Dumanınız bol olsun kankalar ☘

Janmabtizz

Yeni üye
Selamun aleyküm kankalar
Terasa attığım köfteci tohumunun durumu nasıl sizce
1 gün önceki hali
Toprak 20 litre sabahtab akşama kadar güneş görüyor ama bazen soluyor cansızlaşıyor özellikle sulamadan sonra oluyor , ama toprak nemlide olmuyor suladığımda, kurumasını bekleyip öyle suluyorum . Gübre mi kullanmam gerekiyor yoksa bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Albord

Üye
Yapraklar ya su eksiğinde ya da çok nem eksiğinde düşer. Su eksiği varsa ilk sulamadan sonraki 1 saatte açar yaprakları, ama nem eksiği varsa bitki nem kaybetmemek için solunumunu yavaşlatır yapraklarını düşürür.

SweetHaze88

Yeni üye
Yapraklar ya su eksiğinde ya da çok nem eksiğinde düşer. Su eksiği varsa ilk sulamadan sonraki 1 saatte açar yaprakları, ama nem eksiği varsa bitki nem kaybetmemek için solunumunu yavaşlatır yapraklarını düşürür.
Brocum yesiloda.co da hastaliklar konusun da yapraklarin düşme sebebinin aşırı sulama oldugu yaziyor yanlis hatirlamiyorsam ripleys in konusuydu ve bitki ışık gördükçe yapraklarini isiga dogru yukseltir 20/4 ışık veriyorum ışığı kapattigim anda yapraklarim aşağı düşüyor benim de

ipower1

Yeni üye
Brocum yesiloda.co da hastaliklar konusun da yapraklarin düşme sebebinin aşırı sulama oldugu yaziyor yanlis hatirlamiyorsam ripleys in konusuydu ve bitki ışık gördükçe yapraklarini isiga dogru yukseltir 20/4 ışık veriyorum ışığı kapattigim anda yapraklarim aşağı düşüyor benim de
Bitki az sulamadan dolayı da yapraklarını düşürebilir, ben öyle bir bitkimi artık ölecekti. 5 Lt suya 1 şişe soda döktüm ve toprağı çamur haline gelecek kadar suladım ve yarım saat sonraki sonucu görmeliydin, şahlandı resmen bitki.

Albord

Üye
haklısın brom onu da yazdım sandım :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha* ******** hahahaha *** ***** **** **** ***** ****** ******* ****** ********** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** *** ****** ** ** ******** ****** ****** ******** ********* ******* ****** ********** ***** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    +1
    * ** *** ** **** ****** hahahaha****** ***** ***** ********
    hahahaha*** ****** ** hahahaha hahahaha***** *
  • higthead higthead:
    ******* ** ** ******** ********** ****** ********** ********** ***** ** **** ****** **********
    hahahaha** ********* **** ****** *** ** ********** ** ***** **** ******* ***
    hahahaha ***** ***** *****
    hahahaha ***** ********
  • higthead higthead:
    ****** **** ********* **** hahahaha** ***** ***** **** ****** *****
    *** *** *** **
  • higthead higthead:
    ******* ***** *** **** hahahaha ***** ******* ******* * ** ******** hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* hahahaha** ***** * ** hahahaha ********** **** * ** hahahaha **** ***** ****** ******** ***** * ** ***** ********** **** ******* ******* * ** hahahaha ****** ****** ******** ******* **** hahahaha *** ******* ***** **** *** ******* ***** ***** ****** hahahaha* *** ********* **********
    ****** ********** ***** ***** *** **
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    *** *** ********* ***** *** ****** **** hahahaha****** **** ****** ******* **
    ***** *** ****** ****** ***** ***** ****** * *** ** ** ****** ***** ******** ********* ***** ****** ********* **** hahahaha* hahahaha ***** *** ** *********
    *** hahahaha**
    +1
    ***** ****** ***** *** ******* *** ****** * ****** ********** ***** *** **** hahahaha ***** ******* ******* * ** ******** hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* hahahaha** ***** * ** hahahaha ********** **** * ** hahahaha **** ***** ****** ******** ***** * ** ***** ********** **** ******* ******* * ** hahahaha ****** ****** ******** ******* **** hahahaha *** ******* ***** **** *** ******* ***** ***** ****** hahahaha* ***
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ****** ***** *** ******* *** ****** * ****** ********** ***** *** **** hahahaha *****...