

Jarvish

Yeni üye
takipsiz kargo derken imza atmaya gerek kalmıyor direk posta kutusuna geliyor daha önce alan arkadaşlara sorum farklı ad soyad kullanmaya gerek varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • Q qimliqsiz:
    dready**********
  • B Bomberx:
  • A ax-b:
    ********* ***** *********** dready***** ***** ********** *** ******** ***** ** ******* ****** *** * ***** **** dready*** ********* dready** ** ** ***** **** **** ******
  • A ax-b:
    +1
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
    dready**
  • Q qimliqsiz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ***** ****** ****** ******** ****** ********* **
    +1
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz: