Denetim test hakkında

Rahdanvandal

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba denetim yedim ve yedikten sonra kağıt gelene kadar hiç birşey içmedim takribi 1.5 sene oldu. ilk 3 testi temiz verdim 2 hafta sonra 4. Ye gidicem . 4. Testi yaparlar mı yoksa denetimli serbestlik bürosunamı gönderirler? Birde kokain idrardan kaç günde temizlenir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Ben 7 sene önce 3 kere verdim. Şimdi 4 olduğu söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum. Bir de sürpriz yapabiliyorlarmis habersiz cagiriyorlarmis. Geçmiş olsun dikkat etmek lazım.

Rahdanvandal

Yeni üye
Güncelleme yapayım 3 testide tertemiz verdim 4. Testi istemediler hastaneyle işin bitti deyip denetimli serbestliğe gönderdiler, gittim 9 aylık bi program hazırladılar bana, ilk olarak bireysel görüşmelere başlıcam, benimle ilgilenen kadın ilk görüşmeden sonra yanıma uğra dedi umarım test istemez çünkü 1.5 sene sonunda artık içeyim bikez deyip içtim. İlk kez denetim yiyeceklere tavsiyem; ilk günden bırakıp kendinize eziyet etmeyin ilk 3 ay için öyle bırakın yoksa boşuna bırakmış olursunuz :D her türlü o denetimli belasında 1 sene vakit harcıyorsunuz. Şimdiki korkum ise sürpriz yapmaları.. tekrar içsemmi içmesemmi kararsızım 9 ay daha uzak kalmaya tahammülüm yok bakalım artık hayırlısı… Gittikçe deneyimlerimi yazıcam…

Görüştüğün kişinin sıfatı sosyolog oluyordu sanırım. Her neyse. Bununla bi kaç görüşme yaptıktan sonra bir odada seminere katılacaksınız. Uyuşturucunun zararları, bağımlılıklar falan hakkında konuşmalar olucak. Ortalama 10 kişi olup 30 dakika falan sürüyor. Gelelim senin merak ettiğin konuya. Ben sosyologla görüşmeye başladığım an canım ne istiyorsa yaptım. Tekrar test falan olmayacağını biliyordum. Hayata bakış açımız ve tarzımız yüzünden yüzlerce insan tanıdım denetimli serbestlik gören doğal olarak. Hiç biri idrar testi bitip görüşmeler başladıktan sonra tekrar çağırılmadı. Ama burası Türkiye. Süprizlerle dolu bir memleketimiz var. Çağırılmayacağın anlamına gelmez. Bi bakarsın hoooop 3 tane daha. O yüzden kesin bir cevap veremiyorum.

Dikkat et kendine.

A.c.a.b

Üye
Beyler denetimli sürecindeyim bireysel görüşmeleri bitirip seminer olayına geldim .
2. Ve 3. Seminerden sonra sürpriz test oluyor kesin bilgi .
Bana da arkadaşlarım sürpriz yok kanka yağğ demişlerdi fakat sürpriz yapıyolar yourockı yersiniz dikkat edin

Rahdanvandal

Yeni üye
Beyler denetimli sürecindeyim bireysel görüşmeleri bitirip seminer olayına geldim .
Bana da arkadaşlarım sürpriz yok kanka yağğ demişlerdi fakat sürpriz yapıyolar yourockı yersiniz dikkat edin
Bu sürpriz birkereye mahsusmu yapılıyor acaba yoksa 2.kezde gönderebiliyorlar mı?

Rahdanvandal

Yeni üye
Görüştüğün kişinin sıfatı sosyolog oluyordu sanırım. Her neyse. Bununla bi kaç görüşme yaptıktan sonra bir odada seminere katılacaksınız. Uyuşturucunun zararları, bağımlılıklar falan hakkında konuşmalar olucak. Ortalama 10 kişi olup 30 dakika falan sürüyor. Gelelim senin merak ettiğin konuya. Ben sosyologla görüşmeye başladığım an canım ne istiyorsa yaptım. Tekrar test falan olmayacağını biliyordum. Hayata bakış açımız ve tarzımız yüzünden yüzlerce insan tanıdım denetimli serbestlik gören doğal olarak. Hiç biri idrar testi bitip görüşmeler başladıktan sonra tekrar çağırılmadı. Ama burası Türkiye. Süprizlerle dolu bir memleketimiz var. Çağırılmayacağın anlamına gelmez. Bi bakarsın hoooop 3 tane daha. O yüzden kesin bir cevap veremiyorum.

Dikkat et kendine.
Burası Türkiye sürprizlerle dolu yazına cevaben yazıyorum; ilk bireysel görüşme sonucunda sürpriz idrar testi verildi :) gerçekten sürprizlerle doluymuş bunuda öğrenmiş olduk hocam. Şimdi aklımdaki soru sadece birkez mi sürpriz olacak :|

beyler bu iş bitene kadar bence herşeyden uzak kalın gidin sahilde rakı balık yapın yani. ne bileyim şarap için. benim arkadaşta o sürprizlerle cok karşılaştı .aman cok canı istemiş içmiş 4 gün sonra sürpsiz test tekrardan en baştan . sıkın dişinizi ölmezsiniz en fazla harman harman dolaşırsınız ama 1 sefer herşey bittimi tamamdır. ondan sonra çok keyifli gelecek zaten ilk duman . sanki ilk defa yeni başlamışsınız gibi.

