Dmt -Küstüm çiceği

dangerranger

Kıdemli Üye
bu kitaplar falan güzel,okumakta fayda var her türlü neşriyatı ama bu işlerin sonu okülte,oradan doğrudan şeytana bağlanır ben diyeyim de

Dr Saykedeli

Yeni üye
Herkese hayırlı forumlar, yeni üyeyim.
DMT yolunda bayağı bir enerji sarfettim. Kısaca rapor edeyim. Araştırıp taraştırdıktan sonra bir bahaneyle bastım gittim Amsterdama. Mantar vs faslını geçiyorum. 220 gr mimosa hostilis root bark aldım. Powdered değil shredded aldım çünkü daha uzun süre muhafaza ediliyor. Döndüm, aynen dmt nexustan tekleri inceleyip sanayiden bir ton kimyasal topladım. Heptan'dan NaOh' HCL'ye kadar. İki tek denedim. Birincisi meşhur herkesin öve öve bitiremediği GordoTek, malesef bunda başarılı olamadım. İkincisi yine meşhur youtube'da dmt workshop videosunda anlatan İngiliz Centilmeni Beyefendinin (ölmüş allah rahmet eylesin) metodu. İkincisi daha basit ve bunla kristali elde ettim. 4 pullda 80gram MHRB'den 1 gr kadar kristal çıktı ki bayağı iyi bir yield.

Şimdi gelelim zurnanın zurt dediği yere. Bunu tüketemedim...! Önce yine GordoTekin tarif ettiği makineyi yaptım sanayide cam şişe filan deldirip, olmadı. Sonra crack pipe'la denedim. Kristalin dumanını güzelce çektim. Kaç defa denedim ama bir şey olmadı. Sanırım yaktım ve pis ettim, mundar ettim, sçıp batırdım o kadar kristali.

Bu sefer dmt kristali sentezlemek yerine yerine ayahuasca çayı yapayım dedim. Geçen hafta sonu üzerlikle birlikte demledim. 9 saat kaynattım. 6 gr MHRB ve 3 gr üzerlik. Korkak olduğum için bayağı temkinli bir dozda başladım. Breaktrough olmadı ama güzel hoş bir kafa verdi. Bundan sonra 4 gr üzerlik-8 gr dozunu deneyeceğim. Yine raporlarım.

Kristal yahut çay olarak deneyenlerle tecrüblerini paylaşmak isterim. Özellikle kristali aynen elde edip, ki bilen bilir kristal elde etmek zordur ve bayağı titiz bir extraction proses ister- ama sonra tüketememek canımı sıktı. Elektronik sigara önerenler var özellikle amerikalılar ama amsterdamda önerilen markayı aradım taradım bulamadım. Neyse şimdilik bu kadar.

dangerranger

Kıdemli Üye
Herkese hayırlı forumlar, yeni üyeyim.
DMT yolunda bayağı bir enerji sarfettim. Kısaca rapor edeyim. Araştırıp taraştırdıktan sonra bir bahaneyle bastım gittim Amsterdama. Mantar vs faslını geçiyorum. 220 gr mimosa hostilis root bark aldım. Powdered değil shredded aldım çünkü daha uzun süre muhafaza ediliyor. Döndüm, aynen dmt nexustan tekleri inceleyip sanayiden bir ton kimyasal topladım. Heptan'dan NaOh' HCL'ye kadar. İki tek denedim. Birincisi meşhur herkesin öve öve bitiremediği GordoTek, malesef bunda başarılı olamadım. İkincisi yine meşhur youtube'da dmt workshop videosunda anlatan İngiliz Centilmeni Beyefendinin (ölmüş allah rahmet eylesin) metodu. İkincisi daha basit ve bunla kristali elde ettim. 4 pullda 80gram MHRB'den 1 gr kadar kristal çıktı ki bayağı iyi bir yield.

