DeepWeeb Güncel Esrar Alabileceğimiz Market

deli34

Kıdemli Üye
Linkten 10 tane kağıt sipariş ettim kankalar gelince test edip sizi de ayıktırırım kankalar
kanka geldiginde buraya da bi atsana ya :D harbiciyse bende çekmek istiyorum bir de bu ukweedshop @SativaLife ürünleri mi kaldırmış ya bana mı öyle geldi beyler aramaya ukweedshop yazıyorum vendor bulunuyor ama ürünler çıkmıyor karşıma noldu bitti mi ki bu kadar mı amk aa şimdi gördüm On vacation diyor vay be 2 gün tatile almış kendini :D

Son düzenleme:

Port

Üye
kanka geldiginde buraya da bi atsana ya :D harbiciyse bende çekmek istiyorum bir de bu ukweedshop @SativaLife ürünleri mi kaldırmış ya bana mı öyle geldi beyler :D aramaya ukweedshop yazıyorum vendor bulunuyor ama ürünler çıkmıyor karşıma :D noldu bitti mi ki bu kadar mı amk :D aa şimdi gördüm On vacation diyor vay be dayı canlıyı koydu gitti amk :D
Tamam kanka takip no bekliyorum pazartesi ulaşır

highthow

Yeni Üye
Çok sağolun baya yararlı oldu ama adamı bulamadım büyük ihtimal bitcoin alırkende yardım istiyeceğim ama vendoru nasıl bulacağım :(

deli34

Kıdemli Üye
Çok sağolun baya yararlı oldu ama adamı bulamadım büyük ihtimal bitcoin alırkende yardım istiyeceğim ama vendoru nasıl bulacağım :(
kanka vendor tatildeydi şimdi geri dönmüş , @SativaLife kanka senin malzeme geldi mi ben hala bekliyorum normalde geçen hafta 11 gibi gelmişti şimdi bekliyorum gelse de bi sigara yapsak diye

Son düzenleme:

deli34

Kıdemli Üye
@deli34 kanka bu adam bizi tokatladı galiba @SativaLife Sen daha önce aldım dedin 3 gündür mesajlara cevap vermiyor
kanka sorma deliriyorum amk cevap vermiyor kargo nerde allah bilir gelmedi bana bugun daha gelmez mesaj atıyoruz track kodunu at diye atmıyor OPSEC reasons felan diye vermemişti bilmiyorum normalde bugun öğlenden almam lazım amk orderını neyse gelmezse dispute açarız böyle bi iş yok amk adam hiç takmıyor

Port

Üye
kanka sorma deliriyorum amk cevap vermiyor kargo nerde allah bilir gelmedi bana bugun daha gelmez mesaj atıyoruz track kodunu at diye atmıyor OPSEC reasons felan diye vermemişti bilmiyorum normalde bugun öğlenden almam lazım amk orderını neyse gelmezse dispute açarız böyle bi iş yok amk adam hiç takmıyor
Sen ukweedshoptan mı bahsediyorsun ben @SativaLife kankamızın attığı linkteki pul siparişimden bahsediyorum

deli34

Kıdemli Üye
Yok kanka maalesef sipariş verdikten sonra takip kodu atacam dedi 3 gündür piyasada yok galiba tokatlandık
Vay amk ne diyosun ya allahtan sipariş çekmemişim şimdi bir de MDMA felan koymuş e bu @SativaLife kankamız nerde ya bu nasıl aldı acaba kagitlari merak konusu o degilde harman kaldık ya amk orderı gelmedi cildircam @SativaLife sana geldi mi kanka order niye ses etmion ???

selsonsa

Yeni Üye
Yok kanka maalesef sipariş verdikten sonra takip kodu atacam dedi 3 gündür piyasada yok galiba tokatlandık
başka mailden mail at bakalım bi sipariş vermek istiyorum gibisinden bişeyler yaz cevap veriyorsa bilki tokatlanmışsın kardeşim bende alcaktım ondan 10 lu kağıt bakalım inşallah sağlamdırda işimize yarar ya