DeepWeeb Güncel Esrar Alabileceğimiz Market

salvadordali72

New Member
Deep webteki escrow destekleyen bi markete koyacak ürünü. Sen de oradan satın alacaksın ama alacağın kişinin marketlerin birinde satıcı hesabı olması lazım yoksa yeni satıcı hesabı açmak ya 400-500$ la ya da yapılan satışlarda ürünbaşına %5-10 komisyonla ücretlendiriliyor fiyatlar tam böyle olmasa da aşağı yukarı böyle
pgp durumunu da bir çözemedim. hata verip duruyor. bir dünya yerden baktım bende verdiği hatayı hiç bir yerde vermiyor. hrrr

tohumcu

Member
Kankalar ukweedshop un son akıbeti nedir? Yakın zamanda sipariş edip siparişini alabilen oldu mu? Ona göre ben de denemeyi düşünüyorum da yeşillendirirseniz güzel olur ✌

highthow

New Member
herkese tekrardan selam bütün olayları hallettim. pgp biraz zamanımı aldı. satıcıyada salaktan mesaj attım geri dönüyor mu? diye oda tamam. tek sıkıntım bit coin almak ve satıya değil siteye ödeme yapmak önceki yorumları okudum baya detaylı anlatmışsınız ama hiç bilmediğim birşey tokatlanmak istemiyorum nerden nasıl alınır siteye ordan satıcıya nasıl geçer sistem nasıl bir anlata bilir misiniz rica etsem?

salvadordali72

New Member
escrow devreye sok arkadaş. ürün gelip sen onay vermeden satıcıya para aktarılmaz. bunun için aracılık yapan kişiler var. satıcından %5 komisyon alıyor (ortaklaşa da çözebilirsiniz kanımca). o bilgilere ulaşıp hallettiysen bunu da çözersin ;)
ALINTI: binance, btcturk, veya herhangi bir exchangeden direk olarak markete para atmak asiri tehlikeli. Sadece kendini degil, bu islerle ugrasan baska kisileri de riske atmis oluyorsun. cakewallet indirmeni tavsiye ederim. cogu exchangede xmr ve btc gibi coinlerin komisyonu ve cekme limitleri yuksek, o yuzden ben ADA alip onu yoroi walletima atip oradan da cakewalletin icindeki exchange ozelligi ile xmr'ye ceviriyorum. Komisyon olarak daha ucuz, guvenlik olarak da kat kat daha iyi oluyor.

hey-z

New Member
kankalar merhaba, uzun zamandır forumu takip ederim, sırf bu konuya yazma ihtiyacı hissettiğim için yazıyorum, vendor'ı çok fazla dillendiriyorsunuz, lütfen burada isim, market, link vs paylaşımlar yapmayalım, anladığım kadarıyla zaten vendor kendiside istemiyor paylaşılmasını, zaten herşeyi kankalarım detaylı bir şekilde önceki sayfalarca yazmış, biraz okursanız çözebilirsiniz. yaad dw'de dread'de herşey detaylıca anlatılmış o forumlardan devam edebilirsiniz.

CNNBS

Active Member
kankalar merhaba, uzun zamandır forumu takip ederim, sırf bu konuya yazma ihtiyacı hissettiğim için yazıyorum, vendor'ı çok fazla dillendiriyorsunuz, lütfen burada isim, market, link vs paylaşımlar yapmayalım, anladığım kadarıyla zaten vendor kendiside istemiyor paylaşılmasını, zaten herşeyi kankalarım detaylı bir şekilde önceki sayfalarca yazmış, biraz okursanız çözebilirsiniz. yaad dw'de dread'de herşey detaylıca anlatılmış o forumlardan devam edebilirsiniz.
Kanka doğru söylüyorsun valla çünkü ne kadar dillenirse o kadar boku çıkacak sen yazmasan ben yazacaktım bunu

Kankalar selam tekrardan. 15 gr daha aldım ben. 5 gr Kalashnikov, 5 gr Super Skunk ve 5 gr Edelweiss. Yine drop-off tabi ki. Ertesi gün PC bozuldu :( Telefondan buralara girmiyorum.
Konu bayağı büyümüş. Bu arada @CNNBS kankam işi halettin umarım. :)