Şimdi gelelim zurnanın zurt dediği yere. Bunu tüketemedim...! Önce yine GordoTekin tarif ettiği makineyi yaptım sanayide cam şişe filan deldirip, olmadı. Sonra crack pipe'la denedim. Kristalin dumanını güzelce çektim. Kaç defa denedim ama bir şey olmadı. Sanırım yaktım ve pis ettim, mundar ettim, sçıp batırdım o kadar kristali.

Bu sefer dmt kristali sentezlemek yerine yerine ayahuasca çayı yapayım dedim. Geçen hafta sonu üzerlikle birlikte demledim. 9 saat kaynattım. 6 gr MHRB ve 3 gr üzerlik. Korkak olduğum için bayağı temkinli bir dozda başladım. Breaktrough olmadı ama güzel hoş bir kafa verdi. Bundan sonra 4 gr üzerlik-8 gr dozunu deneyeceğim. Yine raporlarım.

Kristal yahut çay olarak deneyenlerle tecrüblerini paylaşmak isterim. Özellikle kristali aynen elde edip, ki bilen bilir kristal elde etmek zordur ve bayağı titiz bir extraction proses ister- ama sonra tüketememek canımı sıktı. Elektronik sigara önerenler var özellikle amerikalılar ama amsterdamda önerilen markayı aradım taradım bulamadım. Neyse şimdilik bu kadar.
bongda sandviç tekniği dene, başarı şansın epey yüksek olur,eğer doğru yaparsan en etkilisi de odur,vapor genie'den bile daha iyidir.O da olmazsa pet şişeyi kesip folyo giydirip,şişe içinde,folyo üzerinde ısıtma yöntemi var,en berbat olanıdır ama en kolay çalışanıdır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    * ** *** ** **** ****** hahahaha****** ***** ***** ********
    hahahaha*** ****** ** hahahaha hahahaha***** *
  • higthead higthead:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ** ** ******** ********** ****** ********** ********** ***** ** **** ****** **********
    hahahaha** ********* **** ****** *** ** ********** ** ***** **** ******* ***
    hahahaha ***** ***** *****
    hahahaha ***** ********
  • higthead higthead:
    ****** **** ********* **** hahahaha** ***** ***** **** ****** *****
    *** *** *** **
  • higthead higthead:
    ******* ***** *** **** hahahaha ***** ******* ******* * ** ******** hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* hahahaha** ***** * ** hahahaha ********** **** * ** hahahaha **** ***** ****** ******** ***** * ** ***** ********** **** ******* ******* * ** hahahaha ****** ****** ******** ******* **** hahahaha *** ******* ***** **** *** ******* ***** ***** ****** hahahaha* *** ********* **********
    ****** ********** ***** ***** *** **
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    *** *** ********* ***** *** ****** **** hahahaha****** **** ****** ******* **
    ***** *** ****** ****** ***** ***** ****** * *** ** ** ****** ***** ******** ********* ***** ****** ********* **** hahahaha* hahahaha ***** *** ** *********
    *** hahahaha**
    +1
    ***** ****** ***** *** ******* *** ****** * ****** ********** ***** *** **** hahahaha ***** ******* ******* * ** ******** hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* hahahaha** ***** * ** hahahaha ********** **** * ** hahahaha **** ***** ****** ******** ***** * ** ***** ********** **** ******* ******* * ** hahahaha ****** ****** ******** ******* **** hahahaha *** ******* ***** **** *** ******* ***** ***** ****** hahahaha* ***
    * **** *** ***** ***** ** ****** ******* ***** **** hahahaha* ****** ***** *** ******* *** ****** * ****** ***
    ********** ***** ***** ***** *** ********* ********* ** *** *** ********* ***** *** ****** **** hahahaha****** **** ****** ******* **
    +1
  • higthead higthead:
    hahahaha** ** **** ** ******* *** ********** ***** ** ** ** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ** ******* ******** ***** ********* ****** ** ****** ****** *** ******* *** ****** *** *** ** ****** ******** ******** ********** hahahaha*
    higthead higthead: hahahaha** ** **** ** ******* *** ********** ***** ** ** ** ***** ** ***** *****...