Derman’ın kullanımı sizce nasıl olmalı?

torosemre

Yeni Üye
Esrar’ı 3-4 yıldır yoğun bi’ şekilde kullanıyorum (günde yada 2 günde bir 2-3 sigaramı sarıp içiyorum. Sizce nasıl kullanmak doğru olur?
Günlüğe çıkardığım için mi yoksa bazen alkolle karıştırdığım için mi bilmiyorum (fazla alkolde içen biride değilim) bazen akşamları sorun yaşıyorum içimde çözemediğim sıkıntılar oluşmaya başladı geçen bir ara deliriyorum dedim sanki birşeyler olacak gibi. (Kimyasal birşeyin olduğunu düşünmüyorum sprey sıkma gibi çünkü genelde köy sigaraları içiyorum.) 
Unutkanlık çok fazlalaştı ve iş hayatımı olumsuz etkilemeye başladı sinirlilik hali yapıyor bazende. Bir süre ara vermek mi doğru yoksa 2-3-4 günde bir diye bir karar vermek mi gerek yoksa yılın belli bir süresi 2-3 ay gibi ara verip diğer günler takılmak mı gerek. UNUTKANLIK yaşayanlarınız veya bu bitkiden dolayı problem yaşayıpta nasıl çözüme kavuşturdunuz.
Uzun yıllardır kullananların tecrübelerini merak ediyorum bilgi paylaşımı yapılırsa sevinirim. Dediğim gibi iş hayatımı özellikle unutkanlık ve gündüz biraz fazla uyutması olumsuz etkiledi. İrademe güveniyorum bu gidişle bırakacağım. Bırakmak istemiyorum.
 

Lekejeans1

Yeni Üye
Muhakkak ara vermelisin..ara vermedigin zaman zaten içtigindende tad alamiyorsun.. şahsen bende senin gibi profesyonel içiciyim.. günlük içtigim dönemlerde ayni anlattigin sikintilarin hepsini yaşiyordum..unutkanlik işyerinde sorunlar miskinlik..sana spor yapmani öneririm..spor dediysek 3 tane şınav çekmek degil..gercek bi sporcu gibi antrenman yapman haftada 3 gününü en az ayirmalisin.. ve mümkünse antrenmandan sonra iç.. benim tarzim böyle ve her içtigimde gercekten muazzam tad aliyorum cigaradan muhappetten..
Sanirim antrenman sonrasi yogun endorfin ile karistigi için bu kadar haz aliyorum.. sizede kesinlikle öneririm
 

szrlkrsii

Müptezel
kanka sebebi sadece kendini sigaraya endekslemiş olman extradan yanına katacağın arkadaşın dediği gibi spor yap, yani yaptığın kendini iyi özgüvenli hissettiğin bi programa sıkıştır günde 1 sigara iyidir :')  2 3 çok.
 

Üst