Dmt

Evet beyler bu dmt toz olarak satılan nasıl kullanılıyor kafası nasıl öyle üzerlik vs veya ayasuasca şeklinde olanlar değil.
Deepbwebte gördüğümüz 1 gram olarak satılan toz dmtler.
Daha önce kullanan var mı nedir ne değildir bir aydınlatın bizi

2MoreWeeks

Doktor
En temizi kova kardeşim. En ufağından bi doz atıp 5-10dk astral seyahat yaparsın. Hemen ayılıyorsun zaten hiç bişey olmamış gibi. Sonra kendin karar verirsin 2. doza.

Ben ilk dmt deneyimimi bir arkadaşım vasıtasıyla yapmıştım. Kendisi kovadan çekti, geri içeri üfledi asansör yaptı. ben sadece o kullanılmış havayı çektim, 10 dkda hayatım sinema gibi önümdeydi kategori kategori :) içince anlarsın. demem o ki dmt'de 1 gr yuh denecek bir ağırlık. toplu iğne bası kadar döküp kapak al bi bak.

PurpleDream

Yeni üye
Zamanında tepeleme 1 çay kaşığı kadar bir seferliğine denemiştim hayatımda yaşadığım en iyi deneyimlerden biriydi ama etkisi kafa yaşıyorum dedirtmez 2moreweeks in dediği gibi astral seyahatin ta kendisidir etkisi. Birdaha yaparmıyım bilmiyorum ama bana etkisi 200 sene gibi gelmişti eğer kaldırırım etkisini delirmem diyorsan al yap derim yoksa profesyonel adamların yanında yapman en iyisi bunu şakaya gelmez.
Düzenleme: dışarıdan 12 dakika sürmüş bana 200 sene gibi gelen şey mübala yapıyorum tabi zaman kavramını yitiriyorsun çünkü.

Son düzenleme:
Direk ateşle temas ederse etkisini kaybediyor. Bu yüzden kovada kapakta ince bir kül tabakası üstüne koyup üzerine bir ince kül tabakası daha koyduktan sonra azıcık tütün serpiştirilip çakmağı düşük ateşte yakarak yavaşça pişirerek şişeye doldurman lazım. Bu yol biraz zor geliyorsa en kolay yöntem cam pipo ya da ampulle yine düşük çakmak ateşiyle pişirerek içmektir. Üstteki arkadaş gibi çay kaşığıyla falan da içilmez 20-25mg ile başlanır. Bu bir uyuşturucu-uyarıcı madde değildir keyif için içilmez. Miktar önemlidir ciddi anlamda fazla doz kafayı yedirtebilir hele ki içtiğin nnDMT değil de 5MeoDMT ise overdosedan ölebilirsin. Başlangıçta mümkünse nnDMT denemeni öneririm 5MeoDMT çok daha güçlüdür. nnDMT için internette ruh molekülü 5MeoDMT için tanrı molekülü derler oradan hesapla işte farkı :)

PurpleDream

Yeni üye
Direk ateşle temas ederse etkisini kaybediyor. Bu yüzden kovada kapakta ince bir kül tabakası üstüne koyup üzerine bir ince kül tabakası daha koyduktan sonra azıcık tütün serpiştirilip çakmağı düşük ateşte yakarak yavaşça pişirerek şişeye doldurman lazım. Bu yol biraz zor geliyorsa en kolay yöntem cam pipo ya da ampulle yine düşük çakmak ateşiyle pişirerek içmektir. Üstteki arkadaş gibi çay kaşığıyla falan da içilmez 20-25mg ile başlanır. Bu bir uyuşturucu-uyarıcı madde değildir keyif için içilmez. Miktar önemlidir ciddi anlamda fazla doz kafayı yedirtebilir hele ki içtiğin nnDMT değil de 5MeoDMT ise overdosedan ölebilirsin. Başlangıçta mümkünse nnDMT denemeni öneririm 5MeoDMT çok daha güçlüdür. nnDMT için internette ruh molekülü 5MeoDMT için tanrı molekülü derler oradan hesapla işte farkı :)
Hocam denediysen farkı nedir nnDMT ve 5MeoDMT nin benim denediğim Mimosa Hostilis ağacının kabuklarından yapılıyor idi ve miktardan mı yoğunluğundanmı bilmiyorum tam bi breakthrough olmasada sorularımın cevaplarını aldım. Daha sonrasında da Bonisteris Caapi bitkisinden ayahuasca denedim birkaç seans üzerlik tohumu ve diyetle birlikte ama ilk yaptığım kadar etkisini göremedim benim denediğim 5MeoDMT olabilir mi ? Çünkü yaşadığım daha doğrusu yaşamadığım şey hayatımı iyi yönde çok değiştirmemi sağladı etkilerini ve o an olanları anlatmaya çalışırım ama oturup saatlerce muhabbet etmemiz gerekebilir ;) öyle bir şey ki kelimeler çok ilkel kalıyor bunu anlatmak için.

