degenetica sipariş

kankalar s. lemon haze siparişi verdim wp dan iletişime geçtim eft ödeme yada bitcoin vardı eft ödemeyle türk birinin iban ını verdiler. yani biraz şüphelendim güvenilirmi daha önce sipariş veren varsa yardımcı olabilirmi. köfteciyede düşmek istemiyom güzel bi grow olsun diye uğraşıyom.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Güvenle alabilirsin kanka daha dün spariş geçtim bu gün kargoladılar yarın sabahta almaya gidicem şubeden 2. sparişim kafan rahat olsun.

eyvallah kankalar.
bide amnesia yada w. widow alacaktım kafası bunaltır diye çekindim. bilginiz varmı bunlar hakkında.
yada denediğüniz fazla indika kafasıyla sıkmayan genetik.
çok çeşit var kararsız kaldım açıkcası.

ewening

Üye
kankalar s. lemon haze siparişi verdim wp dan iletişime geçtim eft ödeme yada bitcoin vardı eft ödemeyle türk birinin iban ını verdiler. yani biraz şüphelendim güvenilirmi daha önce sipariş veren varsa yardımcı olabilirmi. köfteciyede düşmek istemiyom güzel bi grow olsun diye uğraşıyom.
sıkıntı olmaz kardeşim. bol hasatlar

Biobiz kullandım (fishmix,topmax,blom) ph down aldım. Sona doğru bigbud ve overdrive kullandım Yalnız bıgbud ve overdrive dan sonra gözle görülür değişim oldu. O yüzden birdahaki grow için full An gübre aldım. Kolay gelsin sana inşallah istediğin hasatı alırsın. 600 tl toplam masraf yaptım. 30 gr efsane.
eyvallah biraderim insallah güzel growlar yapacaz bakalım

Tarlacı

Yeni üye
Sorun yaşamazsın 1hafta olmadan elime ulaştı

M

MalrukLord

Guest
degenetica bu aralar tırt hacı 15 gün oldu verilmedi kargoya ayrıca tamam bugün gönderildi diyor 4-5 defa dediler böyle gelmedi. pişmanım keşke kushseedden verseydim

degenetica bu aralar tırt hacı 15 gün oldu verilmedi kargoya ayrıca tamam bugün gönderildi diyor 4-5 defa dediler böyle gelmedi. pişmanım keşke kushseedden verseydim
ben daha vermedim ama kush seed te istediğim g enetik yok ya mecbur söylicem
baa 1 hafta 10 güne gelir dediler wp dan.
inşallah seninkide hemen eline ulaşır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!