Dolapta açan çiçekler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24060
  • Başlangıç tarihi

husyn

Doktor
sırama bu şekilde kankacım ısı-nem-ışık
şu şekildede açayım biraz, ısı toprakta genelde sabittir havada hareketli ve ivmelidir. nem hep sabit olması gereken değerdir aslında, bundaki değişimder yüksek olursa bitki dengesizleşir aslında, ışık hem henerji kaynağı hemde henerjin kullanılması için gereken bir şey

husyn

Doktor
kanka beni bir konuda aydınlatmanı istiyorum, Biobizz Bio gibi hangisini kullanıyorsan artık onların üzerlerinde içerik bilgisi varmı ben satıcılarada üreticilerede baktım yok fotolardada görmedim bir ara öğrenmek iştedim ama bulamadım nedenini merakımla beraber çok saçma geldi içeriklerini beyan etmemeleri, ben bu zamana kadar ne alsanda içeriğine bakarım yoksa diğerine geçerim ben lafı uzatmayayım eğer elinde veriler varsa benimle paylaşırmısın

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Aynen yapraklar bu şekilde oluyor veg döneminde. Kalbindeki yansıtıcı ları söktüm durum değişmedi.
kanka beni bir konuda aydınlatmanı istiyorum, Biobizz Bio gibi hangisini kullanıyorsan artık onların üzerlerinde içerik bilgisi varmı ben satıcılarada üreticilerede baktım yok fotolardada görmedim bir ara öğrenmek iştedim ama bulamadım nedenini merakımla beraber çok saçma geldi içeriklerini beyan etmemeleri, ben bu zamana kadar ne alsanda içeriğine bakarım yoksa diğerine geçerim ben lafı uzatmayayım eğer elinde veriler varsa benimle paylaşırmısın
Biobizz kullanıyorum ama sadece npk değerleri var (misal 1.2.3 gibi) başka değer yok vermemişler. Banada biraz saçma geldi bişiler saklıyorlar hormon gibi. Hatta biobizz fishmix te bana sitokinin varmış gibi geldi nedeni çok hızlı gelişim sağlaması. Yaprakların ebatı 20cm çapında belki daha genişti garipsedim şahsen.

husyn

Doktor
Aynen yapraklar bu şekilde oluyor veg döneminde. Kalbindeki yansıtıcı ları söktüm durum değişmedi.

Biobizz kullanıyorum ama sadece npk değerleri var (misal 1.2.3 gibi) başka değer yok vermemişler. Banada biraz saçma geldi bişiler saklıyorlar hormon gibi. Hatta biobizz fishmix te bana sitokinin varmış gibi geldi nedeni çok hızlı gelişim sağlaması. Yaprakların ebatı 20cm çapında belki daha genişti garipsedim şahsen.
eğer kendilerine gizli bilgi olsaydı, gizlemezlerdi aslında bu ürünler bize palı ama onlar için ucuz ürünler demek istediğim içeriğindeki besinleri bilirsen başka şeyde veya üründe arasın, ben bu taz ürünleri kullanamam kullanırsam kendi bilgimi kullanamam çünkü o uygulamadaki içeriği bilemediğimden kendi bilgimi uygularken çarpabilir benim bir ürünü kullana bilmem için içerikği kesin bilmem lazım bilmezsem ona bağlı kalırım ve onun anlattığı gibi giderin, benim için o tarz ürünleri çöpte bile bulsam işime yaramaz,

husyn

Doktor
eğer bitkide sıkıntılar başladımı yansıyan sorunların belirtilerine bundan bile desek asıl sebebi faklı bir şeydende çıkar, genelde zaten sıkıntı oldumu onu toparlayamazsın çünkü yaptığın hatanın sonucu 3-5 günde olan olur ama sen daha lede devam edersen hataya sonuç dahada kötü olacak, bu işte hata yapmayacaksın köylü hata yaptımı derki yaktık mahsulu vah babam vav

husyn

Doktor

peki benim gördükleri normal bu bitki dohada tüm evrelerini 5-6 tamalıyor zaten sen o kadar uyraşıyorsun rakamlar ve oluşumlar yani ben hiç öğle vay babam vay dediğimi görmedim yapabilende gizliyor demek o gizliyorsa yazan kim o zaman aklımda değişik soru işaretkeri var

Ü

Üye silindi 24060

Guest
eğer bitkide sıkıntılar başladımı yansıyan sorunların belirtilerine bundan bile desek asıl sebebi faklı bir şeydende çıkar, genelde zaten sıkıntı oldumu onu toparlayamazsın çünkü yaptığın hatanın sonucu 3-5 günde olan olur ama sen daha lede devam edersen hataya sonuç dahada kötü olacak, bu işte hata yapmayacaksın köylü hata yaptımı derki yaktık mahsulu vah babam vav
O yüzden kankam pek kimyasal gübre kullanmak istemiyorum

husyn

Doktor
kanka kimyasal olmayan ne varki ben bilmiyorum daha doğrusu tuz deniliyor onlara yani çesitli tuzlar kullanıyoruz zamanıda gerektğinde ve değerin altında (çünkü bu değerleri ve oranları yapan kişiler hep zarar gelmeye başladımı biraz alt deri vermiştir ve bu en fazla dozu) uyguladınmı iyi gelir gözlemlene bilir

husyn

Doktor
aga ben söyleyeyim o toblo bu dünyada keşfetdiğimiz her şey ama her şey element periyotu, mucitlik değil o başka bir şey

Ü

Üye silindi 24060

Guest
aga ben söyleyeyim o toblo bu dünyada keşfetdiğimiz her şey ama her şey element periyotu, mucitlik değil o başka bir şey
Kankam benim kafa fazla basmıyor bu element işine. Hayatımızın her alanında olmasına rağmen. Zorluyorum bazan ama neden bilmiyorum beynim resmen reddediyor.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
bak dostum eğer bazı konularda bir şeyler sormak iştersen sormadan kökülük olmaz, yani bildiğimden değil bildiğim olursa ne mutlu bize
Teşekkür ederim Allah razı olsun kankam bilgilerini paylaşıyorsun. Sormak tan çekinmem ya sonuçta arayan belasını bulduğu gibi arayan da derdine derman bulur. Kankam hava lodos migren başlangıcı ve kronik sinüzütüm var hava salak gibi yapıyor baş ağrısı. Birazda panik le atak kardeşler uğruyor yanıma onlarla hasbıhal ediyoruz. Ondan durgunum bu günlerde. ;)

husyn

Doktor
Sağolasın kankam var da umursamıyorum normalde ama lodos oldumu biraz sarsıyor sadece.
ben yaşadığımdan bilişrim, senin aklını karıştırmayayım ama kontrol ettilermi bilmemde bir kulak burun boğaza gidip sünüs filmini mütlak çektirmelisin bu rahatsızlığı çekenlerde olan bir şey doktorunda dediklerini anlamıyorlar 10günlük antbiyotik iyi geliyor tabi, neyse sünüs kanallarında tıkanma ve intihatlaşma olabilir. varsa birikim demekki senin oralar sürekli yada ilk sıkıntı çıkaran tedavi olsan bile bunun bazı uslupları var onları ara ara yapıp kendi doktorun olacaksın bu sünüsler nezle girip dediğimiz hastalığın sebebidir, yani bu sorun neredeyse her kezde olan birşey bazı kişilerde yüksek baş ve karın ağrılarına kadar sebebiyet verir, tabi bunun uzmanınna gidip sen sünüs filmi işteyeceksin yoksa bakmazlar ona, ben bilgimi paylaştım yaptırsıysan biliyorsundur, gene çeşmiş olsun dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1