Son düzenleme:
A

afilifilintalar

Guest
Kafa için içilmez desem yeterli olur mu bilemedim. Daha farklı amaçlar için kullanılır ve öyle ilk seferde 1gram falan okunduğu kadar kolay değil, dikkatli olmanı tavsiye ederim :)

Kankalar tamam kafa için içilmez onu anladık kafası nasıl derken içince neler yaşıyorsunuz onları anlatın diye dedim 1 gram alacağım 1 gramını bir anda içecek değilim zaten :)

Hocam denediysen farkı nedir nnDMT ve 5MeoDMT nin benim denediğim Mimosa Hostilis ağacının kabuklarından yapılıyor idi ve miktardan mı yoğunluğundanmı bilmiyorum tam bi breakthrough olmasada sorularımın cevaplarını aldım. Daha sonrasında da Bonisteris Caapi bitkisinden ayahuasca denedim birkaç seans üzerlik tohumu ve diyetle birlikte ama ilk yaptığım kadar etkisini göremedim benim denediğim 5MeoDMT olabilir mi ? Çünkü yaşadığım daha doğrusu yaşamadığım şey hayatımı iyi yönde çok değiştirmemi sağladı etkilerini ve o an olanları anlatmaya çalışırım ama oturup saatlerce muhabbet etmemiz gerekebilir ;) öyle bir şey ki kelimeler çok ilkel kalıyor bunu anlatmak için.
Hocam 5MeoDMT ben de deneyemedim ancak nnDMT'den 5-6 kat daha güçlü olduğu söyleniyor. Caapi ve mimosa hostilis yanlışım yoksa nnDMT içeriyor olmalı. Ayahuascadan ben de saf DMT kadar etki alamamıştım belki yapanla alakalıdır belki diyetini yapmamış olmamdan kaynaklanıyordur. Kelimelerin yetersiz kalmasını da çok iyi anlıyorum dostum.Bir şekilde anatmaya çalışsan da karşı tarafa hislerini ulaştırman mümkün değil :)

Kankalar tamam kafa için içilmez onu anladık kafası nasıl derken içince neler yaşıyorsunuz onları anlatın diye dedim 1 gram alacağım 1 gramını bir anda içecek değilim zaten :)

Dostum aslında bu tarz şeyler anlatılınca karşı tarafı ister istemez etkiliyor. Mesela şu an ben kendi tecrübelerimi anlatsam senin yolculuğun da benimkine bazı noktalarda benzer o yüzden spoiler vermek istemem :D Genel konuşursak ya bir şeyler görürsün seni çok şaşırtacak ya bir şeyler dinlersin,duyarsın hayatında gözünün önünde olmasına rağmen farketmediğin ya seni yerlere çarpar bir şeyleri yanlış yaptığını farkedersin ya ölümü yaşarsın döndüğünde hayatını düzeltirsin. Özetle sana illaki bir şeyler öğretir.
Dediklerim yetmezse dinlemen için muhteşem bir kaynak bırakayım özellikle 3.dkdan sonrası

