Devil's Kiss ** White Widow | Hasat | Kafa Raporu !!

Vybz Kartel

Müptezel
White Widow : Koku : 10 / 9 Tat : 10 / 9 Etki : 10 / 8 Ağırlık : 57 gr.

ww.jpg wwww.jpg

-----------------------------------------

Devil's Kiss : Koku : 10 / 8 Tat : 10 / 8 Etki : 10 / 6 Ağırlık : 32 gr.

dvil.jpg devilsss.jpg

Güncel konu devamında... Saygılar

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selam kankalarım.

İlk grow denemesinden sonra, bekleme yapmadan hemen ikinci growa geçtim.

Ekipmanımız:

- 90 x 90 x 178 Secret Jardin kabin
- 2 adet TS1000 Mars Hydro QB
- Soler & Palau 240m3, HM Karbon Filtre ve fan
- Soler & Palau 180 m3 temiz hava giriş fanı
- Loobex Ultrasonic MH 602 Soğuk Buhar Üfleyici
- 15 lt bez saksı ( pembe saksı 3 litre )
- Isı nem ölçer
- 1 adet dijital zaman saati
- 1 adet dimmer
- 2 adet 18 cm mandallı vantilatör (1 adet kullanıyorum.. haftada 1 değiştiriyorum )
- Toprak Biobizz Light mix

Gübrelerimiz:

1.)Advanced Nutrients Sensi Grow A-B
2.)Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B
3.)Advanced Nutrients Voodoo Juice
4.) Advanced Nutrients Big Bud
5.) Advanced Nutrients B-52
6.) Advanced Nutrients Carboload
7.) Advanced Nutrients Bud Factor X
8.) Advanced Nutrients Overdrive
9.) Advanced Nutrients Cal Mag
10.) Advanced Nutrients Revive
11.) Advanced Nutrients Sensizym
12.) Advanced Nutrients Rhino Skin
13.) Advanced Nutrients Flawless Finish
14.) Terpinator

Güncel resimler konunun devamındadır arkadaşlar.

Kızların hikayesi:

3 Ocak Doğum Günleri kankalar.

## Işık Döngüsü : 19-5. Işık mesafesi: 70 cm. Işık Gücü: % 40. Aydınlık: 20-22 derece, nem %70-90, Karanlık : 16-19 derece , nem % 60-70 civarı.

$$-- Gübre ölçülerini, litre başına koyulan miktar, 15 litre saksı ve 1 bitki başına sulama olarak yazıyorum - $$

2. Gün :
5 ml sade su
4. Gün : 10 ml sade su
5. Gün : Clonex Mist Sprey
6. Gün : 15 ml sade su
Bir video : Sol tarafta White Widow, sağdaki Guerilla Glue ve küçük kızımız Devil's Kiss >>>>> Videoyu İZLE
7.Gün : Clonex Mist Sprey
8. Gün : 20 ml sade su
10. Gün : 50 ml. sade su
12. Gün: 1 ml Sensi Grow A, 1 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice . Bitki başına 125 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 70 cm. Işık Gücü: % 50. Aydınlık : 20-22 derece, nem %55-70, Karanlık: 15-18 derece , nem % 60-70 civarı.

14. Gün: 1 ml Sensi Grow A, 1 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice . 175 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4
15. Gün : 17 Ocak 2020 : https://ibb.co/sVzf4Sb , https://ibb.co/XZLjQbh , https://ibb.co/hHmtCW5 , https://ibb.co/PrSTsc1
16. Gün: 1 ml Sensi Grow A, 1 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice .... 300 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4
18. Gün: 1.2 ml Sensi Grow A, 1.2 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice, 1 ml Carboload, 1 ml Terpinatör ... 400 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4
20. Gün: 1.2 ml Sensi Grow A, 1.2 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice, 1 ml Carboload, 1 ml Terpinatör ... 800 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 65 cm. Işık Gücü: % 75. Aydınlık : 23-25 derece, nem %55-60, Karanlık: 19-21 derece , nem % 50-55 civarı.

