Dmt

dangerranger

Kıdemli Üye
ordaki kafayla gram alakasi yok dizi güzel bitirdim ama dmt adlı bambaşka bir şey alakasiz şeyler
ben bugüne kadar dmt ile alakalı, doğru düzgün ne olduğunu tarif eden hiç bir dizi yada film gormedim.Dediğin gibi bu dizi alakasız,enter the void diye bir film var alaksız,blueberry diye bir film var görüntüler biraz yakın ama çarpıtılmış ve alakasız,sense8 diye bir dizi var dmt sahnesi alakasız ama dizi genel olarak biraz alakalı.Onun dışında hiç dmt'den bahsetmeyen bazı filmlerin bazı sahneleri veya sembolik anlatımları filmi yapanların dmt veya dmt ile ulaştığın yerleri bildiklerini düşündürtüyor bana.Bu öyle bir şey ki sanki doğrudan bahsetmek yasakmış gibi davranıyor insanlar,o yüzden film olsun,belgesel olsun eğer dmt'den bahsettiğini söylüyorsa oradan doğru bir bilgi çıkmaz benim gördüğüm kadarıyla.

dangerranger

Kıdemli Üye
Yani konu ayahusca ile başlıyor bitiyor ama hikaye başka sentetik bir ilaçla yürüyor
dostum başlamaya başlıyor da orada gösterdikleri şeyin ne ayahuasca,ne dmt ile alakası yok,yanlış bilgi veriyorlar yani.Muhtemelen sağdan soldan topladıkları bilgilere göre uydurup bir şeyler yapmışlar veya bilerek çarpıtmışlar bilemem ama çok alakasız yani dmt böyle bir şey değil...https://m.facebook.com/46adamfilm/videos/991135554255682/

blueberry filminden esinlenmişler bence bilinçaltına inip geçmişle hesaplaşma falan.o saçmaydı,bu daha saçma olmuş.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Bence dizide söylenmek istenen dmt diye bişey var bi gözününüzü açın ****” diziyi bende eleştirrim sizi gibi ama haksızlık olur. Kısa bi süre öncesine kadar çoğu kişi dmt mescaline tarzı şeyleri bilmiyordu. Hala hayretle dinleyenler var.

Cashh

Doktor
Bence dizide söylenmek istenen dmt diye bişey var bi gözününüzü açın ****” diziyi bende eleştirrim sizi gibi ama haksızlık olur. Kısa bi süre öncesine kadar çoğu kişi dmt mescaline tarzı şeyleri bilmiyordu. Hala hayretle dinleyenler var.
Aynen bir nevi tanıtımı olmuş hatta replilte diyor sen onu uyuşturucu mu sanıyorsun filan

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Aynen bir nevi tanıtımı olmuş hatta replilte diyor sen onu uyuşturucu mu sanıyorsun filan
Aynen kanka. 12 bölümlük dizimi olur arkadaş. Dizinin üstünün örtüleceği belliydi aceleyle yazılıp anlatılmak istenen bişeydi bence benim görüşüm

BadGod

Yeni üye
Hocam 5MeoDMT ben de deneyemedim ancak nnDMT'den 5-6 kat daha güçlü olduğu söyleniyor. Caapi ve mimosa hostilis yanlışım yoksa nnDMT içeriyor olmalı. Ayahuascadan ben de saf DMT kadar etki alamamıştım belki yapanla alakalıdır belki diyetini yapmamış olmamdan kaynaklanıyordur. Kelimelerin yetersiz kalmasını da çok iyi anlıyorum dostum.Bir şekilde anatmaya çalışsan da karşı tarafa hislerini ulaştırman mümkün değil :)

Dostum aslında bu tarz şeyler anlatılınca karşı tarafı ister istemez etkiliyor. Mesela şu an ben kendi tecrübelerimi anlatsam senin yolculuğun da benimkine bazı noktalarda benzer o yüzden spoiler vermek istemem :D Genel konuşursak ya bir şeyler görürsün seni çok şaşırtacak ya bir şeyler dinlersin,duyarsın hayatında gözünün önünde olmasına rağmen farketmediğin ya seni yerlere çarpar bir şeyleri yanlış yaptığını farkedersin ya ölümü yaşarsın döndüğünde hayatını düzeltirsin. Özetle sana illaki bir şeyler öğretir.
Dediklerim yetmezse dinlemen için muhteşem bir kaynak bırakayım özellikle 3.dkdan sonrası
Dostum izlediğim en açıklayıcı ve mantıklı video bu oldu.
Gerçekten büyük bir sır ve ben bunu yakın zaman da keşfetmek istiyorum!

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
    BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ: ****** *** ** hahahaha *** ******** ****