Hocam 5MeoDMT ben de deneyemedim ancak nnDMT'den 5-6 kat daha güçlü olduğu söyleniyor. Caapi ve mimosa hostilis yanlışım yoksa nnDMT içeriyor olmalı. Ayahuascadan ben de saf DMT kadar etki alamamıştım belki yapanla alakalıdır belki diyetini yapmamış olmamdan kaynaklanıyordur. Kelimelerin yetersiz kalmasını da çok iyi anlıyorum dostum.Bir şekilde anatmaya çalışsan da karşı tarafa hislerini ulaştırman mümkün değil :)

Dostum aslında bu tarz şeyler anlatılınca karşı tarafı ister istemez etkiliyor. Mesela şu an ben kendi tecrübelerimi anlatsam senin yolculuğun da benimkine bazı noktalarda benzer o yüzden spoiler vermek istemem :D Genel konuşursak ya bir şeyler görürsün seni çok şaşırtacak ya bir şeyler dinlersin,duyarsın hayatında gözünün önünde olmasına rağmen farketmediğin ya seni yerlere çarpar bir şeyleri yanlış yaptığını farkedersin ya ölümü yaşarsın döndüğünde hayatını düzeltirsin. Özetle sana illaki bir şeyler öğretir.
Dediklerim yetmezse dinlemen için muhteşem bir kaynak bırakayım özellikle 3.dkdan sonrası
Kanka peki bu psyhedelic evrenden gözümüzü açtığımız zaman çıkabiliyor muyuz yoksa gözümüz açık veya kapalı kafası geçene kadar çekecez mi bu ceremeyi :)

PurpleDream

Yeni üye
Kanka peki bu psyhedelic evrenden gözümüzü açtığımız zaman çıkabiliyor muyuz yoksa gözümüz açık veya kapalı kafası geçene kadar çekecez mi bu ceremeyi :)
Kanka tavsiye etmem gözünü açmanı o sırada zaten ayağa kalkabileceğini sanmıyorum etkisi devam ederken en iyisi gözler kapalı karanlık ve tamamen sessiz bi ortamda olmak. Dmt büyük kararlılık ve en önemlisi en azından o an nefsinden tamamen kopmanı gerektirir o sana yolu gösterirken müdahale etmen iyi sonuçlar getirmez.
Cereme gibi bakıyorsan etkisine hiç yapmamanı tavsiye ederim.

koala

tembel hayvan
keşke içtiğimiz maddelerin ne olduğuna emin olsak, katkı maddesi var mı yok mu bilsek, public ortamlarda bu maddeleri deneyimlememiz rahat olsa, tecrübelerle kendimizi geliştirsek. ahhh ah cografya gibi...

Cashh

Doktor
Evet beyler bu dmt toz olarak satılan nasıl kullanılıyor kafası nasıl öyle üzerlik vs veya ayasuasca şeklinde olanlar değil.
Kanka şöyle. Öncelikle gelen 1 gram sa onu sakın tek seferde alma 4 veya 5 te bir kadarını kullan bir arkadaş demiş çay kaşığı kadar bu imkansız bir şey başka bir şey olabilir veya çok düşük efeckt li bir şeydir neyse. Bir litrelik kola veya benzeri şişe kapak yerine alüminyum folyo kapat iğne ile delikler aç tükenmez kalem içini çıkar pipet gibi yandan delik al şişeye sok oradan nefes alıcaksın sigara yak iki üç tane külünü biriktir külü şişenin ağzına delik açtığın alüminyum folyo ya koy sonra eline çakmak al otur yatıp uzanacağın yeri hazır et yanında biri olsun konuşmasın yanında dursun külün içine biraz dmt kristali koy tek nefeste çakmağı yak ateşi kül içinde dmt ye ver ve tek nefeste hepsini çek ateşi görünce kok taş gibi eriyecek dumanı az gelicek anlamıyacaksın içtim mi diye ama daha dumanı alırken ortalık karışacak hızla dumanı tamam la yoksa yatım kalır ziyan olur acı tadı yok yanma yok bitir uzan gözlerini kapat ve dünya da daha üstü olmayan bir renk cümbüşü nün keyfini çıkar sakin ol panik yapma 7-10 dakika arası bir zaman hepsi ha gözlerin açıkken de inanılmaz güzel efeckt ama gözler kapalı ile gözler açık gibi inanılmaz görseller yaşıyacaksın efeckt yüksekken gözünü açarsan efeckt e dönemezsin. Hayatının deneyimi olucak.