22 ve 24. Gün: 1.4 ml Sensi Grow A, 1.4 ml Sensi Grow B, 1 ml B-52, 1 ml Sensizym, 1 ml Carboload, 1 ml, 1 ml Rhino Skin, 1,2 ml Terpinatör >> 1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,4 ( 24. Gün tüm bitkilere, 4. katta TOPPİNG uygulandı )

26-28 ve 30. Gün: 1.6 ml Sensi Grow A, 1.6 ml Sensi Grow B, 1 ml B-52, 1 ml Sensizym, 1 ml Carboload, 1 ml, 1 ml Rhino Skin, 1,6 ml Terpinatör >> 1.1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5 ( 26. Gün LST eğitimine başladık )

32. Gün: İki bitkiye de 10 ar litre su ile ufaktan flush atıldı. Hemen Ardından : 1 ml Sensi Bloom A, 1 ml Sensi Bloom B, 1 ml Voodoo Juice >> 1.1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 60 cm. Işık Gücü: % 80. Aydınlık : 23-25 derece, nem %50-65, Karanlık: 19-21 derece , nem % 45-50 civarı.

35. Gün: --- VİDEO İZLE ------ https://ibb.co/CzX07VC -- https://ibb.co/HqV12dy --- https://ibb.co/tL4pcC2 --- https://ibb.co/zsk2bzD

36-38 ve 40. Gün: 1,4 ml Sensi Bloom A, 1,4 ml Sensi Bloom B, 1 ml Voodoo Juice, 1 ml Carboload, 1 ml Big Bud, 1 ml Cal-Mag, 2 ml Terpinatör >>>> 1.5 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5

Resimlerimiz : https://ibb.co/PFFq6yf , https://ibb.co/GTSwTSk , https://ibb.co/k3N3TLM , https://ibb.co/Hpc7tGP

42. Gün: 2 ml Sensi Bloom A, 2 ml Sensi Bloom B, 1 ml B-52, 1 ml Carboload, 1 ml Big Bud, 2 ml Terpinatör, 1 ml Cal-Mag >>>> 1.5 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 57 cm. Işık Gücü: % 100. Aydınlık : 21-24 derece, nem %50-55, Karanlık: 17-18 derece , nem % 40-45 civarı.

45 ve 47. gün: 2 ml Sensi Bloom A, 2 ml Sensi Bloom B, 1 ml B-52, 1 ml Carboload, 1 ml Big Bud, 1 ml Cal-Mag, 2 ml Terpinatör >>>> 1.3 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5

49. Gün: 2 ml Sensi Bloom A, 2 ml Sensi Bloom B, 1 ml B-52, 2 ml Carboload, 1 ml Overdrive, 2 ml Bud Factor x, 1 ml Cal-Mag , 2,5 ml Terpinatör >>>> 2 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 54-57 cm. Işık Gücü: % 100. Aydınlık : 24-25 derece, nem %50-55, Karanlık: 18-20 derece , nem % 40-45 civarı.

52. Gün: 2 ml Sensi Bloom A, 2 ml Sensi Bloom B, 1 ml B-52, 2 ml Carboload, 1 ml Overdrive, 2 ml Bud Factor x, 1 ml Cal-Mag , 2,5 ml Terpinatör >>>> 1,2 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5

54 - 56 - 58 - 60 - 62 - 64. Gün: 2 ml Sensi Bloom A, 2 ml Sensi Bloom B, 1 ml B-52, 2 ml Carboload, 1 ml Overdrive, 2 ml Bud Factor x, 1 ml Cal-Mag , 3 ml Terpinatör >>>> 1,8 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 52-53 cm. Işık Gücü: % 100. Aydınlık : 25-26 derece, nem %45-50, Karanlık: 19-21 derece , nem % 40-45 civarı.

66. Gün : Ph 6,5 ayarlanmış 3 litre düz sulama yapıldı kankalar.

69. Gün : 1,5 liltre ile düz sulama yapıldı.. ( PH ayarlanmadı ! )

70. Gün : Flawless Finish ile sulama yapıldı. 1 litre / 2 ml . Alttan yarım litre gelecek kadar suladım.

71. Gün : Flawless Finish attıktan 24 saat sonra flush attım. Yaklaşık 30-40 litre çeşme suyu ile, sonrasında 10 litre ph ayarlı su ile kökleri yıkadım.

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 50-51 cm. Işık Gücü: % 100. Aydınlık : 28-29 derece, nem %45-50, Karanlık: 21-22 derece , nem % 40-45 civarı.

74. Gün: Karanlık moduna alındı. ( 30 saat kaldı )

75. Gün: Hasat edildi

Güncel resimler konunun devamındadır arkadaşlar.
-
-
-
-

Ekli dosyalar

• ww.jpg
    ww.jpg
    90.3 KB · Görüntüleme: 204
Son düzenleme:

El_Takashi

Kıdemli Üye
Sistem çok soft ve fresh kanka , eline sağlık umarım ilkinde alamadığın o kafa ve kokuyu tadı yakalayabilirsin,bu arada gübrelerin hemen hemen hepsi mevcut.Terpinator'u bılmıyordum onu yakaladığım iyi oldu,güzel sağlıklı growlar,bol şans.

trawler

Üye
kanka hayırlı olsun yeni growun. gübreler ateş ediyor walla :)
inşallah sorunsuz bir süreç geçirirsin.
bu defa olacak kanka inanıyorum. takipteyim

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Hayırlı uğurlu olsun sevgili dostum, kazasız belasız inşallah..
Sistemine, genetiklerine ve besinlerine diyecek bir şey yok. Zevkle takibe aldım. :)
Bende Royal’den uzun dönem Gorilla ve OG Kush temin ettim, aksilik olmazsa yakında başlarım. Geçen sefer ciddi bir hata yaptığını düşünmüyorum şahsen, on numara çiçeklerin vardı. Herkesin dediği gibi genetik problemi yaşandı galiba ama bu sefer başka. Bu sefer önceki deneyiminden çok daha iyi olacağına eminim. Kendi adıma da aynısını düşünüyorum. Ben köşeye çekilip finalde kafa raporunu bekliyorum merakla. İşin gücün rast gelsin. :cool:

Vybz Kartel

Müptezel
Hayırlı uğurlu olsun sevgili dostum, kazasız belasız inşallah..
Sistemine, genetiklerine ve besinlerine diyecek bir şey yok. Zevkle takibe aldım. :)
Çok sağol dostum. İnşallah....
Başlamanı bekliyorum o zaman kankam.. Senin kızlar da 10 numaraydı, hele Moby, ama anlamadım ki bro. Sanıyorum sonuna doğru CBD ye döndü büyük oranda... Uzun bir kafası var, rahatlatıcı, ama istenilen kafa yok yani.. Thc çok az seviyede...
İnşallah ikimiz de bu sefer emeğimizin karşılığını alırız kanka. Mesela 190 gram aldım. Güzel olsalardı, 7-8 ay içerdim.... neyse :(

Tekrar sağol dostum, cümlemizin inşallah..

C

Cibril

Guest
Kral yeni growun hayırlı olsun. Rabbin sana koca koca sömekler bol thc bol kafa nasip etsin. İnşallah bu sefer aradığını bulursun. Sistemin harikaydı yine harika :) bende geçen growda biobizz takılmıştım şimdikinde AN kullanıyorum birkaç gübre hariç hemen hemen hepsini kullanıyorum bakalım ne olacak... takibe aldım bende sonu hayrolsun...

Vybz Kartel

Müptezel
Kral yeni growun hayırlı olsun. Rabbin sana koca koca sömekler bol thc bol kafa nasip etsin.
Teşekkürler kanka. Cümlemize nasip etsin inşallah dostum. İkimiz de aynı sıkıntıları yaşadık. İstediğimiz kafayı alamadık.

Bende takipteyim kanka. Ortamın çok güzel. Mekanını beğendim :) .

Bende yanlışlıkla Monkey pro almışım. Senin postlarını okurken çözdüm işi, elimde biobizz light mix vardı, onunla yaptım. Monkeyi de bakalım, yazın uzun dönemde kullanırım.

Tekrar sağol kankam...

C

Cibril

Guest
Teşekkürler kanka. Cümlemize nasip etsin inşallah dostum. İkimiz de aynı sıkıntıları yaşadık. İstediğimiz kafayı alamadık.

Bende takipteyim kanka. Ortamın çok güzel. Mekanını beğendim :) .

Bende yanlışlıkla Monkey pro almışım. Senin postlarını okurken çözdüm işi, elimde biobizz light mix vardı, onunla yaptım. Monkeyi de bakalım, yazın uzun dönemde kullanırım.

Tekrar sağol kankam...
İşin garibi o monkeydekiler cücük kadardı gövdesi dalları incecikti , gelişimi çok yavaştı. Ama şimdi en büyük ağaçlarım onlar en kalın gövdeli onlar oldu diğerleri küçük kaldı :) birdahakine monkey evo alacağım ben bakalım...

Yesil088

Üye
v
Selam kankalarım.

İlk grow denemesinden sonra, bekleme yapmadan hemen ikinci growa geçtim. Bazı değişiklikler yaptım. Temiz hava girişini 100 m3 ten 170 m3 e çıkarttım. Kirli hava çıkışının da yerini değiştirerek daha rahat çıkmasını sağladım. Gübreleri Canna yerine bu sefer Advanced Nutrients kullanacağım. Genetikleri farklı bir yerden çözdüm kankalar. Bakalım bu serüven nasıl geçecek. İnşallah ilkinde yaptığım hataları tekrar yapmam. Gidişata göre Topping ve LST yi tekrar uygulayacağım. Bakalım neler olacak :)

Tüm kankalarımın katkılarını, tavsiyelerini ve eleştirilerini bekliyorum. Cümleten iyi forumlar.

Ekipmanımız:

- 90 x 90 x 178 Secret Jardin kabin
- 2 adet TS1000 Mars Hydro QB
- Soler & Palau 190m3 HM Karbon Filtre ve fan
- 170 m3 temiz hava giriş fanı
- Weewell WHC730 Soğuk Buhar Üfleyici
- 15 lt bez saksı
- Isı nem ölçer
- 1 adet dijital zaman saati
- 1 adet dimmer
- 2 adet 18 cm mandallı vantilatör (1 adet kullanıyorum.. haftada 1 değiştiriyorum )
- Toprak Biobizz Light mix

Gübrelerimiz:

1.)Advanced Nutrients Sensi Grow A-B
2.)Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B
3.)Advanced Nutrients Voodoo Juice
4.) Advanced Nutrients Big Bud
5.) Advanced Nutrients B-52
6.) Advanced Nutrients Carboload
7.) Advanced Nutrients Bud Candy
8.) Advanced Nutrients Overdrive
9.) Advanced Nutrients Cal Mag
10.) Advanced Nutrients Revive
11.) Advanced Nutrients Bud Factor X
12.) Advanced Nutrients Rhino Skin
13.) Advanced Nutrients Sensizym
14.) Advanced Nutrients Flawless Finish
15.) Terpinator

Kızların hikayesi:

3 Ocak Doğum Günleri kankalar.

Işık Döngüsü : 19 / 5 . Işık mesafesi: 70 cm. Işık Gücü: % 40. Sıcaklık: 22-26 derece, nem %70-80, Işıklar kapalı: 20-22 , nem % 50-60 civarı.

2. Gün : 5 ml sade su
4. Gün : 10 ml sade su
6. Gün : 15 ml sade su

6. Günden bir video : Sol tarafta White Widow, sağdaki Guerilla Glue ve küçük kızımız Devil's Kiss ...
---
-
-
-
-
Vantilatörü nereden aldın kankam

Vybz Kartel

Müptezel
Terpınatoru nasıl verıcen merak edıyorum kanka . O cızelge de mesela 1/4 hafta dıyor sadece o haftalar arası mı 1 kez , yokaa her hafta mı verıcen onu kapsayanda.
15. Günden başlayarak her sulamada vermeyi planlıyorum kanka. ,

Veg dönemi için: 1 lt / 1 ml ,..... erken çiçek 1 lt / 2 ml ,....... geç çiçek de 1 lt / 3 ml şeklinde düşünüyorum..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!