DMT DENEYEN VARMI ?

wish

Üye
Selam agalar geçen biraz araştırdım
Bu mereti içenler allahı gördüm 5. boyuta gittim falan diyor. doğum ve ölümde salgılanıyormuş sadece bide uykuda
içilirmi ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum. deneyen varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim

Mordecai

Moderator
yaşadığım en farklı saykodelik kafaydı.
kısaca madde formundan enerji formuna geçiyorsun diyebilirim.
ancak güneşli bir yaz gününde, doğayla iç içe, sote bir kamp alanında, bir tane tripsitterla olmasını tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Amca35

Kıdemli Üye
yaşadığım en farklı saykodelik kafaydı.
kısaca madde formundan enerji formuna geçiyorsun diyebilirim.
ancak güneşli bir yaz gününde, doğayla iç içe, sote bir kamp alanında, bir tane tripsitterla olmasını tavsiye ederim.
Kanka bunun ne olduğunu söyler misin lsd falan mı

Mordecai

Moderator
Kanka bunun ne olduğunu söyler misin lsd falan mı
Dimetiltriptamin veya kısa adıyla DMT, beyin dolaylarındaki pineal bez tarafından uyku sırasında salgılanan bir çeşit halüsinojendir. Triptofan kaynaklıdır. Salgılanması rüyaların görüldüğü evreye denk gelir ve etkilerinin arasında zaman algısında değişim vardır.

Beyin, uyku dışında sadece doğum ve ölüm sırasında DMT salgılar. "Işık görmek" yine hem içilen DMT sırasında hem de ölüm sırasında yaşanır. Halk arasında "üçüncü göz" olarak tabir edilen yerin denk geldiği yer aslında DMT'nin salgılandığı pineal bezin tam üstüdür.

Çok güzel bir video tüylerim diken diken oldu.

Arayan arkadaşlar Türkiye'de bulunmuyor bilginiz olsun. Su kenarlarında yetişen kargı kamışında eser miktarda olduğunu okumuştum. Ama bunu çıkarmak ekstrat hale getirmek konusunda bilgili birileri belki tecrübelerini aktarır...
Kargı kamışında olduğunu bende daha önce gördüm baya araştırdım ve incelenen örneklerin büyük bölümünde bulunamamış bulunanlarda da rizom bölgesinde çok az miktarda var yani yurtdışından mimosa kök kabuğu getirmek dışında çözüm yok onu getirdikten sonrası çok zor görünmüyor dmtnexus forumunda türlü türlü ekstraktrasyon yöntemi paylaşılmış

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    VisneliKadayif VisneliKadayif: *** ******** +1