Cashh

Doktor
Birde bir arkadaş tütün ile karıştır demiş sakın tütün ile değil kok taş gibi külün içinde

içtikten 30 saniye falan sonra bayilirsin uykuya dalarsın break-through denir buna 10 gram alsanda 1000 alsanda farketmiyor sadece break-through dozunda alman yeterli en yüksek doz oda,ondan az alırsan bilincin sendeyken trip yaşarsın

tripte herkes farkli bi şey yaşıyo ama herkesde ortak olan ego death(ego ölümü) denilen şey oluyo sen ben o kavrami kayboluyo bi nevi ölüyo ve tek oluyosun içen elemanlar hayatın bi düzmece falan olduğunu söylüyo orda anladim falan diyo acayip mistik bi dalga...

ayrcica ordaki gerceklik burda elin kesme hissinden yürüme falan hissinden daha gerçekçi diyolar o yüzden buraya gelince ne yaşadığını tarif edemiyosun çünkü buradan daha yüksek bi algıda boyutda oluyosun o sırada eskiden bu olaya tapinakdaki monklar bilinmeyen şeye "omm" demişler o ama onlar bu transa meditasyonla yillar boyu çalışarak çıkıyor

Cashh

Doktor
içtikten 30 saniye falan sonra bayilirsin uykuya dalarsın break-through denir buna 10 gram alsanda 1000 alsanda farketmiyor sadece break-through dozunda alman yeterli en yüksek doz oda,ondan az alırsan bilincin sendeyken trip yaşarsın

tripte herkes farkli bi şey yaşıyo ama herkesde ortak olan ego death(ego ölümü) denilen şey oluyo sen ben o kavrami kayboluyo bi nevi ölüyo ve tek oluyosun içen elemanlar hayatın bi düzmece falan olduğunu söylüyo orda anladim falan diyo acayip mistik bi dalga...

ayrcica ordaki gerceklik burda elin kesme hissinden yürüme falan hissinden daha gerçekçi diyolar o yüzden buraya gelince ne yaşadığını tarif edemiyosun çünkü buradan daha yüksek bi algıda boyutda oluyosun o sırada eskiden bu olaya tapinakdaki monklar bilinmeyen şeye "omm" demişler o ama onlar bu transa meditasyonla yillar boyu çalışarak çıkıyor
Hiç bir uyuşturucu ile kıyas kabul etmez Bi level kesinlikle eş değer bir madde yok dünyada. Ben hep benzer tipler yaşadım renk cümbüşü ve serüveni gözler açıkken iki metreden mikroskop seviyesine zoom yapabiliyorum efsane ✨

dangerranger

Kıdemli Üye
doğru düzgün ne olduğunu bilen yok galiba burada bile...herkes farklı şey yaşamaz,olayın bilinçaltıyla,bilinçdışıyla,kollektif bilinçdışıyla,arketiple bilmem neyle şununla-bununla alakası yok,onların hepsi hikaye...ama bu hikayelerin hepsi niye uydurulmuş,neyi saklamak için uydurulmuş ve neyi sakladıklarını gerçekten bilmek istiyor musun mesele bu sadece.