A.c.a.b

Üye
Burası Türkiye sürprizlerle dolu yazına cevaben yazıyorum; ilk bireysel görüşme sonucunda sürpriz idrar testi verildi :) gerçekten sürprizlerle doluymuş bunuda öğrenmiş olduk hocam. Şimdi aklımdaki soru sadece birkez mi sürpriz olacak :|
Sonucun temiz çıktı yoksa kirli mi ? Kirli ise dosyan kapandı mı durum ne oldu bilgilendirir öisin kanka

Rahdanvandal

Yeni üye
Sonucun temiz çıktı yoksa kirli mi ? Kirli ise dosyan kapandı mı durum ne oldu bilgilendirir öisin kanka
Hocam şöyle, benimle ilgilenen kişi çok iyi birisiydi resmen sordu yarın göndereyimmi diye sürprize ben dedim yarın işim var, oda ileri tarihe yazdı henüz test vermedim 3 gün sonra vericem verdiğimde bilgilendiririm. 1.5 senenin ardından sadece bikez içtim takribi 30 gün oldu içeli bende merak ediyorum sonucu :)

Moruk sen her türlü tedbirli ol .. vücuda giren madde 40 gün çıkmıyor yalnız sirke ,limon ,maydonoz bunları bol tuket çok su iç bu süre yarıya iniyor denendi tescillendi ..

Rahdanvandal

Yeni üye
Eğer durumdan supheliysende siringaya temiz birinin idrarini doldur sonra siringayi dalgaya bantla iserken siringadaki idrarı sık temiz yaşam sağlıklı yaşam yaşasın yesilay
İdrar alırken kaba koyulan idrarın sıcaklığını kontrol ediyorlar bro bu iş biraz zor yani

1.5 sene içerisinde sadece birkez içtim üzerinden 1 ay geçti çıkacağını pek sanmıyorum bakalım hayırlısı diyelim artık. 3-4 gün kaldı teste maydanoz sirke falan tesir edermi şimdi içsem ?

YasalSüreç

Yeni üye
Dostum merhaba. 2. ve 3. Seminerden sonra sana mi yaptilar surpriz testi yoksa arkadaslarindan mi duydun? Bir de hangi sene ve hangi sehirde oldu bu bilgilendirebilir misin, tesekkurler simdiden

YasalSüreç

Yeni üye
Hocam şöyle, benimle ilgilenen kişi çok iyi birisiydi resmen sordu yarın göndereyimmi diye sürprize ben dedim yarın işim var, oda ileri tarihe yazdı henüz test vermedim 3 gün sonra vericem verdiğimde bilgilendiririm. 1.5 senenin ardından sadece bikez içtim takribi 30 gün oldu içeli bende merak ediyorum sonucu :)
Umarim temiz cikar dostum, ben de onumuzdeki hafta 3. Temizimi verecegim 8. Testimde kurtuluyorum artik tedavi surecinden. Bir tanesi sulu geldi diye saymadilar bir tanesinde bayram girdigi icin 3 hafta vardi arada ictim pis cikti uzadi da uzadi.

Bu bireysel gorusmeden sonra istemelerinden endiseleniyorum ben de acikcasi, hangi sehirde gidiyorsun denetime? Bir de sence davranis esgal ile ilgisi var mi?

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Sürpriz idrardaki test sonucu temiz çıktı, seminerler başladı, bir daha gönderirler mi bilemiyorum, bu arada süpriz idrar sonucu pozitif çıkarsa dosyayı direk kapatıyorlarmış bilginiz olsun.
Hocam tam arkandan geliyorum haftaya ilk bireysel görüşmem var . Gittikçe deneyimleri paylaşırsan sevinirim

A.c.a.b

Üye
arkadaşlar dün itibariyle denetimli seminer ve bireysel görüşmeleri bitirmiş bir kardeşiniz olarak size tüyolar vereceim .

Denetimli süreci başlar bireysel görüşme ve seminer şeklinde 15 gün ara ile .
Yeni çıkan yasa ile sürpriz idrar olayı 3 defaya mahsus olarak yapılabilir . Fakat şehirden şehire yoğunluğa göre seğişiyo ama 3 defa sürpriz idrar olayı var kesin bilgi . Benden 1 defa istediler ama farklı şehirdeki arkadaşımdan 2 defa .

Neyse seminer sonu size danışmanın yanına gitmenizi söylerlerse temiz değilseni gitmeyin idrara göndermek için sizi danışmanın yanına gönderiyolar. Seminerden çıkın evinize gidin bir dahaki seminere kadar vakit kazanmış olursunuz .

Diyelim ki danışmanın yanına gittiniz sürpriz idrar için sizden kağıt imzalamanızı istedi . İmzalamadığınız sürece idrara gitmezsiniz .
Merak eden sıkıntıda olan varsa yazsın full bilgi verirm .

Sürpriz idrarda kirli çıkarsanız dosyanız kapanır ve mokoko olursunuz dikkat edin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Melez Melez:
    hahahaha ****** **** *******
  • Melez Melez:
    *** ****** ******* ***** ** ******* ******* ******* ** ********* ****** ****
  • Emmy Emmy:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
    ****** ** ***** ********** ******* ******* ******** ******** ***** ****** *** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** * ***** ********* ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* *** **** ***** ** **** ******* ** **** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez: