DIŞ MEKAN TOPRAK ÖN HAZIRLIK VE DAHA AZ SU İLE MAX VERİMLİLİK..

Cheff

Üye
Arkadaşlar ben bu yıl Hindistanın otuyla ünlü dağlarına gittim. Burada gördüğüm komşularımın hazırlık olarak bahçelerinde yaptığı hazırlığı yazıyorum. Reçete değildir.
Toprağı toprak seviyesinin 50 cm altına kadar kazıp içerisine taş attılar büyük değildi taşlar.sonra saman sonra hayvansal birsürü atık attı. Yakınlarda bir tavukcunun çöpüydü çünkü daha sonra bunun üzerine saman ve biraz toprak karıştırıp örttü , dana gübresiyle ,saman , toprak karıştırdı. Üzerini örttü. Acayip otları vardı. Adam özle hash hazırlıyormuş çünkü. Uzakta olan bir bahçesine de büyük bidonlar gömmüştü. 34 delik açıp. Oraya çok gitmesi kolay olmadığı için bunu yapıyormuş. Orada doğada 2 3 metre ot var ama adam bilğin üzeri sömek dolu çam ağacı yaptı.
Deryaya bir damla katkı.
Dumanınız bol olsun

Geyve5454

Müptezel
Hocam bitkiler uzun ama sağlıklı değil yani bitkinin uzamasını istersen derin bir çukur açmak yeterli olur bunu basit bir şekilde derin kazıp içine çakıl taşı (drenaj için) kum (toprağın nemini kaybetmemesi için ardından da kaliteli torfla toprağı hazırlayabiliriz içine solucan gübresi veya yanmış hayvan gübresi de kullanılabilir toprağı zenginleştirmek için

Cheff

Üye
Üstadım dediğin doğru sativa diyarı buralar ama benim hoşuma gitmiyor kafaları o denli yüksek değil. Greencrack tayland genetiklerinden bir tür daha var adını bilemedim şimdi. Ama tırt . 12 ay mevzusu burada iklim koşulu 12 aya müsade veriyor. Ama bitki 12 min açık hava gece 25sen hesap et. Ama oluyor bitki büyüyor. Performans etkisi oluyor işte açık havada .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • LeeChandler LeeChandler:
    hahahahahahahaha * ********* ********* hahahaha**** ****** ******* **** **** ********* ***** ***** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******* ********* ********** *** ****** **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** hahahaha* hahahahahahahaha * ********* ********* hahahaha**** ****** ******* **** **** ********* ***** ***** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** hahahaha** hahahaha**
    *** *** ***** ****** ******** ***** ********* ********* ***** ********* ********** *** ******* ******** ********** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ****** ********** ***** hahahaha ***** hahahaha* ********* ****** *********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha hahahaha ******* ******** **** hahahaha** ***** ******* ****** hahahaha* *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********** ** ******* ****** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** ** ****** hahahaha* ******* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ** ******** **** ****** hahahaha ******** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** ******* hahahaha*
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** ****** ** ****** hahahaha****** ** ****** hahahaha* ******* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ** ******** **** ****** hahahaha ******** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ********* ****** hahahaha****** ***** ***** ******** ****** ******* ********* **
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** ** ****** **** ********** ********* ****** hahahaha****** ***** ***** ******** ****** ******* ********* **
    ***** * ******** ********* ****** ********* ** ****** * ******** ******** ********* ***

• İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********* ********** ****** ***** ** ***** **** *** ******** ** **** **** ********
    ******* hahahaha** ********* **
    TabldotLife TabldotLife: ******* hahahaha** ********* **