Cashh

Doktor
doğru düzgün ne olduğunu bilen yok galiba burada bile...herkes farklı şey yaşamaz,olayın bilinçaltıyla,bilinçdışıyla,kollektif bilinçdışıyla,arketiple bilmem neyle şununla-bununla alakası yok,onların hepsi hikaye...ama bu hikayelerin hepsi niye uydurulmuş,neyi saklamak için uydurulmuş ve neyi sakladıklarını gerçekten bilmek istiyor musun mesele bu sadece.
Dostum yapsan sende anlatamazsın ifade edemezsin imkansız yani :) onu bırak o en üst seviye lsd acit i deneyimlediysen onu da anlatamazsın anlattığın asla anlaşılmaz bu lsd ama dmt nefesi aldığın anda herşey değişiyor daha dumanı yeni çekip geri üflemeden olduğun yerde kalıyorsun öyle kalkıyim geziyim öyle bir şey değil olduğun yerde uzanmak rahat edicek şekilde 5-10 dakika arası öyle bir Seyehat yapacaksın ki öyle bir hızla inan anlatmak mümkün değil

dangerranger

Kıdemli Üye
Dostum yapsan sende anlatamazsın ifade edemezsin imkansız yani :) onu bırak o en üst seviye lsd acit i deneyimlediysen onu da anlatamazsın anlattığın asla anlaşılmaz bu lsd ama dmt nefesi aldığın anda herşey değişiyor daha dumanı yeni çekip geri üflemeden olduğun yerde kalıyorsun öyle kalkıyim geziyim öyle bir şey değil olduğun yerde uzanmak rahat edicek şekilde 5-10 dakika arası öyle bir Seyehat yapacaksın ki öyle bir hızla inan anlatmak mümkün değil
Kankaa anlatırım neden anlatamayayım? Başından sonuna kadar anlatırım ama elbette olay sadece gördüklerinden ibaret değil,zaman akışı ile ilgili ciddi problemler var,seri dejavular var,başka şeyler var ve her şeyi hatırlayamazsın ama çok net olan şeyler var,bu çok net şeylerden yüzlercesini söyleyebilirim sana ama bir şey söyleyeyim "yılan" hepsinin içinde en önemlisi,kilit bir önemi var.Eğer birinin dmt hakkında konuştuğunu görüyorsanız,anlatıp duruyorsa ama yılandan hiç bahsetmiyorsa bilin ki o kişi hikaye anlatıyordur.Senin için demiyorum bu arada kanka,giriş kısmı için dediklerin doğru,çok hızlı gidersin daha ilk nefesi verirken icraat başlar yeterince ve doğru şekilde aldıysan ve devam edebildiğin noktaya kadar alabildiğini almaya devam edersin,çok ince bir çizgiye kadar,elindeki şeyleri düşürüp yangın falan çıkaracak noktaya gelmeden önceki son çıkışa kadar.Sonra olaylar gelişir ve bazısının o andan sonra ödü patlar,bazısının aklı çıkar,kendini de çıkarmak ister,ama yapacak bir şey yok o noktadan sonra koyvereceksin artık olan olmuş diyerek

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ******** hahahaha** hahahaha **** *** hahahaha* ***** ***
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ***** hahahaha**** ** ********* ***** ******** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ** ******* ******** ********** hahahaha**
  • muadip muadip:
    **
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** *** hahahaha ******** ******** ********* ****
    +2
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ***** ***** ****** ****** ****** ** ***** ***** hahahahahahahaha *** *** hahahaha ******** ******** ********* ****
    +1
  • istr istr:
    ******** hahahaha* hahahaha
  • istr istr:
    ****** ****** * ** ***** hahahaha ***** **
  • muadip muadip:
    ****** hahahaha ** ****** *** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ****** ******** * ********** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • istr istr:
    ********* ********* ***** hahahaha* ****** hahahaha ** ****** *** ****** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** *** ****** ******** *
  • muadip muadip:
    ** ***** *** *** ****** *** **
  • istr istr:
    ***** ***** ** ** ** ***** *** *** ****** *** **
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** *** **** ***** *** *** ****** *** **
    +1
  • muadip muadip:
  • istr istr:
    *** **** hahahaha*** ******* ***** **** *** **** **** ******
  • istr istr:
    * ****** ** ******** ********* **** **
  • muadip muadip:
    hahahaha**** *** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha ********** ********* hahahaha** *** ****** *** hahahaha
    TroubleStyla TroubleStyla: hahahaha ********** ********* hahahaha** *** ****** *** hahahaha